Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (20)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Свидрук І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Свидрук І. І. 
Формування систем управління в підприємствах електронної торгівлі : автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / І. І. Свидрук; Львів. комерц. акад. - Л., 2007. - 20 c. - укp.

Проведено комплексне дослідження теоретичних аспектів і практики формування та розвитку систем управління на українських підприємствах електронної торгівлі. Запропоновано нові методичні підходи щодо створення систем управління на підприємствах електронної торгівлі. Розроблено трирівневу класифікацію електронної торгівлі залежно від її можливостей реалізовувати фінансово-господарську діяльність на різних етапах свого застосування. Визначено зміст поняття інфраструктурного забезпечення управління електронною торгівлею та її складників. Розкрито сутність поняття "система управління в електронній торгівлі" та визначено основні підходи щодо її створення та ефективного функціонування. Розроблено функціональну схему управління процесами торговельної діяльності підприємств електронної торгівлі: електронним маркетингом, закупівлями на основі електронних систем, віртуальним торговельно-технологічним процесом, доставкою товарів споживачам за принципами логістики з використанням електронних мереж та традиційним транспортуванням товарів. Охарактеризовано сучасний стан електронної торгівлі та її управління в Україні, обгрунтовано шляхи його удосконалення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.1 ф12

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА353988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Свидрук І. І. 
Індекс креативної активності вітчизняної економічної системи / І. І. Свидрук // Бізнес Інформ. - 2018. - № 8. - С. 61-69. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Визначено рівень креативної активності вітчизняної економічної системи. Наведено системне бачення оціночних показників для вимірювання індексу креативної активності вітчизняної економічної системи. Подано значення часткових показників креативної активності за регіонами України у 2013 - 2017 рр. Визначено складові креативної активності за регіонами України. Проведено ранжування регіонів за рівнем креативної активності та виявлено регіони-лідери та регіони-аутсайдери. Наведено тривимірну візуалізацію залежності рівня креативної активності України за регіонами від рівнів "таланту" та "технологій". Визначено основні передумови для сталого розвитку креативного потенціалу регіонів України. Обгрунтовано, що розрахований сумарний індекс креативної активності є зваженим агрегованим індикатором, який дозволяє оцінювати стан креативно-інноваційної діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Свидрук І. І. 
Функціональне структурування креативного менеджменту на макрорівні економічної системи / І. І. Свидрук // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2018. - № 3. - С. 47-52. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Розвиток постіндустріального суспільства підіймає питання інституційного значення та структурного оформлення креативного менеджменту на макрорівні, адже конкурентоздатність національної економіки стає все більш залежною від її спроможності генерувати та використовувати високотехнологічні продукти й технології. Висвітлено основні макроекономічні аспекти креативного управління з точки зору відповідних особливості основних функцій менеджменту.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Свидрук І. І. 
Методика моніторингу компетенційної складової управління персоналом креативних організацій / І. І. Свидрук, Н. О. Батьковець // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2018. - № 899. - С. 21-30. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Розроблено та методологічно обгрунтовано моніторинговий комплекс для ефективного управління креативним розвитком персоналу. Наявний методологічний апарат аналізу якості управління трудовим потенціалом запропоновано доповнити методикою багатовимірного аналізу компетенційної складової управління людськими ресурсами, що надає змогу з високою достовірністю аналізувати ступінь впливу часткових компетенційних ознак на ефективність креативної діяльності організацій. Дослідження компетенційних аспектів, проведене за результатами опитування 80 менеджерів різного рівня управління у 27 підприємствах Львова та Львівської області показало певну розбіжність в експертних оцінках, однак виявило загальний для всіх респондентів вектор визнання важливості таких вмінь, як здатність аналізувати, передбачати та використовувати інформацію, виконувати фахові функції та поставлені завдання відповідно до вимог проекту, а також такі особистісні ділові якості як самоорганізація, ініціативність, освіченість і креативність. Сформована на основі множинної регресії модель надала змогу виявити та оцінити з високим ступенем достовірності кількісні та якісні характеристики кореляційних зв'язків компетенційних ознак із показниками економічної ефективності. Порівняльний аналіз карт компетенцій, отриманих у результаті психодіагностичного тестування та математичного розрахунку, продемонстрував важливість розвитку компетенції ТОР-менеджменту як для особистих ключових показників ефективності, так і для досягнення креативних цілей розвитку організації загалом.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)293.3-670-21 + У9(4УКР-4ЛЬВ)293.3-640-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Свидрук І. І. 
Концептуально-методологічні основи розвитку креативного менеджменту національного господарства України : [монографія] / І. І. Свидрук. - Львів : Растр-7, 2018. - 447 c. - Бібліогр.: с. 353-403 - укp.

Визначено теоретико-методологічні та науково-прикладні основи побудови концептуальної платформи формування процесів становлення та розвитку креативного менеджменту (КМ) національного господарства України в період глобалізаційних і постіндустріалізаційних трансформацій світового економічного простору. Систематизовано структурні особливості КМ на мікро- та макрорівнях. Здійснено системний аналіз методологічного апарату дослідження ефективності КМ на всіх рівнях ієрархії економічної системи. Розглянуто соціально-економічні механізми регулювання наукового потенціалу вітчизняної економіки. Висвітлено особливості креативного розвитку високотехнологічних секторів економіки України. Визначено шляхи покращення інституційного регулювання креативного розвитку вітчизняної економіки. Окреслено стратегічні пріоритети розвитку наукового сектору для забезпечення креативного прориву.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА832982 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Свидрук І. І. 
Концептуально-методологічні засади становлення креативного менеджменту в Україні в умовах глобалізації та постіндустріалізації : автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.03 / І. І. Свидрук; Центральна спілка споживчих товариств України, Львівський торговельно-економічний університет. - Львів, 2019. - 40 c. - укp.

Досліджено концептуальні основи становлення постіндустріальної економіки в світлі теорії заміщення технологічних укладів, проаналізовано особливості розвитку конкурентних стратегій та визначено соціально-економічну сутність креативного менеджменту в економіці знань. Розроблено концептуальні засади структурування креативного менеджменту на різних рівнях ієрархії економічної системи, з пріоритетністю розвитку творчих можливостей у подоланні викликів постіндустріального суспільства. Надано характеристику існуючого стану та тенденцій креативізації вітчизняної економічної системи. Запропоновано й апробовано методологію визначення індексу креативної активності економіки. Спроєктовано логічну схему побудови стратегії технологічного прориву з покроковим розгалуженням цілей розвитку та методів їх досягнення, у підґрунтя якої покладено елементи ключових креативних компетенцій, що дозволяє системно врахувати фактори внутрішнього та зовнішнього впливу та забезпечує інформаційний супровід технологічного оновлення держави. Систематизовано засади інституційного регулювання креативного розвитку економіки України, що дає змогу якісно координувати діяльність розпорядників бюджетних коштів для здійснення наукової та науково-технічної діяльності. Розроблено концептуальну модель системної конкурентоспроможності вітчизняної економіки в узгодженій єдності з інспірованими стратегіями креативного розвитку ринкових суб'єктів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА440750 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Свидрук І. І. 
Організаційна поведінка : підручник / І. І. Свидрук, Ю. І. Турянський, Ю. Б. Миронов. - Львів : Вид-во Львів. торг.-екон. ун-ту, 2022. - 351 c. - Бібліогр.: с. 348-350 - укp.

Обгрунтовано концепцію організаційної поведінки у мінливих умовах сучасного ринкового соціально-економічного середовища. Висвітлено закони, що впливають на поведінку людини в процесі спільної діяльності. Розкрито особистісний потенціал керівника та його вплив на поведінку в організації. Розглянуто основні теорії та моделі організаційної поведінки, механізми формування поведінкової активності. Значну увагу приділено питанням організаційного розвитку та управління змінами в організаційній поведінці.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.14 + У9(4УКР)290-642.11 я73-1 + Ю959.18 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА864013 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Управління розвитком економічного середовища в умовах глобальних трансформацій : колект. монографія / О. В. Ареф'єва, С. О. Ареф'єв, В. О. Бабенко, А. В. Бабічев, П. В. Бобринцев, О. В. Божанова, М. О. Васильєва, В. П. Далик, Т. І. Дем'яненко, Ю. Е. Дуднєва, Г. В. Єльникова, О. Ю. Ємельянов, А. С. Зайцева, Х. Я. Залуцька, Г. М. Захарчин, С. М. Ільчишин, Н. Є. Каличева, М. В. Кармінська-Бєлоброва, О. І. Кір'ян, О. Я. Колещук, О. В. Компанієць, Б. Р. Корж, Я. Р. Корнійко, О. С. Костюк, О. О. Кравченко, А. І. Лещенко, О. О. Матусевич, О. Б. Мних, І. М. Мягких, Т. С. Обидєннова, M. В. Овчаренко, І. Г. Павловська, В. В. Прохорова, В. М. Проценко, І. І. Свидрук, В. І. Сластьяникова, К. І. Сластьяникова, А. І. Сластяникова, С. А. Сорокін, О. П. Суховерхова, В. В. Токарєв, Ю. В. Ус, Ю. В. Федорова, Г. К. Христофоров, Р. А. Чемчикаленко, І. О. Черноус, В. І. Чобіток, І. О. Чобіток, О. Л. Шелест, М. С. Шкода, О. В. Шкуренко, Н. М. Шматько, Є. В. Щербина, Я. В. Юхман, С. О. Янчак, Ю. О. Янчак; ред.: В. В. Прохорова; Українська інженерно-педагогічна академія. - Харків : Вид-во Іванченка І. С., 2023. - 418 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Розглянуто питання трансформації сучасної економіки в умовах макроекономічної стабілізації, сучасного управлінського інструментарію розвитку в умовах інноваційної економіки, інтелектуалізації управління стійким розвитком в умовах соціально-орієнтованої економіки. Увагу приділено стратегії формування сучасних напрямів розвитку економічних систем, інноваційним практикам цифровізації бізнес середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-151 + У9(4УКР)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА865173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Менеджмент, маркетинг і підприємництво : навч. посіб. / уклад.: О. О. Трут, І. І. Свидрук, Н. І. Фединець, Ю. А. Дайновський, Б. Б. Семак, Н. Р. Балук, Н. Ф. Басій, І. В. Бойчук, О. М. Вовчанська, І. М. Шиндировський, І. І. Олексин, О. І. Шалева; Центральна спілка споживчих товариств України, Львівський торговельно-економічний університет. - Львів : Вид-во ЛТЕУ, 2023. - 351 c. - Бібліогр.: с. 347-350 - укp.

Висвітлено сутність та функціональні сфери менеджменту. Охарактеризовано систему планів організації, етапи процесу планування за Р. Акоффом. Проаналізовано процес делегування повноважень у менеджменті (поняття, елементи процесу делегування, типи повноважень - лінійні, штабні, функціональні). Досліджено мотивування як процес спонукання себе й інших до діяльності шляхом використання мотивів людини для досягнення особистих цілей або цілей організації. Розглянуто перелік вимог до управлінської інформації. Проаналізовано вплив як будь-яку поведінку однієї людини, яка змінює поведінку, відносини або відчуття іншої людини. Наведено класифікацію стилів керівництва (за К. Левіним). Розглянуто підходи комерційних організацій до управління маркетингом. Досліджено характеристику моделі AIDA (модель ефективного звернення до цільової аудиторії). Увагу приділено основним принципам та функціям підприємницької діяльності. Проаналізовано обгрунтування і вибір ідеї підприємницької діяльності. Наведено показники ефективності використання основних засобів трудових ресурсів. Увагу приділено діловій етиці підприємця.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.3 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА867355 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Інформаційно-аналітичне забезпечення управління економічною безпекою підприємства : колект. монографія / О. Ю. Акименко, В. С. Андарак, К. О. Басенко, В. В. Гливенко, К. В. Гнедіна, Л. В. Гнилицька, І. В. Горобінська, Ж. В. Дерій, М. Б. Жолобецька, Д. Ю. Зубок, О. О. Каштальян, Т. В. Клименко, Т. М. Лаптій, Н. П. Левковець, Д. М. Луцька, В. Г. Маргасова, Н. А. Марченко, О. В. Мініна, М. І. Миронова, І. М. Москалець, П. В. Нагорний, В. П. Пантелеєв, Ю. М. Перетятько, М. І. Ромащенко, Р. В. Сайдак, О. С. Сакун, І. І. Свидрук, С. Т. Селютін, О. Б. Семченко-Ковальчук, О. О. Сидоренко, М. Ю. Сокол, А. В. Сорока, І. О. Хоменко, Н. Т. Шадура-Никипорець, О. І. Шах, Н. В. Шаховніна, Т. Л. Шестаковська; ред.: О. Ю. Акименко; Національний університет "Чернігівська політехніка". - Чернігів : Нац. ун-т "Чернігів. політехніка", 2023. - 363 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Висвітлено авторське бачення формування надійного й ефективного інформаційно-аналітичного забезпечення управління економічною безпекою підприємства. Основну увагу зосереджено на розгляді практичної організації надійних інструментів обліково-фінансової складової забезпечення управління економічною безпекою підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-995 + У9(4УКР)290-93-995

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА868110 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського