Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Рудченко Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
Категорія:    
1.

Рудченко Д. Г. 
Газобетон автоклавного твердіння з підвищеним коефіцієнтом конструктивної якості : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.05 / Д. Г. Рудченко; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. - К., 2012. - 21 c. - укp.

Увагу приділено проблемі підвищення коефіцієнта конструктивної якості ніздрюватих бетонів автоклавного твердіння за рахунок модифікації мінерального в'яжучого матеріалу добавками гіпсового каменю та зворотного шламу. Властивості ніздрюватого бетону визначаються характером макропористості, що створюється на стадії формування масивів, фазовим складом новоутворень, що виявляється в процесі гідротермальної обробки матеріалу, та якістю самого режиму автоклавної обробки виробів. Показано, що зворотний шлам у складі ніздрюватого бетону забезпечує підвищення седиментаційної стійкості сировинних піщаних шламів та однорідність густини бетону, є кристалічною "затравкою", а гіпсовий камінь забезпечує формування високосульфатної форми гідросульфоалюмінатів, які за рахунок "армувального" ефекту та міцності дають значно міцніший і довговічніший штучний камінь, ніж гексагональні гідроалюмінати, за цього досягається інтенсифікація формування низькоосновних гідросилікатів кальцію.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.742 + Н626.102.742

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА395571 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Рудченко Д. В. 
Виявлення спільнот та їх лідерів в соціальних мережах для забезпечення безпеки / Д. В. Рудченко // Системи оброб. інформації. - 2017. - Вип. 4. - С. 128-131. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Приведено приклад вирішення маркетингових завдань та питань кібербезпеки відносно аналізу інформації, одержаної у соціальних мережах. Зазначено основні загрози, які виникають в соціальних мережах, наведені деякі методи захисту від вказаних загроз. Обгрунтовано, що важливе значення займає аналіз даних соціальних мереж. Описано розвідувальний цикл для збору і аналізу даних та основні методи аналізу даних. На основі аналізу тестової вибірки з соціальної мережі Вконтакті визначено лідерів серед користувачів, а так само серед спільнот.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40 + С5*333.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70474 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Рудченко Д. В. 
Аналіз даних соціальних мереж для забезпечення безпеки / Д. В. Рудченко // Системи озброєння і військ. техніка. - 2017. - № 1. - С. 194-197. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Вирішено маркетингові завдання та питання кібербезпеки щодо аналізу інформації, отриманої у соціальних мережах. Описано основні загрози соціальних мереж. Представлено різноманіття даних та методи їх збору для проведення аналізу. Розроблено програмне забезпечення для збору та аналізу даних із соціальної мережі. В контакті, яке дає швидкість обробки навіть для великих обсягів і точність кінцевого результату. Проведено збір та аналіз даних, визначення користувачів, які є центром поширення інформації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х849(4УКР)04 + З970.40

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25328 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сердюк В. Р. 
Шляхи зменшення енергетичної та екологічної складової у виробництві автоклавного газобетону / В. Р. Сердюк, Д. Г. Рудченко // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2020. - № 2. - С. 20-26. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено сучасний стан енергоспоживання будівельним сектором економіки країни. Показано екологічні наслідки викидів парникових газів, які утворюються під час виробництва основних енергоємних будівельних матеріалів. Зазначено, що зменшення втрат енергії на опалення будівлі за рахунок використання автоклавного газобетону низької густини відповідає існуючим тенденціям зменшення енергетичної залежності України та екологічним обмеженням, пов'язаним з викидами парникових газів. Наведено дані та показано, що за аналогією з розвиненими країнами світу, в Україні зростає питома вага малоповерхового житла, яке потребує більше стінових матеріалів. Порівняльні дані відносних обсягів будівництва житла свідчать про відставання в 2,5 - 3 рази України від сусідніх країн. Надано динаміку виробництва автоклавного газобетону як сучасного енергоефективного стінового матеріалу в Україні, Білорусії та РФ. В 2016 р. питома вага автоклавного газобетону в структурі стінових матеріалів перевищила 50 %. Енергоємність виробництва автоклавного газобетону значно нижча енергоємності виробництва традиційних стінових матеріалів. Розкриті основні тенденції удосконалення якості та поліпшення експлуатаційних характеристик автоклавного газобетону на прикладі ТОВ "Аерок". Наведено дані енергоємності виробництва автоклавного газобетону низької густини. Через зростання нормативних вимог термічного опору до огороджувальних конструкцій традиційні стінові матеріали на сьогодні потребують додаткового утеплення. Запропоновано низку організаційно-технічних заходів щодо зменшення енергоємності виробництва цементу, як основного енергомісткого компонента автоклавного газобетону, та виробництва газобетону. Визначено основні підходи та рекомендації щодо зменшення енергетичної складової у виробництві автоклавного газобетону та цементу. Передбачено використання в технології виробництва автоклавного газобетону активних мінеральних добавок, спроможних замінити мінеральне в'яжуче.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н626.102.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Сердюк В. Р. 
Перспективи використання карбонатної мінеральної сировини Поділля в технології виробництва автоклавного газобетону / В. Р. Сердюк, Д. Г. Рудченко // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2020. - № 5. - С. 7-16. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.742 + Н626.102.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Сердюк В. Р. 
Використання золи виносу Бурштинської ТЕС в технології виробництва автоклавного газобетону / В. Р. Сердюк, Д. Г. Рудченко, Д. В. Гудзь // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2021. - № 2. - С. 24-31. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Проаналізовано тенденції виробництва автоклавного газобетону. Автоклавний газобетон є ефективним конструкційно-теплоізоляційним стіновим матеріалом. Його питома вага в стінових матеріалах України становить 53 %. Зниження енергоємності його виробництва, перш за все, спрямоване на зниження вмісту клінкерної складової у складі мінерального в'яжучого газобетонної суміші. Показано, що за умов посилення екологічних та енергетичних вимог, виробництво цементів з підвищеним вмістом мінеральних домішок постійно зростає. У виробництві цементу використовуються домішки вапняку, золи виносу, доменного гранульованого шлаку. Передбачено, що у виробництві цементу в 2050 р., вміст клінкеру в середньому буде складати 70 %. Розглянуто порівняльний досвід використання золи виносу в країнах ЄС та в Україні. Проведено дослідження впливу домішок золи виносу в комплексі з кварцовим піском як гібридного компонента газобетонних сумішей марки D400 і D300. Встановлена оптимальна кількість заміни кварцового компонента золою виносу Бурштинської ТЕС. Використання гібридного кремнеземистого компонента у виробництві автоклавного газобетону розв'язує декілька важливих задач: забезпечує утилізацію золи виносу, покращує фізико-механічні властивості матеріалу та потенційно надає можливість скорочення витрат мінерального в'яжучого. Зростання міцності автоклавного газобетону, отриманого з використанням гібридного кремнеземистого компонента на стиск і згин, пояснюється утворенням під час автоклавної обробки суміші низькоосновних гідросилікатів кальцію та гідрогранатів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н393.1 + Н331.742

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Сердюк Т. В. 
Вплив енергоекологічних складових на будівництво житла і виробництво стінових будівельних матеріалів / Т. В. Сердюк, С. Ю. Франішина, В. Р. Сердюк, Д. Г. Рудченко // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2021. - № 3. - С. 7-17. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Мета статті - дослідження сучасного стану житлового будівництва, забезпечення населення житлом в нових енергоекологічних умовах будівництва та виробництва стінових енергоефективних матеріалів. Надано динаміку загальних та відносних обсягів будівництва житла. Показано значне відставання України від сусідніх країн у відносних обсягах будівництва житла. Проведено аналіз зростання забезпечення населення житлом за рахунок відносних обсягів будівництва житла та скорочення чисельності населення. Зазначено, що зменшення енергоспоживання в будівельному секторі пов'язане з необхідністю термомодернізації існуючого застарілого житлового фонду, побудованого в 70 - 80 роки минулого ст. і будівництвом нового житла з використанням сучасних стінових матеріалів. Показано, що зменшення використання викопного палива забезпечує скорочення викидів парникових газів. Проведено порівняльний аналіз викидів вуглекислого газу в Україні та європейських країнах. Екологічний податок на викиди вуглекислого газу розглядається, як інструмент економного використання енергетичних ресурсів. Розглянуто сучасні тенденції виробництва автоклавного газобетону, питома доля якого в структурі стінових матеріалів зросла до 53 %. Наведені порівняльні показники фізико-механічних властивості стінових матеріалів. Показана актуальність узгодження законодавства України зі стандартами ЄС. Сформульовані основні напрямки перспектив зростання виробництва автоклавного газобетону марки D300 для будівництва будинків, наближених до нульового споживання теплової енергії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711 + Н303 + У9(4УКР)315.441.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Сердюк В. Р. 
Зростання обсягів виробництва та сфери використання газобетонних блоків / В. Р. Сердюк, Д. Г. Рудченко // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2021. - № 5. - С. 7-18. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.742

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського