Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Ричка Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Ричка Д. О. 
Транснаціональна злочинність новітніх комп'ютерних технологій / Д. О. Ричка // Держава та регіони. Сер. Право. - 2018. - Вип. 1. - С. 133-138. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проведено аналіз кіберзлочинності як на території України, так і на міжнародному рівні. Розглянуто приналежність комп'ютерних злочинів до міжнародних злочинів і злочинів міжнародного характеру, найбільш розповсюджені види кіберзлочинів та їх категорії. Сформовано напрями розв'язання існуючих прогалин у міжнародному законодавстві, що стосується новітніх комп'ютерних технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.212.025.930 + Х881.9(4УКР)126

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ричка Д. О. 
Особливості кримінально-правової кваліфікації злочинів у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж і мереж електрозв'язку : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Д. О. Ричка; Державна фіскальна служба України, Університет державної фіскальної служби України. - Ірпінь, 2019. - 18 c. - укp.

Розкрито особливості кримінально-правової кваліфікації у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем і комп’ютерних мереж, мереж електрозв’язку. Визначено засади здійснення кримінально-правової кваліфікації. Окреслено ознаки, притаманні цій категорії злочинної діяльності. Визначено ознаки кібернетичних злочинів. Висвітлено ґенезу та поняття злочинів у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем і комп’ютерних мереж, мереж електрозв’язку. Досліджено різновиди міжнародних і національних кібернетичних злочинів. Проведено комплексний аналіз елементів складу злочинів у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем і комп’ютерних мереж, мереж електрозв’язку. Визначено об’єкт і предмет, встановлено суб’єктів та досліджено особливості суб’єктивної сторони злочинів даної категорії. Розглянуто кваліфікуючі ознаки та здійснено їх відмежування від суміжних складів, на підставі чого сформовано нововведення та доповнення до чинного законодавства України з питань здійснення кримінально-правової кваліфікації злочинів у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем і комп’ютерних мереж, мереж електрозв’язку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)126

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА440000 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського