Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Сиза Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Сиза Н.  
Суди і кримінальне судочинство України в добу Гетьманщини / Н. Сиза. - К. : Укр. Вид. Спілка, 2000. - 119 c. - укp.

Уперше в сучасній вітчизняній правовій науці розглянуто проблему становлення українського судочинства в добу Гетьманщини (XVII - XVIII ст.). Висвітлено діяльність усіх судових установ і органів, що брали участь у судочинстві. Викладено порядок здійснення правосуддя в кримінальних справах та показано необхідність використання правових досягнень минулого. Розглянуто судові реформи гетьмана Кирила Розумовського, а також зміни в судочинстві України - Гетьманщини внаслідок посилення імперського впливу Росії (1722 - 1760 рр.).

Впервые в современной отечественной правовой науке рассмотрена проблема становления украинского судоустройства в период Гетманщины (XVII - XVIII вв.). Освещена деятельность всех судебных учреждений и органов, участвовавших в судоустройстве. Изложен порядок осуществления правосудия в криминальных делах и показана необходимость использования правовых достижений прошлого. Рассмотрены судебные реформы гетмана Кирилла Розумовского, а также изменения в судоустройстве Украины - Гетманщины вследствие усиления имперского влияния России (1722 - 1760 гг.).


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)46-629 + Т3(4УКР)46-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА632693 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Резнік Н. П. 
Теоретичні основи формування інтегрованої системи менеджменту на агропромислових підприємствах / Н. П. Резнік, Н. Сиза // Актуал. проблеми інновац. економіки. - 2020. - № 1. - С. 27-33. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Нині одним з основних завдань економічної політики будь-якої країни є всебічне підвищення технічного рівня та якості продукції. Глобалізація і загальна конкуренція покликали до життя нову модель управління бізнесом, зорієнтовану на споживача. Визначальними факторами стають принципи і методи системи управління якістю, що дозволяють країнам конкурувати між собою у багатьох галузях. Мета наукового дослідження - здійснення аналізу практичних рекомендацій щодо вдосконалення практичних напрацювань та методичних рекомендацій щодо побудови інтегрованої системи менеджменту, шляхом створення формалізованої моделі такої системи для агропромислових підприємств. Доведено, що найбільш ефективним способом удосконалення керування підприємством на сьогодні є впровадження інтегрованих систем менеджменту, створених відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO. Досліджено, що характерною особливістю більшості організацій в усьому світі є їх прагнення впровадити на підприємстві відразу або по черзі кілька систем менеджменту, які в подальшому функціонують як локальні системи і відповідають за задоволення потреб і запитів різних стейкхолдерів. Розглянута інтегрована система менеджменту будується на основі застосування системного і процесного підходів до управління підприємством, що дозволяють пов'язати в єдине ціле різні процеси і види діяльності. Висновки: доведено, що метою створення інтегрованої системи менеджменту є спільне оптимальне керування ризиками, що дозволяє скоротити необхідні підприємству матеріальні та організаційні ресурси. Інтегровані системи менеджменту будуються на основі застосування системного і процесного підходів до управління підприємством, що дозволяють пов'язати в єдине ціле різні процеси і види діяльності. Представлені критерії і ступінь їх функціонування наочно показують результативність і ефективність ІСМ на агропромислових підприємствах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101404 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського