Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Святченко С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Святченко С. І. 
Розрахунки витрат при виробництві біопалива / С. І. Святченко // Вісн. Донец. ун-ту. Сер. А. Природн. науки. - 2009. - № 1. - С. 577-578. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Разработана компьютерная программа расчетов себестоимости производства биотоплива из растительного сырья при разных вариантах расходов составляющих факторов.


Індекс рубрикатора НБУВ: З65

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69583/Сер.А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Харківський науково-методологічний центр трансферу інновацій / В. М. Тимчук, Є. С. Бондаренко, С. І. Святченко, І. В. Гребенюк; НААН України, Ін-т рослинництва ім. В.Я. Юр'єва. - Харків : Бровін О.В., 2016. - 93, [2] c. - Бібліогр.: с. 80-85 - укp.

Розкрито специфіку Харківської області як зони ефективного трансферу. Висвітлено напрями розвитку Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН України як науково-методологічного центру трансферу інновацій в агропромислове виробництво. Розглянуто проблеми диверсифікації напрямів створення та використання селекційних інновацій. Визначено напрями зональної спеціалізації ринку селекційних інновацій і концентрації виробництва продукції рослинницта. Обгрунтовано шляхи підвищення реалізації потенціалу трансферу інновацій. На прикладі Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН України згруповано модельні етапи інноваційної трансформації за їх базовим рівнем, рівнем прагматичності та спрямованості задіяних механізмів.


Індекс рубрикатора НБУВ: П13 + У9(4УКР-4ХАР)325.10-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО35083 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Тимчук В. М. 
Підходи щодо вибору об'єкту трансферу в системі технологічного забезпечення соняшнику / В. М. Тимчук, Є. С. Бондаренко, С. І. Святченко, Р. О. Косенко, С. М. Тимчук, Л. С. Осипова // Інженерія природокористування. - 2017. - № 2. - С. 96-103. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Соняшник є незаперечним лідером в аграрному ранговому табелі. Всі розмови і спроби знизити його роль і значення - приречені. Сьогоднішні українські реалії тільки сприяють зростанню актуальність системного підходу щодо соняшнику. З урахуванням додаткових факторів глобалізації, євроінтеграції, кліматичних трансформацій, децентралізації та інших факторів все це має підвищену актуальність в системі реалізації наявного комплексу конкурентних переваг вітчизняного АПК та України в цілому. Дослідження проводили згідно завдань НТП 46 і НТП 47 (2006 - 2010 рр.), ПНД 41 (2011 - 2015 рр.) і ПНД 44 (2016 - 2017 рр.) в головній організації ЦНО АПВ Харківської області - Інституті рослинництва ім. В. Я. Юр'єва НААН. Предметом досліджень були визначені періоди і вектори розвитку вітчизняного олійно-жирового комплексу на рівні соняшнику. При розробці робочих моделей виходили із урахування позицій організації, структурного і ієрархічної побудови систем, формалізації і системного підходу на принципах наскрізній координації. У процесі статистичного аналізу використовували абсолютні та відносні показники динамічних і структурних зрушень, статистичні методи аналізу і прогнозування, табличний і графічний методи представлення результатів. Технології побудовані за принципом операційного листа не в повній мірі відповідають сучасним ринковим вимогам. Технологія, яка базується на традиційній основі із залученням окремих нових (можливо інноваційних) елементів досить важко вписується в процес її комерційного використання. Технології, які не мають адаптованої методології, механізмів і не гарантує одержання задекларованого кінцевого результату досить важко вписується в процес її комерційної реалізації. Успішні технології як цілісні об'єкти трансферу повинні базуватися на принципах стандартизованих сировинних ресурсів і наскрізній координації. При цьому обов'язковим елементом успішної реалізації технології повинна бути інтеграція її продукції в інші галузі і диверсифікація всього спектру продукції. Запропонована методика може бути використана як інструмент моделювання процесів, здійснення їх статистичної перевірки і обгрунтування. Розроблені і виділені методологічні підходи та алгоритми є специфічною науковою продукцією в системі наукового супроводу та консалтингу галузі рослинництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.11 + У9(4УКР)325.152.541.51-55

Рубрики:
  

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Тимчук В. М. 
Методологічні підходи оцінки технологій в галузі рослинництва / В. М. Тимчук, С. І. Святченко, Л. С. Осипова // Інженерія природокористування. - 2015. - № 1. - С. 23-28. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

В рамках стратегічного переходу аграрного сектору економіки до рівня агропромислового виробництва технологічна інновація є одним з дієвих інструментів забезпечення конкурентоспроможності та структуроутворюючим організаційним чинником наскрізної координації. На сьогодні вітчизняний аграрний сектор знаходиться на перехідному етапі від сільського господарства до агропромислового виробництва, що не дозволяє в повній мірі реалізовувати в рамках трансферу провідну роль технології і забезпечувати необхідну стабільність виробництва. З позицій побудови інноваційної системи для галузі рослинництва методологічні підходи формування і оцінки технологічних інновацій як системних рішень є актуальними і стратегічно важливими.


Індекс рубрикатора НБУВ: П140

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського