Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Селіверстов В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Селіверстов В. В. 
Реалізація власності на сільськогосподарські угіддя в аграрних підприємствах : автореф. дис... канд. екон. наук / В. В. Селіверстов; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. - Д., 2007. - 20 c. - укp.

Розроблено напрями реалізації власності на сільськогосподарські угіддя. Наведено пропозиції щодо їх ефективного використання в аграрних підприємствах. Визначено економічний зміст земельних відносин та категорій, які характеризують сфери та форми їх прояву. Розкрито суть відносин суб'єктів господарювання та їх зв'язку з відносинами власності на сільськогосподарські угіддя, розглянуто результати їх використання. Досліджено соціально-економічний потенціал різних форм власності на землю та відповідних їм форм господарювання. Здійснено аналіз регіональних особливостей реалізації власності на сільськогосподарські угіддя та економічної ефективності їх використання в аграрних підприємствах. Удосконалено методики розрахунку ціни землі й оцінювання форм власності на землю у соціальному й екологічному аспектах. Визначено критерії та розміри орендної плати на землю, удосконалено методику її економічного оцінювання. Запропоновано напрями державного регулювання земельних відносин в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-51-141

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА354705 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Селіверстов В. В. 
Інвестування : підручник / В. В. Селіверстов. - Суми : Унів. кн., 2011. - 479 c. - Бібліогр.: 47 назв - укp.

Розглянуто інвестування як різновид економічної діяльності. Висвітлено сутність і види інвестицій, етапи інвестування, класифікацію інвестиційних інструментів, вплив макроекономічних факторів на інвестиційну діяльність. Подано інформацію про інвестиційні ринки й угоди за цінними паперами, структуру фондових бірж, види вартості звичайних акцій, привілейовані акції, конвертовані цінні папери, інвестиційні стратегії щодо операцій з облігаціями. Увагу приділено оцінюванню вартості та дохідності фінансових інструментів, аналізу цінних паперів, фондовим індексам, альтернативним способам інвестування, принципам побудови й управління інвестиційним портфелем.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.86 я73-1 + У50-56 я73-1 + У9(4УКР)0-56 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА740268 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Селіверстов В. В. 
Аналіз доцільності використання фондового індексу ПФТС як індикатора розвитку економіки України / В. В. Селіверстов // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2010. - Вип. 3. - С. 153-155. - Бібліогр.: 1 назв. - укp.

Проаналізовано доцільність використання фондового індексу ПФТС як індикатора розвитку економіки України. Мета дослідження - встановлення рівня кореляційного зв'язку між динамікою фондового індексу ПФТС та основними макроекономічними показниками за 2002 - 2009 рр. з наступним розрахунком коефіцієнтів детермінації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.29

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Селіверстов В. В. 
Аналіз перспектив інвестування у цінні папери підприємств - емітентів промислового сектора економіки України / В. В. Селіверстов // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2010. - Вип. 5. - С. 196-200. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проаналізовано перспективи інвестування у промисловий сектор економіки України. В основу дослідження покладено аналіз динаміки дивідендних виплат і рентабельності власного капіталу підприємств, що становлять розрахункову корзину індексу ПФТС. Підхід зумовлений тим, що названі підприємства належать до локомотивів вітчизняної економіки, а їх акції є однією з основних складових фондового ринку. Крім того, саме дивідендні виплати визначають привабливість звичайних акцій для індивідуальних (портфельних) інвесторів, а показник рентабельності власного капіталу визначає здатність емітентів забезпечити виплату поточного доходу за емітованими цінними паперами з фіксованим доходом.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-56 + У9(4УКР)262.292

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Селіверстов В. В. 
Особливості реалізації грошово-кредитної політики в сучасних умовах : монографія / В. В. Селіверстов; Запоріз. нац. техн. ун-т. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2015. - 363 c. - Бібліогр.: с. 220-228 - укp.

Встановлено відсутність за сучасних умов єдиного ставлення серед економістів-теоретиків та економістів-практиків до структури та функціонування передавального (трансмісійного) механізму грошово-кредитної політики. Визначено на сучасному етапі розвитку особливості реалізації грошово-кредитної політики Федеральної Резервної Системи США, Європейського Центрального Банку, Банком Японії і Банком Англії у вигляді використання кількісного пом'якшення та зниження процентних ставок, направлених у короткостроковій перспективі на стимулювання зростання виробництва та зайнятості за стабільних цін. За результатами економетричного моделювання кількісно оцінено вплив основних елементів передавальних (трансмісійних) механізмів на показники реального сектора виробництва, зайнятість і цінову стабільність. З огляду на результати дослідження зроблено застереження, що не варто перебільшувати роль монетарних чинників як основних факторів впливу на цінову стабільність і економічну активність. Запропоновано основні напрями впливу з метою забезпечення зростання економічної активності на фоні цінової стабільності в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.22 + У9(4УКР)262.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА796902 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Селіверстов В. В. 
Роль часових лагів у реалізації грошово-кредитної політики: результати аналізу : монографія / В. В. Селіверстов; Запоріз. нац. техн. ун-т. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. - 263 c. - Бібліогр.: с. 168-176 - укp.

Висвітлено сучасний досвід реалізації центральними банками розвинутих країн світу власної грошово-кредитної політики. Проаналізовано вплив часових лагів на цінову стабільність і витрати на особисте споживання на основі побудови регресивних і векторних авторегресійних моделей. Розглянуто трансмісійний механізм як основу реалізації грошово-кредитної політики. Зазначено, що відсутність серйозних доказів негативних наслідків дефляції й ефективності використання традиційного режиму грошово-кредитної політики дозволяє обгрунтувати основні напрями реформування останньої на основі застосування режиму "емісійного золотого стандарту".


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.22 + У9(4УКР)262.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА811265 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського