Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Подостроєць К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Ковальчук В. В. 
Про здогади у математиці та аналогії і порівняння у фізиці (методична розробка) / В. В. Ковальчук, С. Ф. Дуда, М. О. Царенко, К. О. Подостроєць // Наша шк.. - 2009. - № 5. - С. 92-97. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Досліджено процедуру складання алгоритмів до побудови системи навчальних фреймів, спрямованих на вивчення певних розділів фізики та математики. Розроблено пропозиції щодо мотивованого вивчення точних наук (особливо математики, фізики, інформатики) на підставі індивідуального підходу до шкільного колективу. Зазначено, що така методика повинна впроваджуватися етапами, алгоритмізовано, що кожний з етапів має охоплювати якомога більше наукових складових у доступному для учнів вигляді, причому немає необхідності досягати відразу повного засвоєння знань, але слід постійно повторюватися, повертаючись до вивчення певної теми, розділу, проходячи весь шлях вивчення майже від самого початку. Проведено системний аналіз методів, що використовуються в процесі навчання фізики і математики та є розвитком принципу аналогій. Запропоновано таблицю, що є доповненням і поглибленням принципу аналогії в конкретному випадку.

Исследована процедура составления алгоритмов для построения системы учебных фреймов, направленных на изучение определенных разделов физики и математики. Разработаны предложения по мотивированному изучению точных наук (особенно математики, физики, информатики) на основе индивидуального подхода к школьному коллективу. Указано, что такая методика должна внедряться этапами, алгоритмизировано, и что каждый из этапов должен охватывать как можно больше научных составляющих в доступном для учащихся виде, причем нет необходимости добиваться сразу полного усвоения знаний, но следует постоянно повторяться, возвращаясь к изучению определенной темы, раздела, проходя весь путь изучения почти с самого начала. Проведен системный анализ методов, используемых в процессе обучения физике и математике и являющихся развитием принципа аналогий. Предложено таблица, которая является дополнением и углублением принципа аналогии в конкретном случае.


Індекс рубрикатора НБУВ: В1 р21-35 + В3 р2-36

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21367 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Коломієць Л. В. 
Метрологічне забезпечення засобів вимірювання великих лінійних розмірів / Л. В. Коломієць, К. О. Подостроєць // Металлург. и горноруд. пром-сть. - 2014. - № 4. - С. 102-105. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Представлено сучасні засоби вимірювальної техніки геодезичного призначення - тахеометри. Розглянуто процес метрологічного контролю тахеометрів. Наведено еталонні засоби вимірювальної техніки, необхідні для повірки тахеометрів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж107.1-5 + Д1 с0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28347 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Подостроєць К. О. 
Створення та дослідження нового методу повірки геодезичних засобів вимірювальної техніки : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.11.01 / К. О. Подостроєць; Одеська державна академія технічного регулювання та якості. - Одеса, 2017. - 23 c. - укp.

Присвячено удосконаленню метрологічного забезпечення геодезичних засобів вимірювальної техніки шляхом упровадження нового методу метрологічного контролю (повірка, калібрування) за тахеометрами, який на відміну від існуючих об’єднує процедури контролю за кутомірною та віддалемірно частинами тахеометрів в єдину процедуру і використовує непряму, змодельовану за допомогою оптичної схеми відстань, що дає змогу скоротити витрати на створення, утримання та використання еталону та підвищити точність вимірювань. Оцінено вплив дестабілізуючих факторів зовнішнього середовища на процес вимірювання еталонних базисних відстаней геодезичного полігону. Отримав подальший розвиток метод метрологічного контролю за тахеометрами, який використовує альтернативний спосіб передавання одиниці фізичної величини довжини від еталону до робочого засобу вимірювань, що може спростити конструкцію еталону.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д104.1 + Д123.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА432433 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського