Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (9)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Семенець І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Семенець І. В. 
Визначення та облік фінансових результатів діяльності сільськогосподарських підприємств : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / І. В. Семенець; Ін-т аграр. економіки УААН. - К., 1999. - 20 c. - укp. - рус.

Розглядаються питання розрахунку та відображення фінансових результатів діяльності сільськогосподарських підприємств. Уточнюється визначення прибутку, як позитивного фінансового результату та природа його виникнення в умовах ринкової економіки. Розглядається вплив елементів облікової політики на розмір фінансових результатів діяльності підприємства. Проаналізовано сучасний порядок обліку та відображення в звітності фінансових результатів діяльності сільськогосподарських підприємств. З метою забезпечення інтересів усіх користувачів економічною інформацією, без утисків інтересів жодного з них, обгрунтовується необхідність, можливість та доцільність розрахунку фінансових результатів за різними методиками з різним ступенем їх деталізації в підсистемах фінансового та управлінського обліку. Також обгрунтовується склад доходів і витрат підприємства, проводиться чітка грань між поняттями "витрати" та "затрати".


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)232.10-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА304585 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бухгалтерський облік, аналіз і аудит та управління економічними процесами в світовій і національній економіці: історія, сучасність, перспективи : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф., 23 жовт. 2014 р., Кам'янець-Подільський / ред.: В. М. Жук, Н. А. Мазур, І. В. Семенець; Поділ. держ. аграр.-техн. ун-т, НААН України, Ін-т обліку і фінансів, Федерація аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України, Наук. клуб "SOPHUS". - Тернопіль : Крок, 2014. - 229 c. - укp.

Показано можливості застосування технологічних карт у податковому плануванні. Розкрито специфіку премета та об'єкта бухгалтерського обліку (БО) в недержавних пенсійних фондах. Висвітлено розвиток БО на мікро-, мезо- та макрорівнях, проблеми впровадження МСФЗ. Показано особливості організації обліку витрат на виробництво зерна. Наведено порядок калькулювання та закриття рахунків витрат допоміжних виробництв. Розглянуто проблеми обліку, контролю та аналізу сировини і матеріалів у спиртовому виробництві. Проаналізовано стан нормативно-правового забезпечення обліку витрат виробництва на промислових підприємствах. Розкрито можливості використання інформаційних технологій в організації БО, економічного аналізу й аудиту за об'єктами. Визначено сучасний стан і перспективи розвитку аудиту в Україні. Надано відомості про інноваційні технології підготовки фахівців з обліку, аудиту та фінансів. Описано сучасні методики контролю й аналізу для обгрунтування управлінських рішень. Визначено роль фінансово-кредитної системи в управлінні економічними процесами та її вплив на розвиток БО.


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)2 я431 + У052.9(4УКР)8 я431 + У053.9(4УКР) я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА785768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Рудик В. К. 
Особливості фінансування системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування в умовах фінансової кризи / В. К. Рудик, І. В. Семенець // Бізнес Інформ. - 2017. - № 12. - С. 385-390. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Висвітлено питання фінансового забезпечення системи загальнообовіязкового державного пенсійного страхування в умовах прояву фінансової кризи. Проаналізовано сучасний фінансовий стан солідарної пенсійної системи, яка формує перший рівень вітчизняної пенсійної системи. Досліджено фінансову неспроможність солідарної пенсійної системи протистояти викликам фінансової кризи в суспільстві, відсутність механізмів оперативного реагування на неї. Доведено, що багаторівневі пенсійні системи можуть оперативніше реагувати на прояви фінансових криз і скоріше виходити із них. Звернуто увагу на те, що накопичувальні пенсійні програми мають значний фінансовий потенціал і виступають важливим фінансовим джерелом підвищення розміру пенсій для громадян пенсійного віку. Обгрунтовано необхідність запровадження другого рівня національної пенсійної системи - загальнообов'язкового державного накопичувального пенсійного страхування. Запропоновано модель фінансового забезпечення системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування в умовах фінансової кризи.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)271.22

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Економіко-управлінські аспекти функціонування та розвитку суб'єктів господарювання : колект. монографія. Т. 2 / Т. Л. Боднарчук, О. П. Свідер, Н. А. Мазур, І. В. Ящишина, І. В. Семенець, О. К. Кушнір, О. С. Олійник, В. Б. Буторіна, Л. О. Матвейчук, В. Р. Чаплінський; ред.: І. В. Ящишина. - Кам'янець-Подільський, 2020. - 191 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Висвітлено окремі проблеми діяльності суб'єктів господарювання і їх державного регулювання. Проаналізовано історичні засади зародження та розвитку біржової торгівлі в Україні. Розглянуто низку аспектів державного регулювання функціонування сучасних суб'єктів господарювання, зокрема щодо нарощування ефективності прямого іноземного інвестування, державного фінансового контролю, соціальної спрямованості державного стратегування інноваційного розвитку, характеристики оподаткування доходів фізичних осіб. Виявлено проблемні моменти і сформовано основні напрямки вдосконалення окремих сторін державного регулювання діяльності суб'єктів господарювання України. Особливої уваги заслуговує аналіз характерних рис електронної взаємодії між державою та підприємницьким сектором в умовах формування інформаційної економіки. Продовжує тему цифровізації сучасних економічних відносин вивчення тенденцій пакування та маркування товарів, що обумовлені інноваційним розвитком виробників та інформатизацією ринків збуту. Зазначено, що на діяльність суб'єктів господарювання суттєво впливають зміни на ринку реклами. Проаналізовано розвиток рекламного ринку України, систематизовано його періодизацію. Охарактеризовано динаміку структури рекламно-комунікаційного ринку, виявлено основні тренди, які виступають екзогенними чинниками розвитку виробничої, збутової та комерційної діяльності суб'єктів господарювання. Досліджено особливості функціонування будівельної галузі, що здійснює вплив на загальне соціально-економічне зростання економіки регіону в умовах змін. Проведено компонентний аналіз діяльності суб'єктів господарювання галузі, визначено основні напрямки інноваційних перетворень та виявлено стимулюючі і дестимулюючі чинники розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-21 + У9(4УКР)261.8

Рубрики:

Шифр НБУВ: В358606/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського