Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Рекуненко Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Мулявка Д. Г. 
Організація використання інформаційних ресурсів ДПС України у протидії податковим правопорушенням : [навч. посіб.] / Д. Г. Мулявка, О. В. Атаманчук, Т. О. Рекуненко; Нац. ун-т держ. податк. служби України. - Ірпінь, 2012. - 190 c. - Бібліогр.: с. 188-190 - укp.

Розкрито питання організаційно-функціональної структури оперативно-аналітичних підрозділів ДПС, надано загальну характеристику інформаційних ресурсів ДПС України та визначено основні напрями їх використання у протидії податковим правопорушенням. Акцентовано увагу на розкритті та повній характеристиці основних напрямів роботи підрозділів ДПС у протидії податковим правопорушенням, висвітлено сучасні тенденції розвитку сучасних телекомунікаційних мереж та актуальність їх використання. Увагу приділено важливості питання інформаційної безпеки та нормативного регулювання даного питання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)201 ф + Х829(4УКР)207

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА755812 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Рекуненко Т. О. 
Адміністративно-правові засади управління інформаційними ресурсами органів Державної податкової служби України : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Т. О. Рекуненко; Нац. акад. прав. наук України, НДІ інформатики і права. - К., 2012. - 20 c. - укp.

Проведено комплексне дослідження формування адміністративно-правових засад, визначено основні проблеми та розроблено на основі комплексного аналізу теоретичних положень, чинного законодавства України та практики його застосування пропозиції з удосконалення управління інформаційними ресурсами органів Державної податкової служби (ДПС) України. Обгрунтовано розуміння інформаційних ресурсів органів ДПС України як комплексу інформації, що міститься у базах даних, електронних бібліотеках, реєстрах, звітах, архівах та інших видах інформаційних масивів і служить для належного забезпечення функціонування системи органів податкової служби. Проаналізовано сучасну систему суб'єктів управління інформаційними ресурсами органів ДПС України, їх повноваження, організаційну структуру, визначено шляхи удосконалення діяльності. Розкрито сутність та визначено ряд особливостей адміністративно-правових відносин у сфері управління інформаційними ресурсами органів ДПС України. Показано напрями інтеграції інформаційних ресурсів ДПС України у систему державних інформаційних ресурсів. Запропоновано шляхи удосконалення адміністративно-правового забезпечення управління інформаційними ресурсами органів ДПС України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)129 ф + Х829(4УКР)201 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА395207 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Рекуненко Т. О. 
Щодо питання ідентифікації осіб, пов'язаних зі здійсненням фінансування терористичної діяльності / Т. О. Рекуненко // Держава та регіони. Сер. Право. - 2020. - 1 (т. 2). - С. 95-99. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто основні питання організації проведення ідентифікації осіб, які пов'язані з фінансуванням тероризму в Україні та світі. Під час розгляду актуальності питання зазначено аспект організації роботи Державної служби фінансового моніторингу України та Національного банку України в питанні ідентифікації клієнтів у протидії тероризму. У процесі дослідження даного питання акцентовано значення забезпечення ефективної роботи суб'єктів первинного фінансового моніторингу щодо запобігання та протидії фінансуванню тероризму. Зроблено акцент на тому, що активізація тероризму та сепаратизму в Україні по-новому формулює завдання боротьби з їх фінансуванням і вимагає жорстких заходів із контролю за фінансовими потоками. На думку автора діяльність щодо виявлення й ефективного блокування каналів фінансової підтримки терористичних і сепаратистських організацій повинна бути одним із ключових напрямів довгострокової стратегії діяльності державних органів. Адже саме фінансування надає змогу для здійснення терористичних актів, забезпечує відповідну підготовку терористів, їх технічне оснащення. Відстеження фінансових потоків і операцій, що можуть бути пов'язані з терористичною діяльністю, а також розуміння механізмів отримання, використання й управління коштами терористичними організаціями незалежно від їх розміру та виду діяльності надзвичайно важливі для виявлення і протидії тероризму та його фінансуванню. Успішна боротьба з фінансуванням тероризму (національним та/або міжнародним) також потребує постійної міжвідомчої взаємодії всіх членів національної системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, а також міжнародного співробітництва в цій сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)119.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського