Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Прудка О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Прудка О. В. 
Створення віртуальних стендів для дистанційного курсу "Методи вимірювання фізичних величин" на базі NI LabVIEW / О. В. Прудка, К. С. Дрозденко // НТІ. - 2008. - № 3. - С. 46-49. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Надано аналіз передумов створення віртуальних лабораторій для навчання студентів інженерних спеціальностей, опис спроектованої лабораторної установки для дослідження роботи логометра.


Індекс рубрикатора НБУВ: В3с25

Шифр НБУВ: Ж16928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Прудка О. В. 
Розробка віртуальних стендів на базі NI LabView для використання у дистанційному навчанні / О. В. Прудка // Искусств. интеллект. - 2008. - № 4. - С. 493-499. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Представлено аналіз передумов створення віртуальних лабораторій для навчання студентів інженерних спеціальностей, а також опис спроектованої лабораторної установки для дослідження роботи електроконтактного манометра.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.290

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15477 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Прудка О. В. 
Адаптивні та інтелектуальні системи для дистанційного навчання / О. В. Прудка // Актуал. проблеми економіки. - 2006. - № 10. - С. 184-189. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Надано огляд адаптивних та інтелектуальних технологій у дистанційному навчанні. Визначено, які види технологій доступні у теперешній час, наскільки зручні вони у використанні, яке місце займають у широкомасштабному дистанційному навчанні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч311.290

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Прудка О. В. 
Стандарти інформаційних технологій у навчальних системах / О. В. Прудка // Актуал. проблеми економіки. - 2008. - № 10. - С. 181-189. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Проаналізовано існуючі стандарти у дистанційному навчанні; визначено етапи розробки стандартів, основні напрямки побудови навчальних систем, які базуються на інформаційних технологіях.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч311.290

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23291 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Березняк Н. В. 
Інституціональні умови для розбудови національної інноваційної системи: досвід зарубіжних країн / Н. В. Березняк, К. В. Кваша, О. В. Прудка // НТІ. - 2014. - № 3. - С. 30-37. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто досвід зарубіжних країн щодо формування інституціонального середовища для національної інноваційної системи ресурсів в електронному вигляді для інформаційного забезпечення етапів життєвого циклу інформаційних систем.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-55 + У9(4УКР)0-55 + Ч231.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Інформаційне забезпечення інноваційного розвитку: світовий та вітчизняний досвід : [монографія] / Т. В. Писаренко, Т. К. Кваша, Н. В. Березняк, О. В. Прудка; Укр. ін-т наук.-техн. і екон. інформації. - Київ : УкрІНТЕІ, 2015. - 241 c. - Бібліогр.: с. 226-241 - укp.

Проведено огляд світових інформаційних ресурсів, необхідних для забезпечення потреб економіки знань. Вивчено досвід побудови та функціонування інформаційної інфраструктури національних інноваційних систем в економічно розвинених країнах світу та пострадянських. Розглянуто процеси формування загальноєвропейського інформаційного простору, зокрема: напрями науково-технічної й інноваційної політики ЄС, діяльності європейських інституцій в науково-технічній та інноваційній сферах, європейські технологічні й інформаційні ініціативи, спрямовані на зміцнення інноваційного потенціалу. Проаналізовано загальні підходи до розбудови інформаційної інфраструктури національної інноваційної системи, досліджено національну систему науково-технічної інформації України, її інформаційні ресурси й інформаційно-комунікаційні мережі. Підготовлено пропозиції щодо створення в Україні системи інформаційно-аналітичного забезпечення державної інноваційної політики. Побудовано модель взаємодії інституцій у межах системи, розглянуто напрями формування інтегрованого інформаційно-комунікаційного середовища системи та її інформаційно-ресурсної бази. Досліджено роль і напрями діяльності посередницьких структур для супроводження інноваційних процесів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55 ф + У50-55 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА798760 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Прудка О. В. 
Інноваційний потенціал України в регіональному розрізі / О. В. Прудка // НТІ. - 2015. - № 4. - С. 22-27. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджені поняття "інноваційний потенціал регіону", структура регіонального інноваційного потенціалу, його критерії і показники, роль у розвитку регіонів України, наведені фактори, що впливають на формування інноваційного потенціалу регіону. Здійснено комплексний аналіз інноваційного потенціалу регіонів України і складено їхній рейтинг. За результатами дослідження визначено проблеми в регіональній інноваційній політиці України, запропоновано шляхи їх розв'язання через реформування для становлення інноваційного потенціалу регіону.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Паладченко О. Ф. 
Потенціал для впровадження в Україні інновацій в екологічній сфері / О. Ф. Паладченко, Г. П. Задорожня, Г. В. Новіцька, О. В. Прудка, І. В. Молчанова // НТІ. - 2016. - № 3/4. - С. 40-51. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Наведено результати наукового дослідження щодо потенціалу пріоритетного напряму інноваційної діяльності "Широке застосування технологій більш чистого виробництва та охорони навколишнього природного середовища" і його реалізації. За 2000 - 2013 рр. з екологічних питань захищено 2003 або 2,3 % від загальної кількості захищених в Україні за цей період дисертацій (86,5 % кандидатських і 3,5 % - докторських), з яких за профілем середньострокових пріоритетів - 353 або 17,6 % (308 або 87,3 % кадидатських і 45 або 12,7 % - докторських дисертацій). Найвищий науковий потенціал має середньостроковий пріоритет 6,2 "Впровадження прогресивних технологій водозабезпечення, водокористування та водовідведення" (38,5 % дисертацій від їх кількості за профілем середньострокових пріоритетів та 6,8 % від загальної кількості в екологічній сфері), найменший - 6,4 "Застосування технологій поводження з радіоактивними відходами та зменшення їх негативного впливу на навколивнє природне середовище" (9,9 % від їх кількості за профілем середньострокових пріоритетів та 1,7 % від загальної кількості в екологічній сфері). Створений кадровий інноваційний потенціал безпосередньо визначити неможливо, оскільки назви спеціальностей із підготовки фахівців не збігаються із назвою середньострокових пріоритетів стратегічного напряму. Найбільш профінансованим для реалізації за 2012 - 2015 рр. був напрям 6.1 "Застосування технології раціонального надро- та землекористування", найменш - напрям 6,3 "Застосування технологій замкненого циклу, технологій очищення, переробка та утилізації промислових і побутових відходів". Тобто пріоритет, який має найвищий науковий потенціал (6,2), не отримав відповідного фінансування для його реалізації, що потребує коригування переліку середньострокових пріоритетів з урахуванням результатів проведеного дослідження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Б1(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16928 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Прудка О. А. 
Оцінка впливу інфрачервоного випромінювання на біологічні об'єкти / О. А. Прудка, М. П. Кунденко, І. М. Шинкаренко // Енергетика та комп'ютер.-інтегр. технології в АПК. - 2016. - № 1. - С. 59-61. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Запропоновано результати дослідження впливу різних областей спектра інфрачервоного випромінювання на біологічні об'єкти тварин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*716-634

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101219 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Прудка О. А. 
Вплив магнітних полів на біологічні об'єкти / О. А. Прудка, М. П. Кунденко // Вісн. Харків. нац. техн. ун-ту сіл. госп-ва ім. П. Василенка. - 2016. - Вип. 176. - С. 82-83. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Досліджено вплив постійного та змінного магнітного поля на біологічні об'єкти. За результатами дослідження доведено, що постійне та змінне магнітні поля мають абсолютно різні характеристики впливу на біологічні об'єкти.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*801.1-633.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61599 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського