Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Перевертень В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Перевертень В.  
Чудові натуральні закономірні послідовності / В. Перевертень. - К. : Логос, 1999. - 96 c. - укp.

Представлено загальне доведення великої теореми П'єра Ферма, яке повністю спирається на метод математичної індукції. Міститься розв'язок задачі "Трисекція кута", який грунтується на взаємних зв'язках між точками, що лежать на сторонах дугового кута та на сторонах третин цього кута. Описано розв'язок задачі "Подвоєння куба", що спирається на геометричні закономірності між послідовностями певних величин відрізків, які є коренями певних степенів вихідного відрізка (числа).


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.31 я9

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА590297 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Перевертень В. І. 
Чарівні натуральні закономірності / В. І. Перевертень. - К. : Логос, 2003. - 180 c. - укp.

Викладено варіанти загальних доведень великої теореми П'єра Ферма, які повністю спираються на метод математичної індукції та грунтуються на властивостях складових частин показникових функцій. Наведено геометричні розв'язки задач: "Трисекція кута" з використанням взаємних зв'язків між певними точками, що лежать на сторонах дугового кута; "Подвоєння куба" з використанням скойкоїд, що базуються на геометричних закономірностях між послідовностями певних величин відрізків, які є коренями певних степенів вихідного відрізка (числа); "Квадратура круга" з використанням скойкоїд, які основані на геометричній побудові відрізка.

Изложены варианты общих доказательств большой теоремы Пьера Ферма, которые полностью опираются на метод математической индукции и основываются на свойствах составных частей показательных функций. Приведены геометрические решения задач: "Трисекция угла" с использованием взаимных связей между определёнными точками, лежащими на сторонах дугового угла; "Удвоения куба" с использованием скойкоид, базирующиеся на геометрических закономерностях между последовательностями определённых величин отрезков, являющихся корнями определённых степеней исходного отрезка (числа); "Квадратура круга" с использованием скойкоид, основывающиеся на геометрическом построении отрезка.


Індекс рубрикатора НБУВ: В142.21,0 + В181.114,0

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА637193 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського