Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Прихожа Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Балабай Р. М. 
Детектування концентрації атомів Na шаруватими халькогенідами олова: розрахунки із перших принципів / Р. М. Балабай, Ю. О. Прихожа, О. Х. Тадеуш // Сенсор. електроніка і мікросистем. технології. - 2019. - 16, № 1. - С. 50-58. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.24в641

Шифр НБУВ: Ж24835 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Прихожа Ю. О. 
Інтеркаляція атомів Li в анод акумулятора, виконаного із SnSVB2D: розрахунки із перших принципів / Ю. О. Прихожа, Р. М. Балабай // Фізика і хімія твердого тіла. - 2019. - 20, № 2. - С. 120-126. - Бібліогр.: 25 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З251.3-03 + В377.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26618 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія: Фізика   
3.

Здещиц В. М. 
Використання технології BYOD під час виконання лабораторних робіт з фізики / В. М. Здещиц, А. В. Здещиц, Ю. О. Прихожа // Фіз.-мат. освіта. - 2020. - 3 (ч. 2). - С. 43-49. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто методику проведення фронтальних і дистанційних лабораторних робіт з фізики, яка використовує саморобні дослідницькі установки у поєднанні з технологією BYOD для визначення коефіцієнта поверхневого натягу рідини та перевірки рівняння Бернуллі. BYOD (Bring your own devices) - це технологія, за якої на заняттях використовується обладнання, яке є "в кармані" сучасного студента: власні смартфони, планшети тощо. Це надає змогу розв'язати декілька важливих освітніх проблем, зокрема - проблему забезпечення закладів освіти сучасним вимірювальним обладнанням, яке, за рахунок постійного розвитку мобільних додатків, значно розширює межі освітнього процесу. Ця технологія стає максимально ефективною, якщо всі студенти забезпечені дослідницькими установками. Для розв'язання цієї проблеми необхідно розробити лабораторні установки, які кожен студент може самотужки виготовити. Поставлену мету вирішено за допомогою розроблених мініатюрних дослідницьких установок. Методологічно дослідження базувалися на відомих законах гідродинаміки, а її основні науково-практичні результати отримано з використанням відео- та фотореєстрації, цифрових технологій оброблення результатів експериментів. Для реєстрації зміни з часом рівня рідини та гранульованих матеріалів, довжини важеля, діаметра крапель використано смартфони в режимі відео "slow motion" та "секундомір". Розроблено фізичні установки для перевірки рівняння Бернуллі та визначення коефіцієнта поверхневого натягу рідини. Залежність швидкості витікання рідини з отвору від часу є квадратичною, що підтверджує справедливість рівняння Бернуллі. Швидкість висипання піску з отвору, на відміну від рідини, не залежить від його рівня в посудині, що пояснює принцип дії пісочного годинника. На прикладі лабораторних робіт "Перевірка рівняння Бернуллі" та "Визначення коефіцієнта поверхневого натягу рідини" доведено, що використання технології BYOD у поєднанні з розробленими установками надає можливість кожному студентові проводити повноцінні досліди як в аудиторії, так і дистанційно, вдома. Точність вимірювань кінематичних параметрів і часу за допомогою сучасних девайсів надає можливість розрізнити навіть невелику відмінність законів плинності скрізь отвір рідини від гранульованих матеріалів.


Індекс рубрикатора НБУВ: В3 р(4УКР)3-253

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського