Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Пташник-Середюк О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Пташник-Середюк О.  
Особливості релігійної ідентифікації студентської молоді / О. Пташник-Середюк // Соц. психологія. - 2009. - № 2. - С. 167-171. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Здійснено аналіз релігійної ідентифікації та релігійних практик студентської молоді як важливої складової соціокультурної ідентичності. Наведено типологію віруючих відповідно до їх релігійних практик та ідентифікацій і рівня релігійної освіченості молоді.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*686.2 + С5*332.111.3-231.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24479 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Пташник-Середюк О. І. 
Особливості релігійної ідентифікації студентської молоді Прикарпатського регіону : автореф. дис. ... канд. соцiол. наук : 22.00.04 / О. І. Пташник-Середюк; Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. - Харків, 2015. - 19 c. - укp.

Проаналізовано особливості релігійної ідентифікації студентської молоді Прикарпатського регіону. З позицій феноменологічної соціології релігійну ідентифікацію розглянуто як процес причислення особистістю себе до конкретної релігійної системи, який відбувається як свідома чи неусвідомлена, вмотивована дія. Визначено критерії релігійної ідентифікації, які необхідно враховувати під час її визначення. Виділено наступні структурні компоненти релігійної ідентичності: аксіологічні, когнітивні, афективні та поведінкові, які виступають індикаторами при її визначенні. Зазначено, що релігійна ідентифікація може відбуватися як неусвідомлений процес, так і як усвідомлена, раціональна дія. Показано, що студентська молодь є найбільш здатною соціально-демографічною групою до релігійної самоідентифікації, формування релігійної свідомості, інтеграції в релігійне середовище, а також до активного сприйняття релігійних новацій і оновлення церкви. На основі порівняння регіонального та загальноукраїнського соціологічного дослідження виділено специфічні регіональні особливості релігійної ідентифікації студентів Прикарпаття.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*686.2*423.122

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА412497 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського