Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Плотніков В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Плотніков В. В. 
Застосування електроімпульсного впливу для поліпшення якісно-кількісних показників магнітної сепарації : автореф. дис... канд. техн. наук : 05.15.08 / В. В. Плотніков; Криворіз. техн. ун-т. - Кривий Ріг, 2008. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И414.2-51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА360648 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Скороход І. О. 
Вплив гранульованого бактеріального препарату комплексної дії на ріст та урожай ярого ячменю / І. О. Скороход, Л. С. Церковняк, І. К. Курдиш, В. В. Плотніков, В. Г. Гильчук, О. В. Корнійчук // Мікробіол. журн. - 2012. - 74, № 3. - С. 23-28. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Досліджено вплив гранульованого бактеріального препарату комплексної дії на ріст та урожайність різних сортів ярого ячменю. Встановлено, що передпосівна інокуляція насіння цим препаратом сприяла збільшенню висоти стебел рослин на 19,8 - 22,6 %, а урожайність їх підвищувалась до 11,4 - 18,9 %. Стимулюючий вплив бактеріального препарату на урожайність рослин залежав від їх сортових особливостей. Найбільший приріст урожаю (на 13,7 і 18,9 %) спостерігали у ході застосування гранульованого бактеріального препарату на ячмені сортів Скіф та Оберіг. Встановлено, що в ризосфері бактеризованих рослин відбувались певні зміни чисельності окремих еколого-трофічних груп мікроорганізмів і ферментативної активності ризосферного грунту.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.705-468.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22205 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Вашневський Д. В. 
Дослідження горіння безгазових піротехнічних композицій / Д. В. Вашневський, Е. О. Спорягін, Є. Б. Устименко, О. С. Косіцина, В. В. Плотніков // Системи озброєння і військ. техніка. - 2015. - № 3. - С. 73-75. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц902.2-10 + Л648-106

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Савельєв С. Г. 
Застосування електровпливу для ефективного дроблення матеріалів в умовах металургійної переробки / С. Г. Савельєв, В. В. Плотніков, О. В. Бабаєвська // Вісн. Криворіз. нац. ун-ту : зб. наук. пр. - 2020. - Вип. 50. - С. 112-117. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження механізму руйнування матеріалу під дією електрогідравлічного удару й встановлення технологічних можливостей застосування даного явища в металургійній переробці. Методи дослідження для вирішення поставлених завдань у роботі використовувалися такі, як узагальнення наукової інформації; pH-метрія й потенціометрія рідкої фази; вимірювання електрокінетичного потенціалу поверхні мінералів; лабораторні дослідження; технологічні випробування; гранулометричний і мінералогічний аналізи; методи статистичної обробки результатів досліджень; мікроскопічний аналіз; магнітний аналіз мономінеральних фракцій. Наукова новизна даного дослідження полягає у встановленні механізму прояву електрогідравлічного ефекту і його руйнуючого впливу на провідні матеріали при їх дробленні. Практична значимість роботи полягає в дослідженні електрогідравлічного дроблення шлакових систем, а також розробці способів дроблення крихких провідних матеріалів з використанням електровпливу, що може слугувати основою для нових технологій дроблення металургійних шлаків з метою їх подальшого використання в металургійній переробці. Розглянуто процеси, що відбуваються при здійсненні методу спільного електрогідравлічного дроблення в'язкого не провідного струм і крихкого провідного матеріалів. Встановлений механізм руйнуючого впливу електрогідравлічного ефекту. З'ясовано, що сутність методу "зовнішнього удару" зводиться до того, що електрогідравлічний удар здійснюється в рідині, але не всередині об'єму, заповненого провідним матеріалом, а поза ним й на такій відстані від матеріалу, щоб іскровий розряд, маючи достатню довжину для повного використання енергії даного імпульсу, був розташований можливо ближче до поверхні шару матеріалу, що руйнується. Представлені конструкції й принцип роботи дробарок, призначених для дроблення крихких провідних матеріалів до будь-якої крупності - від 20 мм і дрібніше. Представлена технологія може бути застосована для дроблення металургійних шлаків, що становить значний промисловий інтерес. Знайдене ефективне технологічне рішення, що дозволяє виділяти метал з металургійних шлаків в установках надтонкого дроблення з використанням електровпливу.


Індекс рубрикатора НБУВ: К301-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72501 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Плотніков В. В. 
Застосування електричного впливу для очищення литва та в суміжних технологічних процесах / В. В. Плотніков, О. В. Бабаєвська // Гірн. вісн. : наук.-техн. зб. - 2020. - Вип. 107. - С. 112-117. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - вивчення та аналіз відомих на сьогодні способів застосування електрогідравлічного ефекту в технології ливарного виробництва і суміжних галузях промисловості, визначення глибини досліджуваності теоретичних аспектів процесу електрогідравлічного очищення литва й пошук резервів удосконалення відповідних технологій. Для вирішення поставлених завдань у роботі використовувалися такі методи дослідження, як метод теоретичного аналізу даних наукових публікацій, патентної документації з досліджуваної проблеми; метод синтезу й інтеграції результатів аналізу; метод інтерпретації. Наукова новизна полягає в доведенні доцільності й визначенні напрямку подальшого розвитку теорії й технології електрогідравлічного очищення виливків. Практична значимість роботи полягає в тому, що результати дослідження можуть бути використані для досягнення економічного ефекту від електрогідравлічного очищення як чорного, так і кольорового литва, а також для підвищення екологічної безпеки ливарного виробництва. Окрім того результати дослідження можуть слугувати основою для розробки подібних технологій у суміжних галузях промисловості. Результати роботи. На сьогоднішній день відома безліч способів використання електричного струму для очищення матеріалів від забруднень, у тому числі литих виробів від формувальних сумішей. Однак більшість із них так і не знайшли широкого застосування в промислових масштабах. В той же час, грунтуючись на аналізі існуючих процесів і установок для очищення, можна зробити висновок про доцільність і перспективність використання електрогідравлічного очищення різних матеріалів як у ливарному виробництві, так і в суміжних галузях промисловості, зокрема для очищення кузовів транспортних засобів, ущільненні ливарних, будівельних, скульптурних й інших форм, регенерації формувальних земель тощо. Незважаючи на достатню вивченість теорії й технології електрогідравлічного ефекту, є низка маловивчених питань, поглиблене дослідження яких дозволить не лише ефективніше використовувати зазначене явище в ливарному виробництві, але й розробити принципово нові методи й пристрої для очищення виробів.


Індекс рубрикатора НБУВ: К618

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж60802 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського