Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Пуць В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Пуць В. С. 
Обгрунтування технологічного процесу та параметрів пристою для підрівнювання стрічки стебел льону : автореф. дис... канд. техн. наук : 05.05.11 / В. С. Пуць; Львів. нац. аграр. ун-т. - Л., 2009. - 20 c. - укp.

Вирішено науково-технічну задачу підвищення якості процесу механізованого збирання льону з затосуванням розробленого пристрою для підрівнювання стебел, обгрунтовано його параметри та режими роботи. Обгрунтовано структуру операцій процесу підрівнювання. Проаналізовано процес взаємодії кулачків і верхньої рухомої стрічки підбираючого транспортера. Визначено закономірності процесів відривання стебел від паса та їх польоту, під час якого на них діють ланки підбиваючого механізму. Розроблено математичну модель процесу підрівнювання стебел. На підставі аналізу взаємодії ланок підрівнюючого пристрою зі стеблами льону обгрунтовано умови, за яких забезпечується ефективність процесу підрівнювання, а також параметри та режими роботи пристрою, встановлено їх вплив на розтягнутість стрічки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: ПО72.842.161

Шифр НБУВ: РА365805 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Налобіна О. О. 
Підрівнювальні пристрої льонозбиральних машин : монографія / О. О. Налобіна, В. С. Пуць, М. М. Толстушко; Луц. нац. техн. ун-т. - Луцьк : РВВ Луц. НТУ, 2014. - 171 c. - Бібліогр.: с. 157-167 - укp.

Проаналізовано технології збирання льону-довгунця, а також відомі наукові засади та технічні засоби для виконання процесів підрівнювання стебел льону в стрічці, систематизовано їх недоліки та розкрито сутність недосліджених явищ щодо підрівнювання стрічки. Обгрунтовано доцільність введення технологічного процесу підрівнювання в механізовану технологію збирання льону-довгунця. Доведено технологічну ефективність та охаракткеризовано структуру операцій процесів підрівнювання та запропоновано конструкції пристроїв для їх виконання. Досліджено взаємодію стрічки стебел льону та робочих органів механізмів транспортування, струшування та підбивання стрічки. Встановлено основні залежності між їх конструкційними параметрами та режимами функціонування та показниками якості стрічки. З'ясовано взаємодію вібрувальної поверхні щита з буртиком підрівнювача зі стеблами стрічки, встановлено аналітичні залежності між параметрами та режимами роботи підрівнювача та показниками руху стебел стрічки льону. Розроблено програму та методику експериментальних досліджень, виготовлено спеціальні лабораторні установки для вивчення процесів підрівнювання стебел у стрічці та експериментальні зразки підрівнювачів. Здіснено експериментальні дослідження переміщення стебел під дією поздовжніх сил, виявлено умови їх непошкодження, а також вплив кількості ударів робочих органів підрівнювачів на розтягнутість стрічки.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.842.161

Шифр НБУВ: ВА787634 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Пуць В. С. 
Основи ергономіки та художнього конструювання : навч. посіб. / В. С. Пуць, Г. В. Єфімчук; Луцький національний технічний університет. - Луцьк : ІВВ Луц. НТУ , 2018. - 126 c. - Бібліогр.: с. 126 - укp.

Розглянуто загальні питання художнього конструювання і його місце в системі сучасного проєктування; структуру форми і властивості її елементів; закономірності гармонізації частин форми. На конкретних прикладах подано уявлення про властивості та засоби композиції. Досліджено проблему цілісності і єдності композиції, увагу приділено питанням впливу кольору на сприйняття форми та колірної гармонії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж17 я73 + М4-2 я73 + М55-2 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА854176 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського