Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Путро О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Єфремов С. О. 
Щоденники. 1923-1929 / С. О. Єфремов. - К. : Газ. "Рада", 1997. - 834 c. - (Б-ка газ. "Рада"; Мемуари). - у.

"Совість української нації" - так сучасники називали Сергія Єфремова, відомого громадсько-політичного діяча України, заступника голови Центральної Ради, академіка і віце-президента Всеукраїнської Академії наук, літературознавця і публіциста, одного із засновників і співробітників газети "Рада". У 1930 р. його було засуджено по сфабрикованій справі "Спілки визволення України" до розстрілу, який потім замінено на 10 років ув'язнення. Майже повністю відбувши свій термін, С.Єфремов загинув десь у нетрях ГУЛАГу. Його Щоденники - унікальне відтворення історичних подій, що призвели до втрати нашої незалежності та спотворення духовності нації. Це неоціненна хроніка українського життя 20-х років - часу, про який збереглося так мало правдивих свідчень. Щоденники, які майже 70 років знаходились в архівах КДБ, друкуються вперше, без скорочень і виправлень. З архіву КДБ України їх було передано в Інститут архівознавства Національної бібліотеки України ім.В.І.Вернадського у 1990 р. Разом з іншими особовими документами С.О.Єфремова Щоденники увійшли до колекції документів репресованих вчених України (фонд 257). Вони охоплюють період з 1923 р. по 1929 р.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61,013 + Т3(4УКР)61-8 + Ш4 г(4УКР)6д

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА586177 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Путро О. І. 
Гетьман Кирило Розумовський та його доба (з історії українського державотворення XVIII ст.) : монографія: в 2 ч. Ч. 1 / О. І. Путро; Держ. акад. кер. кадрів культури і мистец. - К., 2008. - 239 c. - Библиогр.: с. 209-230 - укp.

Проаналізовано образ гетьмана К. Розумовського як визначного діяча українського державотворення середини та початку другої половини XVIII ст. в контексті політико-правового, військово-адміністративного й соціально-економічного становища української автономної держави в досліджуваний період.

Проанализирован образ гетмана К. Разумовского как выдающегося деятеля украинского государственно-созидательного процесса середины и начала второй половины XVIII ст. в контексте политико-правового, военно-административного и социально-экономического положения украинского автономного государства в исследуемый период.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)462-8Розумовський

Рубрики:

Шифр НБУВ: В350797/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Путро О. І. 
Гетьман України Кирило Розумовський (нові штрихи до соціально-політичного портрета) / О. І. Путро // Укр. іст. журн. - 2002. - № 5. - С. 105-118. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)46-8

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж27630 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Путро О. І. 
Студенти-іноземці Київської Духовної Академії і Семінарії (XIX - поч. XX ст.) : монографія / О. І. Путро, А. О. Путро; М-во культури України, Нац. акад. кер. кадрів культури і мистец. - К., 2011. - 340 c. - Бібліогр.: 169 назв - укp.

Наведено результати дослідження понад 300-літнього історичного шляху Київських духовних шкіл (1615 - 1919 рр.). На підставі аналізу широкої джерельної бази, зокрема архівних матеріалів, висвітлено процес становлення Київської Духовної Академії, яка посіла почесне місце серед духовних ВНЗ Російської Православної Церкви, стала широковідомою в усьому православному світі та за своїм історичним корінням була найбільш європейською серед інших духовних академій Російської імперії. Показано провідне місце Київської Духовної Семінарії в широкій мережі навчально-духовних закладів середньої ланки Російської імперії XIX - початку XX ст. Зазначено, що Київська Духовна Академія та Семінарія є духовною спадкоємицею Києво-Братської школи та Києво-Могилянської академії. Увагу приділено іноземним вихованцям Київської Духовної Академії та Семінарії та їх ролі у розвитку духовної освіти та культури в слов'янському світі і Вселенському православ'ї.


Індекс рубрикатора НБУВ: Э372.27-677.4 + Т3(4УКР-2К)5-7 + Ч483(4УКР-2К)52 + Ч484(4УКР-2К)48

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА749446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Путро О. І. 
Літопис козацької слави / О. І. Путро // Вісн. Держ. акад. керів. кадрів культури і мистец.. - 2005. - № 2. - С. 116-119. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)46-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22799 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського