Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (17)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Роєнко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Тетяна Кара-Васильєва : Бібліогр. покажч. / ред.: О. Роєнко. - К. : Ін-т мистецтвознав., фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України, 2002. - 51 c. - укp.

Розкрито доробок Т.Кари-Васильєвої - доктора мистецтвознавства, члена-кореспондента Академії мистецтв України у галузі українського декоративного мистецтва. Висвітлено діяльність науковця в організації виставок народного мистецтва в Україні та за її межами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ10г(4УКР)6дКара-ВасильеваТ.я1 + Щ123(4УКР)я1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА621988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Малишенко Ю. І. 
Модель діелектричної проникності води у мікрохвильовому та терагерцовому діапазонах хвиль / Ю. І. Малишенко, В. Л. Костіна, О. М. Роєнко // Укр. фіз. журн. - 2007. - 52, № 2. - С. 158-164. - Бібліогр.: 52 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г121.131В-23 + В331.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26988 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Роєнко О. А. 
Трансформація форм власності і господарювання та розвиток орендних відносин у сільськогосподарських підприємствах : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.06.01 / О. А. Роєнко; Ін-т аграр. економіки УААН. - К., 2002. - 21 c. - укp.

Висвітлено теоретико-методологічні, організаційно-економічні та соціальні проблеми трансформації форм власності та господарювання, а також розвиток орендних відносин у сільськогосподарських підприємствах за умов переходу до ринкової економіки. Проаналізовано процеси трансформації різних організаційно-правових форм господарювання, земельних і майнових відносин в аграрному секторі економіки Черкащини. Надано оцінку діяльності різних агроформувань, визначено місце і роль селянських (фермерських) господарств. Висвітлено проблеми розвитку оренди землі та майна в різних агроформуваннях. Наведено пропозиції щодо вдосконалення організаційно-правових структур і визначено комплекс соціально-економічних чинників, які є визначальними у виборі певної форми господарювання на селі. Розроблено й обгрунтовано методику визначення розміру орендної плати за землю за умов посилення конкуренції за використання нею, а також за майнові паї та майно, яке має конкретного власника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)321-511.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА318587 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Роєнко О. О. 
Робастна обробка сигналів на основі адаптивного оцінювання параметрів негауссових завад : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.17 / О. О. Роєнко; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є. Жуковського "Харк. авіац. ін-т". - Х., 2010. - 20 c. - укp.

Досліджено проблему підвищення точності методів обробки сигналів, а саме: методів фільтрації, спектрального та частотно-часового аналізу, у радіотехнічних системах за умов дії негаусових завад. Розроблено п'ять нових адаптивних оцінок параметра зсуву та досліджено їх точність для ряду моделей негаусових завад. На їх основі одержано п'ять адаптивних форм робастного дискретного перетворення Фур'є (ДПФ), які дозволяють до 1,8 раза підвищити точність оцінок Фур'є-спектра у порівнянні із робастним ДПФ на базі медіани. Розроблено дві нові оцінки амплітуди частотно-модульованих (ЧМ) сигналів, які застосовано у моделі фільтрації з обмеженням. Це дозволяє підвищити якість обробки ЧМ сигналів до 8,5 дБ у порівнянні з методом фільтрації у ковзовному вікні та формою робастного ДПФ на основі L-оцінки у випадку дії негаусових завад. Вперше запропоновано два підходи до фільтрації шуму у розподілі Вігнера - Віля (РВВ). Їх застосування покращує точність частотно-часового представлення ЧМ-сигналів до 8 дБ у порівнянні з робастною формою РВВ на базі оцінки Ходжеса - Лемана. Вперше запропоновано модифікації біспектрального методу, що 2 - 3,3 раза підвищують якість відносно стандартного підходу. Встановлено два нових детектори меж на зображеннях у просторовій області коефіцієнтів ДКП, які дозволяють однорідні ділянки на зображеннях у шумах з апріорно невідомими статистичними характеристиками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З95-018

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА373671 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Роєнко О. 
Бібліотека Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського / О. Роєнко // Наук. пр. Нац. б-ки України ім. В.І. Вернадського. - 2006. - Вип. 15. - С. 298-307. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)754.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70113 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Прокопюк В. Ю. 
Кріоконсервування та низькотемпературне зберігання плацентарних біооб'єктів = Low temperature preservation and storage of placental biological derivatives : (огляд) / В. Ю. Прокопюк, О. В. Фалько, І. Б. Мусатова, О. С. Прокопюк, О. О. Роєнко, О. О. Терехова, О. В. Чуб // Проблемы криобиологии и криомедицины. - 2015. - 25, № 4. - С. 291-310. - Бібліогр.: 148 назв. - укp.

Розглянуто актуальні проблеми низькотемпературного зберігання плацентарних біооб'єктів: безклітинного матеріалу, клітинних суспензій, тканини плаценти, пуповини, плодових оболонок. Виділено основні напрямки досліджень у даній галузі залежно від мети, з якою зберігається біооб'єкт: діагностичної, експериментальної, клінічної, створення донорського або персонального низькотемпературного банку. На сьогоднішній день перспективною є розробка методів ліофілізації, гіпотермічного зберігання, кріоконсервування за різних температурних режимів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.792

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14260 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Роєнко О. О. 
Використання кріоконсервованих оболонок плода в терапії трофічних виразок в експерименті / О. О. Роєнко, В. Ю. Прокопюк, О. В. Фалько, Н. О. Шевченко, О. С. Прокопюк // Клініч. хірургія. - 2016. - № 5. - С. 69-72. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

У модельному експерименті доведено, що лікування трофічних виразок кінцівок шляхом використання кріоконсервованих фрагментів оболонок плода людини (амніотичної та хоріальної) як ранового покриття дозволяє прискорити загоєння виразкового дефекту, сприяє активізації протизапальної та імунокоригувальної складових саногенезу, швидкому відновленню функціонування ураженої кінцівки, покращанню стану тварин. Застосування кріоконсервованих оболонок плода сприяє нормалізації кількості лейкоцитів у крові тварин, збільшенню кількості фагоцитів, посиленню їх поглинальної здатності, збільшенню кількості бластних форм лімфоцитів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.860.46-53

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Батурін В. А. 
Розробка інжектора іонів берилію для технологічної установки з виготовлення інфрачервоних фотоприймачів для систем наведення / В. А. Батурін, П. О. Литвинов, С. О. Пустовойтов, О. Ю. Роєнко // Озброєння та військ. техніка. - 2022. - № 4. - С. 79-85. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено результати розробки джерела іонів берилію та інших металів, призначеного для розробки технологічного циклу виготовлення приймачів інфрачервоного випромінювання для приладів нічного бачення та систем наведення ракет. Запропоновано та розроблено конструкцію плазмового розпилювального джерела іонів металів з розрядом відбивного типу та холодним порожнистим катодом та інжектор іонів металів на його основі. Створено компактне джерело металевих/газових іонів, в якому шляхом розпорошення іонами аргону катодного та антикатодного електроду забезпечується утворення фази надлишкового тиску парів металу і реалізується його іонізація осцилюючими електронами у поздовжньому магнітному полі. Витягування та формування пучка, що містить іони плазмоутворюючого газу і металу, здійснюється через емісійний отвір у антикатоді. Парціальне відношення іонів аргон/метал у сформованому пучку знаходиться в інтервалі 3 - 20. Розроблене джерело має високу стабільність іонного струму в часі, просте в обслуговуванні, може генерувати іони із будь-якого провідного твердого тіла без використання високотемпературної печі для його випаровування. Проведено моделювання та виготовлення іонно-оптичної системи формування іонного пучка в складі імплантера Інституту прикладної фізики НАН України. Оскільки іонний інжектор буде впроваджено в іонний імплантер МВР-202 фірми "BALZERS" Інституту фізики напівпровідників НАН України ім. B. C. Лашкарьова, проведено аналіз його оптичної та вакуумної систем, а також елементів живлення. Всі ці фактори було враховано під час розробки іонного джерела, що надасть змогу безпроблемно впровадити його в імплантер МВР-202.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц5/7-91 + В333.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського