Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Пивовар О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Літвинова О. В. 
Синтез оптимальних недовільних структур розімкненої динамічної системи у разі змін у її функціоналі якості / О. В. Літвинова, М. О. Кривоносенко, О. В. Сопун, О. С. Пивовар, В. А. Стретович // Електроніка та системи упр. - 2008. - № 1. - С. 32-36. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Наведено розширений метод та алгоритм синтезу структури оптимального вінеровського фільтра у разі змін у функціоналі якості.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72727 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Пивовар О. С. 
Цифрові фазочастотні вимірювачі девіації частоти із підвищеними швидкодією та точністю : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.11.08 / О. С. Пивовар; Вінниц. держ. техн. ун-т. - Вінниця, 2001. - 19 c. - укp.

Розроблено методи та пристрої вимірювання девіації частоти. Запропоновано цифровий метод вимірювання параметрів радіосигналів з кутовою модуляцією, що полягає у визначенні повного фазового зсуву на інтервалах, кратних половині періоду сигналу, що модулює. Найбільш ефективне застосування методу для сигналів з малими індексами модуляції (10-20) у калібрувальній апаратурі. Узагальнено даний метод шляхом введення фазочастотного зворотного зв'язку, що дозволило застосовувати його для сигналів з невідомою несучою частотою та розширити функціональні можливості. На базі методу запропоновано та розроблено спосіб і ряд пристроїв для вимірювання девіації частоти та їх вузлів: лічильників фазових циклів, цифрових миттєвих фазометрів, комбінаційних пристроїв узгодження. У межах малих девіацій частот похибка вимірювання подібних пристроїв у 3 - 5 разів переважає аналоги. На базі програмного й апаратного забезпечення MAX + PLUS II "Altera" здійснено комп'ютерне моделювання та практичну реалізацію в програмованих логічних інтегральних схемах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З842.25-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА313172 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Пивовар О. М. 
Прогнозування технологічних параметрів методами штучних нейронних мереж / О. М. Пивовар, С. П. Вислоух // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Сер. Приладобудування. - 2009. - Вип. 37. - С. 105-108. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто використання штучних нейронних мереж для прогнозування вихідних технологічних параметрів процесу різання. Наведено приклади прогнозування шорсткості обробленої поверхні та періоду стійкості різального інструменту за допомогою штучних нейронних мереж модуля Neural Network Toolbox системи MatLab.


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.22 + К63-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126/прилад. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського