Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Свердлик З$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Свердлик З. М. 
Організація діловодства в думі та управі міста Києва (1870 - 1917 роки) : автореф. дис. ... канд. іст. наук : 27.00.02 / З. М. Свердлик; НАН України, Нац. б-ка України ім. В.І. Вернадського. - Київ, 2016. - 20 c. - укp.

Розглянуто діловодні процеси в органах міського самоврядування м. Києва наприкінці XIX - на початку XX ст. Проаналізовано засади організації діловодства в Київській міській думі й управі у 1870 - 1917 рр., для якого характерними були закономірності, визначені загальноімперськими нормативно-правовими актами, галузевими та внутрішніми нормативними документами. Визначено основні структурні підрозділи, що входили до складу канцелярії Київської міської думи та управи, їх функції, посадовий склад. Охарактеризовано процес документування роботи з кадрами та вимоги до оформлення особових справ службовців. Конкретизовано схему документообігу вхідних, вихідних і внутрішніх документів, а також принципи та правила архівного зберігання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч813(4УКР-2К)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА426359 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Свердлик З. 
Аутсорсинг в архівній справі: сучасний стан та перспективи / З. Свердлик, Л. Настенко // Соціум. Документ. Комунікація. Сер. Іст. науки. - 2018. - Вип. 6. - С. 194-211. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Розглянуто питання надання архівних послуг недержавними архівними організаціями. Відповідно до мети дослідження, проаналізовано проблеми нормативно-правового забезпечення і сучасний стан ринку архівного аутсорсингу в Україні. Акцентовано увагу, що в сучасній нормативно-правовій базі з архівної справи та діловодства немає поняття аутсорсингу архівних послуг. Чинні нормативні документи не містять конкретних рекомендацій щодо архівного зберігання документів для підприємств, на яких не передбачено архівних підрозділів. На думку авторів, послуги архівного аутсорсингу можна оформити, уклавши один із видів цивільно-правових договорів (про надання послуг, виконання робіт (підряд) або змішаний договір). Проаналізовано архівні послуги спеціальних архівних компаній, які функціонують на території України. Зокрема наведено статистичні дані пропозицій архівних послуг за даними бізнес-порталу All.biz. Представлені на ринку України послуги архівного аутсорсингу автори пропонують виокремити в кілька груп: надання послуг аутсорсингу на етапі організації діловодства, послуги з підготовки документів до архівного зберігання, послуги архівного зберігання документів підприємства та електронні архівні послуги. За результатами аналізу довідкових даних про недержавні архівні організації, виділено три компанії, які пропонують юридичним особам не тільки широкий спектр архівних послуг, а й найбільш повно висвітлюють інформацію про свою роботу, мають повноцінний веб-сайт: "ТАС Україна", "ОСГ Рекордз Менеджмент" та "Українська архівна компанія". На думку авторів, використання аутсорсингу в архівній справі має як переваги, так і недоліки, відтак максимальна вигода від аутсорсингу можлива тільки за налагодженої системи діловодства в самій організації та правильній взаємодії служби діловодства або архіву установи з організацією-аутсорсером.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч814(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж74618:Іст.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Варенко В. 
Нестандартні методи збору інформації в аналітиці / В. Варенко, З. Свердлик // Соціум. Документ. Комунікація. Сер. Іст. науки. - 2019. - Вип. 7. - С. 11-25. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Проаналізовано основні нетрадиційні та нестандартні методи збору інформації (зокрема, напіввідкритої і закритої) в аналітиці й управлінні. Зауважено, що сучасні аналітики, перебуваючи посередниками між управлінцями/бізнесменами і досліджуваними об'єктами (процесами, явищами), змушені використовувати будь-які можливості отримати необхідну інформацію, щоб надати замовнику якомога якісніший інформаційний продукт. Нові умови змушують фахівця шукати і використовувати будь-які об'єктивні джерела інформації і для цього застосовувати всі можливі методи й засоби для швидкого здобуття потрібної інформації, що особливо актуально для бізнес-середовища. Увагу зосереджено на дослідженні причин появи явища конкурентної бізнес-розвідки в аналітиці. Розглянуто поняття "нова аналітика", поява якої зумовлена новими викликами і тенденціями розвитку суспільства, та визначено найхарактерніші її ознаки. Окремо досліджено чотири пласти інформації, з якими доводиться працювати аналітику. Проаналізовано питання про організацію збору інформації. Зауважено, що методів/прийомів збору інформації існує чимало, а отже, описати їх всі - непосильне завдання, тому автори зупинилися лише на нестандартних методах збору напівзакритої і закритої інформації у конкурентній бізнес-розвідці. Одним із найбільш найкращих методів для збору неявної інформації із зовнішніх джерел є телефонні розмови. Подано оптимальну стратегію для збору інформації під час телефонних розмов. Одним із найпростіших способів прихованого вивчення об'єкта автори називають зовнішнє спостереження. Цікавим є метод збору інформації так би мовити під прикриттям. Чимало уваги автори приділили методу залучення агентури до збирання потрібної інформації. Увагу в дослідженні заслуговує використання технічних каналів несанкціонованого зчитування інформації. Зроблено висновок, що дослідження нестандартних методів збору інформації тільки починає набувати актуальності у вітчизняній науці та потребує подальшого всебічного розгляду.


Індекс рубрикатора НБУВ: У. ф121-24

Шифр НБУВ: Ж74618:Іст.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі : матеріали Третьої міжнар. наук. конф., 14-16 трав. 2020 р. / ред.: Н. А. Бачинська, Л. Ф. Грінберг, Ю. І. Горбань, О. О. Каракоз, Н. І. Кобижча, В. В. Кушнарьов, В. М. Медведєва, А. О. Мотько, Т. В. Новальська, Н. М. Піголенко, Л. І. Прокопено, З. М. Свердлик, С. В. Селегей, М. М. Цілина; Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти", Київський національний університет культури і мистецтв, Білоруський державний університет культури і мистецтв, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Університет "Україна", Київський університет культури, Київський національний університет культури і мистецтв, Київський національний університет культури і мистецтв, Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ : КНУКіМ, 2020. - 216 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Звернено увагу на питання соціокультурної сфери в умовах глобальних світоглядних трансформацій, ідентифікатори змісту цифрової культури бібліотечно-інформаційного фахівця. Розглянуто інформаційно-контекстні детермінанти освітнього процесу факультету інформаційної політики та кібербезпеки Київського національного університету культури і мистецтв. Звернено увагу на бібліотеку як суб’єкт формування, збереження та трансляції національного наративу. Висітлено аспекти становлення та передумови функціонування мобільних сервісів в Україні. Визначено актуальні компетенції персоналу довідково-бібліографічного обслуговування наукової бібліотеки, роль сучасної бібліотеки в медіаосвіті батьків. Висвітлено перспективи бібліотечної професії в епоху глобалізації, а також перспективи електронних бібліотек України в умовах діджиталізації суспільства.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 с51 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО38442 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі : матеріали П'ятої міжнар. наук. конф., 23-24 черв. 2022 р. / ред.: І. С. Бондар, Н. А. Бачинська, А. О. Мотько, Т. В. Новальська, І. М. Парфенюк, Л. І. Прокопенко, І. Г. Романченко, З. М. Свердлик, М. М. Цілина; "Інститут модернізації змісту освіти", державна наукова установа, Київський національний університет культури і мистецтв, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", Київський університет культури, Українська бібліотечна асоціація, Київський національний університет культури і мистецтв, "Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі", міжнародна наукова конференція. - Київ : КНУКіМ, 2022. - 296 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

ГЛОБАЛІЗАЦІЙНІ ПЕРЕТВОРЕННЯ ТА РОЗВИТОК СУЧАСНОЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ 12 Новальська Т. В. НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ЯК ФАКТОР РОЗВИТКУ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ 14 СоляникА. А. СТАНДАРТИЗАЦІЯ ПІДГОТОВКИ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ З ІНФОРМАЦІЙНОЇ, БІБЛІОТЕЧНОЇ ТА АРХІВНОЇ СПРАВИ В УКРАЇНІ 20 V Медведєва В. М. ПРОБЛЕМА НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ У ВИМІРІ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ 24 Куиінарьов В. В. ІВ УКРАЇНСЬКОЇ ТА ЗАРУБІЖНИХ ЛІТЕРАТУР У * 55 ЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОГО РУХУ КІНЦЯ XVIII - І ^БІБЛІОГРАФІЧНИХ ВИДАННЯХ 58 І КОМПЛЕКС В УМОВАХ ІНФОРМАЦІЙНОГО ІЗАСМОДІЇ 61 [ ПОТЕНЦІАЛ В СИСТЕМІ РЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ' 64 ї ЯК ІННОВАЦІЙНИЙ РЕСУРС МУЗЕЮ 65 П ПРАКТИК ЧИТАННЯ У НОВИХ СОЦІОКУЛЬТУРНИХ 67 ВАННЯ ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ БІБЛІОТЕКИ 70 ИВНОЇ ПСИХОЛОГІЇ В СУЧАСНОМУ СВІТІ 73 НЯ ІМІДЖУ ТА РЕПУТАЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ НА ПРИКЛАДІ 75 БІБЛІОТЕКИ В СУЧАСНОМУ СВІТІ 78 ОРГАНІЗАЦІЙ У РОЗВИТКУ МІЖНАРОДНОГО ВА 79 ІІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ 82 ИМАРШЕЛЬДА В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ СОУЮ-19 84 т о JfoHКУрсИ як ЕФЕКТИВНА ФОРМА ПРОМОЦІЇ ЧИТАННЯ В БІБЛІОТЕКАХ 89 ДУАЛЬНИЙ ПРОСТІР ПУБЛІЧНИХ БІБЛІОТЕК ОДЕЩИНИ ЯК ОДИН З ФАКТОРІВ УСПІШНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ СУЧАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ 91 ФОРМИ ТА МЕТОДИ ПОШИРЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ КНИГИ В КУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ 93 Пан Шуайтянь ЦИФРОВІ ТРАНСФОРМАЦІЇ В КНИЖКОВІИ МЕРЕЖІ СИНЬХУА (XINHUA) 96 Го Чжилян ВНЕСОК ІНФОРМАЦІЙНОЇ ІНДУСТРІЇ КИТАЮ В РОЗБУДОВУ СУСПІЛЬСТВА ЗНАНЬ 98 Забіянов Є. В. РОБОТА МЕДІАХАБУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ: ДОСВІД ОДЕСЬКОЇ ОУНБ ІМ. М. ГРУШЕВСЬКОГО 100 Латай О. О. БІБЛІОТЕКА ЯК ТОПОС ВІДЕОІГОР 102 Мовчан В. С. ІННОВАЦІЇ У БІБЛІОТЕКАХ УКРАЇНИ ДЛЯ ДІТЕЙ 104 Сисова Ю. В. СТАНОВЛЕННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ФАНДРАЙЗИНГУ БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ - НОВІ МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ 106 Юзефович М. В. ПРОМОЦІЯ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ В УКРАЇНІ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ 108 СЕКЦІЯ 2. ТЕРМІНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТОЗНАВСТВА ТА СУМІЖНИХ ГАЛУЗЕЙ ЗНАНЬ Rhonda L. Clark OCUMENTING DEATHS: METADATA AND AUTHORITY WORK FOR BURIALS AND MEMORIALS in БездрабкоВ В ЯКОЇ НАЦІОНАЛЬНА СИСТЕМА КІБЕРБЕЗПЕКИ УКРАЇНИ: ВИКЛИКИ ТА КІБЕРЗАГРОЗИ 29 Рибаченко В. Ф. ДЕНДІ ЯК СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНИЙ ТИП І СУБ'ЄКТ КОМУНІКАЦІЇ 33 СЕКЦІЯ 1. ІНФОРМАЦІЯ, КОМУНІКАЦІЯ, СУСПІЛЬНИЙ РОЗВИТОК: ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ТА СУЧАСНІ ПРАКТИКИ Биркович Т. І., Худяков В. В. КРАУДФАНДИНГ ЯК СКЛАДОВА ДІЯЛЬНОСТІ ІНФОРМАЦІЙНО-БІБЛІОТЕЧНИХ ЦЕНТРІВ УКРАЇНИ 38 Гуменюк Т. К. СУЧАСНИЙ БЛОГЕРСЬКИЙ МЕДІАПРОСТІР: УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕКСТ. .40 Добко Т. В. ЗЛОЧИНИ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ УКРАЇНИ 42 Романюк О. Н., Мельник О. В., Коваль Л. Г. ВИКОРИСТАННЯ ГЕКСАГОНАЛЬНИХ КОМІРОК У ВИДАВНИЧІЙ СПРАВІ 45 Романюк О. Н., Романюк О. В., Михайловський В. О. і “ИКОРИгтдння ГРДСЬІЧНИХ ПЛАНШЕТІВ У ВИДАВНИЧІЙ СПРАВІ ЛвРніГОРИНГ ЗАДОВОЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ЗАПИТІВ ЖИТЕЛІВ ПРИКАРПАТТЯ РЕГІОНАЛЬНИМИ ЗМІ: РЕЗУЛЬТАТИ СОЦІОЛОГІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ 228 РОЛЬ КІНО У ЖИТТІ МОЛОДІ В ЕПОХУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ТА ВІРТУАЛЬНОГО ПРОСТОРУ 230 Римар М. В. ОСОБЛИВОСТІ КОМУНІКАЦІЇ ДЕРЖАВИ З ГРОМАДЯНАМИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ: ТЕЛЕМАРАФОН «ЄДИНІ НОВИНИ», ЄДИНА ІНФОРМАЦІЙНА ПЛАТФОРМА «ЦАРАЗОМ» ТА ІНШІ ВІДПОВІДІ НА ІНФОРМАЦІЙНІ ВИКЛИКИ 233 Чепелюк Ю. В. СТРАТЕГІЧНЕ ПРОГНОЗУВАННЯ В ДИПЛОМАТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ 237 Ярема 1.1. ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ ЦИФРОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ В ІНФОРМАЦІЙНО- ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСАХ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ 240 СЕКЦІЯ 4. ІНФОРМАЦІЙНО-БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА ОСВІТА: ВИКЛИКИ І РІШЕННЯ Бачинська Н. А. «ІНФО?МЬ.Н.^.5!ТЕРАТУРА В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 029 ЗАГД „,,МАЧІИНА( БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА»: ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСАДИ ДОСЛідЖЕння 243 Гранчак Т. Ю. 0ФЕСІЙНИЙ ПРОФІЛЬ БІБЛ ГУрбанськаА. /. ІПОТЕЧНОГО ФАХУ: ДИЗАИН КОМПЕТЕНТНОСТЕИ 245 Науко^авикладання НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «РИТОРИКА ТА ТЕХНОЛОГІЇ 0В°І ПРЕЗЕНТАЦІЇ»


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 я431(0) + Ч81 я431(0) + Ч62 в05 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС70656 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі : матеріали Четвертої міжнар. наук. конф., 20-22 травня 2021 р. / ред.: Н. А. Бачинська, Л. Ф. Грінберг, Ю. І. Горбань, О. О. Каракоз, Н. І. Кобижча, В. В. Кушнарьов, В. М. Медведєва, А. О. Мотько, Т. В. Новальська, Н. М. Піголенко, Л. І. Прокопенко, З. М. Свердлик, С. В. Селегей, М. М. Цілина; "Інститут модернізації змісту освіти", державна наукова установа, Київський національний університет культури і мистецтв, Білоруський державний університет культури і мистецтв, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Німецько-українське наукове об'єднання імені Юрія Бойка-Блохина, Малопольська вища школа, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, "Україна", відкритий міжнародний університет розвитку людини , Київський університет культури, Українська бібліотечна асоціація, Київський національний університет культури і мистецтв, Київський національний університет культури і мистецтв, Київський національний університет культури і мистецтв, "Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі", міжнародна наукова конференція. - Київ : КНУКіМ, 2021. - 337 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - рус. - bel.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 я431(0) + Ч81 я431(0) + Ч30/49 я431(0) + С5*333.4 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО39549 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського