Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (9)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Парпан Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Пилипенко П. Д. 
Трудове право України : Навч. посіб. / П. Д. Пилипенко, В. Я. Бурак, З. Я. Козак, С. М. Синчук, Т. В. Парпан; ред.: П. Д. Пилипенко; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. - К. : Істина, 2005. - 207 c. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Висвітлено особливості предмету, методу та джерел трудового права, соціального партнерства, колективних договорів і угод. Проаналізовано основні аспекти укладання, зміни умов і припинення трудового договору, а також питання робочого часу та відпочинку, оплати та охорони праці. Увагу приділено проблемам дисциплінарної та матеріальної відповідальності працівників, правового регулювання трудових спорів.

Освещены особенности предмета, метода и источников трудового права, социального партнерства, коллективных договоров и соглашений. Проанализированы основные аспекты составления, изменения условий и прекращения трудового договора, а также вопросы рабочего времени и отдыха, оплаты и охраны труда. Внимание уделено проблемам дисциплинарной и материальной ответственности работников, правового регулирования трудовых споров.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР) я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА665261 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Парпан Т. В. 
Біоекологічні особливості ялиці білої (Abies alba Mill.) в лісових біогеоценозах Передкарпаття (генеза, відновлення, прогноз) : Автореф. дис... канд. біол. наук : 03.00.16 / Т. В. Парпан; Дніпропетр. нац. ун-т. - Д., 2004. - 19 c. - укp.

Проаналізовано біоекологічні особливості ялиці білої на підставі системності виду. Охарактеризовано генезу її ареалу та шляхи міграції в Європі. Базуючись на результатах генетичного аналізу показано міграцію ялиці на території Українських Карпат та Передкарпаття, яка відбулась за двома шляхами, зокрема виявлено два гаплотипи та інтрогресійну зону між популяціями. Досліджено чисельність, структуру та життєвість ценопопуляцій ювенільно-віргінільного покоління ялиці у корінних і трансформованих біогеоценозах. Охарактеризовано спектр онтогенетичних станів ценопопуляцій Abies alba в корінних і трансформованих лісових біогеоценозах. Проведено мікроекосистемний аналіз впливу структури та функцій деревостану-едифікатора на біометричні показники підросту у трансформованих деревостанах. Вивчено заростання зрубів різної давності після поступових рубок і встановлено кількісні показники природного відновлення за головними лісотвірними та супутніми видами. З використанням комп'ютерної моделі FORKOME спрогнозовано сукцесії в корінних і трансформованих лісових біогеоценозах за участю ялиці. Запропоновано екологічні засади раціонального використання лісових біогеоценозів з урахуванням вікових спектрів онтогенетичного стану ценопопуляцій ялиці білої Передкарпаття.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П381.4-425(4УКР3)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА331528 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Парпан Т. В. 
Істотні умови трудового договору : Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.05 / Т. В. Парпан; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. - К., 2005. - 16 c. - укp.

Проведено комплексне дослідження проблем правового регулювання визначення змісту трудового договору за умов ринкової економіки. Розкрито суть поняття істотних умов трудового договору та їх значення у процесі формування трудових правовідносин. З'ясовано підстави, порядок та наслідки визначення істотних умов трудового договору недійсними. Обгрунтовано зміст понять "переведення на іншу роботу" та "переміщення на інше робоче місце", проаналізовано їх види та особливості здійснення. Встановлено відповідність тимчасових переведень конституційним нормам про заборону примусової праці. Сформульовано пропозиції щодо удосконалення трудового законодавства для забезпечення гарантій дотримання трудових прав працівників і роботодавців за умов становлення ринкових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА335796 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Парпан В. І. 
Вплив промислових емісій на стан лісів Центрального Передкарпаття / В. І. Парпан, Ю. С. Шпарик, Т. В. Парпан, П. Д. Марків // Наук. пр. НаУКМА. (Миколаїв. філ.). - 2001. - 11. - С. 85-88. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

За даними локального моніторингу промислових підприємств Центрального Передкарпаття встановлено, що інтенсивність пошкодження лісових насаджень промисловими викидами визначається переважними в деревостані породами, але на цих об'єктах стан лісів є гіршим за середній, характерний для регіону.


Індекс рубрикатора НБУВ: П342.2(4Укр3)

Шифр НБУВ: Ж69683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Парпан В. І. 
Екологічна та фітоценотична характеристики BIFageta sylvaticaeD України: можливості розширення їхньої площі в контексті глобального потепління / В. І. Парпан, С. М. Стойко, Т. В. Парпан // Укр. ботан. журн.. - 2013. - 70, № 3. - С. 361-368. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Площадь буковых лесов за последние два столетия сократилась на 129,9 тыс. га, или на 22,2 %. Исследованы антропогенные причины этого явления. Изложена хорологическая и ценотическая характеристики буковых лесов. На основании гидротермического коэффициента Г. Т. Селянинова показано их распространение в двух регионах - в Украинских Карпатах и Опольско-Подольском регионе. В связи с глобальным потеплением рассмотрены возможности увеличения площади буковых лесов. Обоснована необходимость охраны девственных буковых фитоценозов.


Індекс рубрикатора НБУВ: П342.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22024 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Балліан Д. 
Морфологічна варіабельність диференційованих за висотою над рівнем моря популяцій дуба звичайного (Quercus robur L.) у Боснії та Герцеговині / Д. Балліан, М. Мемішевіч, Ф. Богуніч, Т. Парпан // Біол. студії. - 2015. - 9, № 3/4. - С. 155-168. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

У представленому дослідженні виявлена висотна диференціація 44 природних популяцій дуба звичайного в Боснії та Герцеговині, що зростають на висоті від 82 до 860 м над рівнем моря. Аналіз морфологічних відмінностей проведено на основі десяти виміряних і двох похідних ознак листків, а популяції розподілені на сім груп залежно від висоти зростання. Мета дослідження - визначення статистично важливих відмінностей між популяціями, а також встановлення особливостей висотної диференціації як важливої складової для їх збереження та використання. Для аналізу застосовували фундаментальні статистичні методи з основними кількісними параметрами, а також дискримінантний аналіз для визначення висотних диференціацій у популяціях дуба звичайного. Отримані результати вказують на суттєву статистичну міжпопуляційну та внутрішньопопуляційну неоднаковість. Відмінність, пов'язана з висотою над рівнем моря, виявилася менш вираженою порівняно з мікрокліматичними факторами. Ці показники будуть враховуватися під час формулювання керівних принципів належного управління та відновлення дубових лісів і їхньої інтродукції в передгірні та гірські регіони, а цей експеримент є важливим для подальшого відновлення та збереження дуба звичайного, використовуючи методи in situ та ex situ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е522.923.22 Fag*60

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100193 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського