Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Салькова І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Салькова І. Ю. 
Управління конкурентоспроможністю підприємств олійно-жирової промисловості : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / І. Ю. Салькова; Житомир. нац. агроекол. ун-т. - Житомир, 2011. - 20 c. - укp.

Досліджено й узагальнено теоретико-методологічні та науково-практичні аспекти управління конкурентоспроможністю підприємств олійно-жирової промисловості (КСП ОЖП). Запропоновано трактування поняття "КСП" з урахуванням галузевої специфіки. Систематизовано методичні підходи до оцінки КСП. Досліджено сучасний стан і динаміку КСП ОЖП. Ідентифіковано чинники та визначено ступінь їх впливу на рівень КСП галузі. Вдосконалено методичні підходи до оцінки рівня конкурентоспроможності на основі рейтингового аналізу ключових показників діяльності підприємств. Запропоновано підхід до прогнозування рівня конкурентоспроможності з урахуванням ризиків. Наведено алгоритм моніторингу процесу управління конкурентоспроможністю, що враховує визначення оптимального значення комплексного показника КСП. Розроблено рекомендації щодо вдосконалення управління КСП ОЖП.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.91-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА386377 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Салькова І. Ю. 
Теоретичні аспекти удосконалення фінансового управління на підприємствах олійно-жирової промисловості / І. Ю. Салькова // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2013. - Вип. 5. - С. 83-87. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розглянуто заходи щодо удосконалення фінансової структури управління на підприємствах олійно-жирової промисловості, що сприятиме зміцненню конкурентних переваг та підвищенню конкурентоспроможності. Визначено особливості формування та функціонування фінансової структури управління інтегрованих об'єднань в олійно-жировій галузі України. Доведено, що значні конкурентні переваги мають компанії з вертикально інтегрованою структурою виробництва. Запропоновано методику удосконалення фінансової структури управління підприємства за умов розвитку конкурентного середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.91-93-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Салькова І. Ю. 
Стан виробництва та перспективи інтеграції українських виробників зерна у світовий ринок / І. Ю. Салькова // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2014. - Вип. 1. - С. 37-41. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Досліджено роль України в міжнародній торгівлі пшеницею та перспектив інтеграції українських виробників зерна у світовий ринок (СР); тенденції розвитку зернової галузі в Україні, що надають змогу зміцнювати позиції на СР зерна. Зосереджено увагу на тому, що наявний економічний та агропромисловий потенціал виробників пшениці надають змогу насичувати внутрішній ринок й активно брати участь у міжнародній торгівлі. Наведено основні показники діяльності СР пшениці; визначено основних світових експортерів та імпортерів. Виявлено фактори, що впливають на пропозицію пшениці на міжнародному ринку. Розкрито шляхи раціоналізації виробництва та покращання відносин між виробниками й споживачами зернопродукції. Визначено проблеми реалізації українського зерна на зовнішні ринки. Перспективними є подальші дослідження інтеграції українських виробників зерна у СР. На особливу увагу заслуговує проблема стимулювання державних органів щодо експорту українського зерна на СР.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843.570

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Салькова І. Ю. 
Ефективність витрат і залучення інвестицій у рослинництві / І. Ю. Салькова, Н. В. Поліщук, А. А. Брояка, А. В. Кучер // Фінанс.-кредит. діяльність: проблеми теорії та практики : зб. наук. пр. - 2020. - Вип. 1. - С. 176-186. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Сучасний стан фінансового забезпечення сільського господарства України свідчить про необхідність активізації інвестиційних процесів і підвищення ефективності вкладення коштів. Мета статті - презентувати результати оцінювання й аналізу відносної ефективності витрат на виробництво продукції рослинництва з використанням методу аналізу середовища функціонування, що дозволило виявити особливості використання інвестицій і розрахувати строк їх окупності. Ідентифіковано можливість скорочення прямих витрат на оплату праці й прямих матеріальних витрат під час виробництва продукції рослинництва. Установлено, що найбільший потенціал зменшення прямих витрат на оплату праці і прямих матеріальних витрат на виробництво характерний для дев'яти культур (жито, овес, гречка, зернові сушені, соя, ріпак, соняшник,картопля, овочі закритого грунту), оскільки показники менші за 0,5. Водночас потенціал із вирощування пшениці, проса, овочів відкритого грунту та ягідних культур використаний на 100 %. Потенціал збільшення обсягу реалізації продукції ягідних культур, гречки, насіння ріпаку й кользи, цукрового буряку фабричного становить 1, тобто використаний на 100 %, однак виробництво дев'яти культур має істотний нереалізований потенціал - більше ніж 50 % (потенціал збільшення обсягу реалізації продукції за наявних витрат перебуває в межах від 0 до 0,5). Прийнявши величину скорочення прямих матеріальних витрат як мету оптимізації показників розвитку рослинництва на найближчу перспективу, установлено, що дисконтований строк окупності інвестиції становить 15 років, що вимагає посилення ролі інвестицій у сільське господарство шляхом стимулювання праці найманих працівників.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.10-56

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73250 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Digital-маркетинг: теорія і практика : навч. посіб. / А. М. Слободяник, О. Ю. Могилевська, Л. В. Романова, І. Ю. Салькова; Приватний вищий навчальний заклад "Київський міжнародний університет". - Київ : КиМУ, 2022. - 228 c. - Бібліогр.: с. 215-227 - укp.

Висвітлено актуальні проблеми цифрового маркетингу. Розкрито питання формування загальних і професійних компетенцій фахівця управлінської діяльності в умовах стійкого розвитку та високої невизначеності бізнес-середовища. Увагу приділено маркетинговим функціям, сучасним цифровим технологіям, питанням розвитку цифровізації бізнес-процесів. Подано інформацію про сучасні теорії, моделі, технології цифрового маркетингу. Розглянуто особливості формування маркетингової політики компаній, проблеми інноваційного розвитку бізнесу в умовах цифрової економіки.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.357 я73 + У9(4УКР)290-211.1 я73 + У584.3 ф12 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА856989 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Салькова І. Ю. 
Управління конкурентоспроможністю підприємств : навч. посіб. / І. Ю. Салькова, О. Ю. Могилевська, А. М. Слободяник; Приватний вищий навчальний заклад "Київський міжнародний університет". - Київ : КиМУ, 2023. - 147 c. - Бібліогр.: с. 146-147 - укp.

Представлено навчальний посібник, який спрямовано на висвітлення актуальних проблем управління конкурентоспроможністю підприємства, на формування загальних і професійних компетенцій фахівця управлінської діяльності за умов високої невизначеності бізнес-середовища. Увагу приділено питанням: сутності конкурентоспроможності як категорії і як властивості підприємства ринкової економіки, конкурентному середовищу підприємства, його конкурентним перевагам та конкурентним стратегіям, конкурентоспроможності продукції та методам її оцінки, формуванню системи управління конкурентоспроможністю підприємства, розробці та забезпеченню реалізації програм підвищення конкурентоспроможності субꞌєкта господарювання, менеджменту якості як стратегічного складника системи управління конкурентоспроможністю підприємства. Висвітлено сучасні теорії, моделей, технологій управління конкурентоспроможністю підприємства на інноваційних засадах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.5 я73 + У9(4УКР)290-13-21 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА866705 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського