Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Парафіло А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
Категорія:    
1.

Парафіло А. В. 
Вплив кіральних і вібраційних ефектів на нормальний та надпровідний транспорт у вуглецевих нанотрубках : автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.02 / А. В. Парафіло; НАН України, Фіз.-техн. ін-т низьких температур ім. Б.І. Вєркіна. - Х., 2014. - 20 c. - укp.

Досліджено вплив структурних і вібраційних властивостей одношарових вуглецевих нанотрубок на транспорт електронів у наноконтактах. У металевих нанотрубках передбачено нове явище кірального тунелювання, яке виявляється в осцилюючій залежності коефіцієнта проходження електронів від кута кіральності та інтенсивності потенціалу розсіювання. Показано, що кіральне тунелювання приводить до збільшення термоелектрорушійної сили. В ізольованому кільці з вуглецевої нанотрубки з непарним числом електронів та за умов нерівноважного заповнення діраківських точок передбачено спонтанний персистентний струм. Показано, що у короткому SNS-контакті для інверсної заселеності андріївських рівнів на рухому домішку у нормальній області контакту діє відштовхуюча сила Казимира. У довгому SNS-контакті виявлено немонотонну температурну поведінку казимирівської сили. У надпровідному контакті з вібруючою нанотрубкою для сильного електромеханічного зв'язку передбачено степеневе за константою електрон-вібронної взаємодії зменшення критичного струму. З'ясовано, що за низьких температур поляронні ефекти спонукають до термічної стимуляції джозефсонівського струму.


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.236,022 + В377.1,022 + В368.31,022

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА405317 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського