Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Парфенюк Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Пшик Б. І. 
Кредитування банками інвестиційних проектів / Б. І. Пшик, Є. І. Парфенюк; Нац. банк України, Ун-т банк. справи. Львів. ін-т банк. справи. - Л. : ННВК "АТБ", 2008. - 89 c. - Бібліогр.: 27 назв. - укp.

Висвітлено особливості організації діяльності банків у сфері кредитування інвестиційних проектів. Наведено критерії відбору банками даних проектів для кредитування, проведено оцінку їх ефективності. Розглянуто питання експертизи документів обгрунтування інвестицій позичальника. Проаналізовано основні напрями та методи банківського моніторингу інвестиційних кредитів.

Освещены особенности организации деятельности банков в сфере кредитования инвестиционных проектов. Приведены критерии отбора банками данных проектов для кредитования, проведена оценка их эффективности. Рассмотрены вопросы экспертизы документов обоснования инвестиций заемщика. Проанализированы основные направления и методы банковского мониторинга инвестиционных кредитов.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА695995 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Коцовська Р. Р. 
Операції банків із векселями підприємств / Р. Р. Коцовська, Є. І. Парфенюк; Нац. банк України. Львів. банк. ін-т. - Л., 2006. - 40 c. - Бібліогр.: с. 36. - укp.

Висвітлено суть векселів, їх функції, описано елементи вексельного права та застосування векселів у господарському обігу України. Акцентовано увагу на банківських (кредитних, комісійних, розрахункових) операціях з векселями підприємств.

Освещены сущность векселей, их функции, описаны элементы вексельного права и применение векселей в хозяйственном обороте Украины. Особое внимание уделено банковским (кредитным, комиссионным, расчетным) операциям с векселями предприятий.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р108130 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Бербека В. Є. 
Прогнозування фінансування розвитку підприємництва банківськими установами в умовах нових підходів щодо економічного зростання в Україні / В. Є. Бербека, Є. І. Парфенюк // Соц.-екон. дослідж. в перехід. період. Євроінтеграц. курс України: фін. вимір. - 2006. - Вип. 3, ч. 2. - С. 160-171. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131.1-93-230.38

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69299 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Парфенюк Є. І. 
Соціологія освіти як новий напрямок досліджень освітньої діяльності в суспільстві знань / Є. І. Парфенюк // Соц.-екон. дослідж. в перехід. період. - 2006. - Вип. 2. - С. 163-173. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*674

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69299 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Парфенюк Є. І. 
Розвиток банківського інвестиційного кредитування підприємництва в Україні : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Є. І. Парфенюк; Львів. держ. фін. акад. - Л., 2011. - 20 c. - укp.

Досліджено економічну сутність банківського інвестиційного кредитування (БІК) підприємництва, розроблено інституційну структуру сприяння становленню, розвиткові та функціонування підприємництва й управління його БІК, охарактеризовано зарубіжний досвід у цій сфері та визначено механізм його адаптації до умов визначеної економіки. Проаналізовано джерела БІК сфери підприємництва зокрема та національної економіки в цілому. На основі аналізу кредитних процесів у банківській сфері вдосконалено процедуру кредитування суб'єктів підприємництва, визначено шляхи прискорення інвестування сфери підприємництва вітчизняної економіки, запропоновано модель управління та регулювання підвищення ефективності функціонування банківського інвестиційного забезпечення розвитку вітчизняного підприємництва з урахуванням умов кризових явищ. Досліджено вплив БІК на загальний розвиток підприємництва за умов ринкової економіки та в кризових явищах, обгрунтовано рекомендації щодо підвищення ролі вітчизняних банківських установ у подальшому розвитку сфери підприємництва за умов активації євроінтегрованих процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА383041 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Ситник Н. С. 
Структурний аналіз чинників та умов технологічної модернізації економіки України / Н. С. Ситник, Ю. В. Шушкова, Є. І. Парфенюк // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2020. - № 1. - С. 67-72. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Аргументовано, що інноваційно-технологічний розвиток економіки країни може бути керованим за умови якісної та ефективної державної політики, формування та коригування якої здійснюється з урахуванням внутрішніх і зовнішніх, керованих і некерованих факторів та умов. Наведено результати аналізування кількісних умов і перешкод інноваційно-технологічної діяльності в Україні. Виявлено та узагальнено ключові умови та чинники технологічної модернізації економіки України за груповими ознаками: ресурсні та ринкові, інституційно-правові, організаційні, фінансово-економічні, фахово-професійні, соціально-психологічні. Зроблено висновок, що політика забезпечення технологічної модернізації вітчизняної економіки має бути системною, збалансованою та спрямованою у всі зазначені сфери, під час її формування та реалізації мають враховуватися чинники фінансово-інвестиційного, матеріального та техніко-технологічного забезпечення, інституційно-правової системи функціонування та організації управління процесами, фінансово-економічних стимулів та соціально-психологічних мотивів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та  Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Шушкова Ю. В. 
Елементи стратегії посилення фінансово-економічної життєздатності підприємства / Ю. В. Шушкова, Є. І. Парфенюк // Актуал. проблеми інновац. економіки. - 2021. - № 4. - С. 80-85. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто аспекти управління фінансово-економічним станом підприємств. Під фінансово-економічною життєздатністю розуміється такий стан фінансової й заголом економічної системи підприємства, за якого підприємство належною мірою забезпечене фінансовими й іншими господарськими ресурсами, ефективно їх використовує та забезпечує розширене відтворення, захищене від внутрішніх і зовнішніх фінансово-економічних ризиків і загроз. Визначено головні вимоги до системи управління забезпечення фінансово-економічної життєздатності підприємства. Обгрунтовано послідовність формування сукупності стратегічних пріоритетів суб'єкта господарювання щодо посилення його життєздатності в умовах конкуретного середовища. Визначено елементи стратегії посилення життєздатності підприємства, надано їх характеристику та вказано на послідовність виконання. Головна мата стратегії - створення умов для безпечного функціонувння підприємства, належних показників ефективності його фінансово-господарської діяльності та забезпечення сталого розвитку. Досягненню цієї мети слугуватиме виконання таких цілей підприємства, як: збільшення обсягів реалізації продукції, в також покращення місця підприємства на внутрішньому та зовнішньому ринках; забезпечення прийнятного рівня запасу фінансово-економічної безпеки; формування страхового та резервного фонду у розмірі не менше 25 % від доходу підприємства; забезпечення належного рівня фінансової стійкості та ліквідності; здійснення інвестицій у техніко-технологічну базу виробництва; посилення інноваційності продукції та технологічного процесу; покращення системи ризик-менеджменту на підприємстві.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-93-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101404 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Шушкова Ю. В. 
Особливості банківського кредитування та засоби стабілізації фінансового забезпечення бізнесу в Україні в умовах війни / Ю. В. Шушкова, Є. І. Парфенюк, Р. Б. Турба // Бізнес Інформ. - 2023. - № 9. - С. 213-221. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Наголошено на актуальності формування та реалізації публічної політики розвитку банківського кредитування, а також поліпшення фінансового забезпечення вітчизняного бізнесу в умовах війни. Мета дослідження - проведення аналізу стану банківського кредитування та визначення напрямів і засобів стабілізації фінансового забезпечення бізнесу в Україні в умовах війни. Показано, що повномасштабна війна завдала значних негативних наслідків для українського бізнесу, дестабілізувавши і виробництво, і споживання товарів та послуг, оголивши ресурсні потреби бізнесу, істотно погіршивши фінансово-економічний стан суб'єктів господарювання; у понад 80 % з них обсяги діяльності у 2022 р. скоротилися; у третини бізнес скоротився до 20 %; у понад половини - на 21 % та більше. Проаналізовано дані Національного банку України (за 2019 - 2023 рр.) щодо обсягів та структури банківського кредитування в Україні, структурних співвідношень обсягів банківського кредитування юридичних і фізичних осіб в Україні, показників банківського кредитування національної економіки України, рівнів забезпечення банківських кредитів резервами в Україні, показників корпоративного кредитного портфеля в Україні за видами економічної діяльності у 2023 р. Зроблено висновок, що реалізація фінансової політики вітчизняних підприємств в умовах війни, орієнтованої на їх стабільний і збалансований розвиток, передбачає ув'язку таких базових аспектів, як джерела формування коштів, бачення перспектив подальшого поступу, а також напрямів реалізації фінансово потенціалу. Для цього на підприємствах слід сформувати комплексні підсистеми формування фінансових ресурсів підприємств, які складаються із залучення коштів з власних (власний капітал та інвестиції в бізнес, фінансовий результат від підвищення ефективності господарювання) та залучених джерел, а також реалізації фінансових можливостей інституційно-проєктної інтеграції підприємства.



Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського