Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Силенко С$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Силенко С. І. 
Селекційна цінність сучасного генофонду квасолі та створення вихідного матеріалу для селекції в лівобережній частині Лісостепу України : автореф. дис... канд. с.-г. наук : 06.01.05 / С. І. Силенко; Ін-т рослинництва ім. В.Я.Юр'єва УААН. - Х., 2009. - 20 c. - укp.

Проведено теоретичне узагальнення та розв'язано завдання щодо визначення селекційної цінності господарських ознак сучасного генофонду квасолі звичайної за мінливих кліматичних умов. Розглянуто питання успадкування та мінливості гібридного матеріалу ранніх поколінь. Проведено комплексне вивчення закономірностей прояву та мінливості цінних господарських ознак у сучасного генофонду. Установлено їх взаємозв'язки залежно від метеорологічних умов вирощування. Вивчено поліморфізм господарсько цінних ознак і на підставі результатів проведених досліджень виділено нові джерела цінних господарських ознак, важливих для селекційної практики. Проведено ідентифікацію сучасного генофонду за морфобіологічними ознаками та сформовано три ознакові колекції: урожайності та стійкості до хвороб, придатності до механізованого збирання та ранньостиглості покращаного амінокислотного складу з високим вмістом білка та розварюваності насіння. Створено новий селекційний матеріал квасолі звичайної, який має ознаки адаптивності та цінні господарські ознаки. Новий сорт "Отрада" проходить Державне сортовипробування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.7-31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА362873 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Силенко С. І. 
Аналіз сортозразків квасолі звичайної за придатністю до механізованого збирання урожаю / С. І. Силенко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад. - 2010. - № 3. - С. 68-71. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Вивчено сортозразки квасолі звичайної за ознаками: висота прикріплення нижнього ярусу бобів на рослині та висота рослини. Виділено стабільний вихідний матеріал для досить вагомого напряму селекції як придатність до механізованого вирощування. Рекомендовано добирати вихідний матеріал, як джерело за висотою прикріплення нижнього ярусу бобів на рослині та висотою рослини з України, Словаччини, Мексики, Німеччини, Азербайджану та Іспанії.


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.17-317

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Чигиринський В. В. 
Рішення вісесиметричної плоскої задачі теорії пластичності в напруженнях / В. В. Чигиринський, С. А. Силенко, А. Ю. Матюхін // Нові матеріали і технології в металургії та машинобуд. - 2010. - № 1. - С. 121-125. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Показано рішення плоскої вісесиметричної задачі теорії пластичності в аналітичному вигляді. Має місце асиметричний розподіл напруг у зоні деформування.


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.201-8-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16166 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Силенко С. І. 
Успадкування господарсько цінних ознак у гібридів FVB1D квасолі звичайної в умовах Лівобережної частини Лісостепу України / С. І. Силенко, О. С. Силенко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2013. - № 1. - С. 33-36. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.7-317

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Силенко С. А. 
Вибір шляхів сучасного антикризового управління промисловим підприємством / С. А. Силенко // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2017. - № 1. - С. 11-16. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Доведено, що економічна стабільність кожної держави неможлива без фінансово-економічної стійкості промислових підприємств. Саме через це виняткової актуальності за сучасних умов нашої країни набувають питання фінансової врівноваженості. Зазначено, що результати сучасних емпіричних досліджень надають змогу стверджувати, що найбільш продуктивною в цьому аспекті є методика дискримінантного аналізу, що грунтується на прийомах емпірично-індуктивного оцінювання та використанні економетричного моделювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-97-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Силенко С. А. 
Скоринг як метод антикризового менеджменту на металургійних підприємствах / С. А. Силенко // Держава та регіони. Сер. Економіка та підприємництво. - 2017. - № 3. - С. 48-53. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Зазначено, що на сучасному етапі економічного розвитку постає проблема управління фінансово нестабільними підприємствами. Наголошено, що для успішного управління й виходу підприємств із фінансово-економічної кризи необхідна ефективна система антикризового управління, яка передбачає випереджальну діагностику кризового стану підприємства та механізми фінансової стабілізації. Діагностику кризового стану промислового підприємства розглянуто як один із напрямів економічної діагностики, що тісно пов'язана з діагностикою загрози банкрутства. Зроблено висновок, що роль скорингу під час дослідження платоспроможності підприємств набуває особливої актуальності. Виявлено перспективи скорингового механізму з метою запобігання банкрутсву у процесі антикризового управління на підприємстві. Зауважено, що всі промислові підприємства постійно перебувають під впливом несприятливих зовнішніх і внутрішніх чинників, тому за умов посилення економічної та геополітичної кризи прогнозування ймовірності банкрутства та вжиття заходів із його запобігання є дуже важливими для подальшої діяльності будь-якого підприємства. Акцентовано, що питання ж визначення ймовірності банкрутства металургійних підприємств постає особливо гостро, оскільки кількість збанкрутілих підприємств зростає.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.51-97-212.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/екон. та підпр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Ткаченко А. М. 
Вплив антикризового управління на формування стратегії розвитку промислового підприємства : монографія / А. М. Ткаченко, С. А. Силенко; Запоріз. нац. техн. ун-т. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. - 299 c. - Бібліогр.: с. 288-299 - укp.

Висвітлено проблеми формуванням антикризового управління на промислових підприємствах України за сучасних умов. Розглянуто теоретико-методичні засади антикризового управління, досліджено передумови, механізми виникнення та розвитку кризових ситуацій на промисловому підприємстві. Запропоновано використовувати реструктуризацію як антикризове знаряддя керування. Акцентовано, що застосування антикризового моніторингу при формуванні антикризової стратегії окреслює вектори вчасного коригування, а також надає змогу мінімізувати економічні втрати та запобігати негативним наслідкам. Зазначено, що практична реалізація запропонованих методичних підходів щодо удосконалення сучасних інструментів антикризового управління промисловим підприємством сприяє забезпеченню стабільності діяльності суб'єктів господарювання, уможливлює швидку адаптацію суб'єктів господарювання до сучасних змін, а також сприяє підвищенню наукової обгрунтованості при прийнятті ними управлінських рішень та переведенню антикризових управлінських рішень до царини превентивного керування, що істотно підвищує ефективність роботи промислових підприємств в цілому.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.51-97-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА835282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Інноваційні механізми управління корпоративними інтеграційними процесами підприємств : монографія / А. М. Ткаченко, Н. М. Левченко, Т. О. Пожуєва, Р. Г. Бобровникова, О. Є. Борисенко, В. В. Круглікова, Т. В. Лівошко, С. А. Силенко, Л. В. Шитікова, В. В. Остапенко, О. М. Силенко, Н. Л. Онуфрієнко, Н. А. Бобко, Є. М. Сердюк, Г. П. Звірько; ред.: А. М. Ткаченко; Запоріз. нац. техн. ун-т. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. - 211 c. - Бібліогр.: с. 195-211 - укp.

Розглянуто інноваційні механізми управління корпоративними інтеграційними процесами підприємств. Розкрито концептуальні засади управління інноваційним розвитком підприємства, розглянуто його індустріальну та постіндустріальну сутність. Визначено теоретичні принципи та науково-практичні підходи до економічної інтерпретації процесу інноваційного розвитку суб'єктів господарювання. Досліджено інноваційне домінування як фундаментальну основу росту підприємства в умовах сучасного реформування економіки. Викладено теоретико-прикладні аспекти та результати діагностики ефективності управління потенціалом підприємства. Увагу приділено стейкхолдер-аналізу як інструменту ефективного управління проектами в умовах інтеграції України до європейського та світового бізнес-простору. Викладено практичні рекомендації з удосконалення управління потенціалом підприємства в умовах неоіндустріалізації економіки. Висвітлено механізми збалансованого інноваційного розвитку підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА836721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Силенко С. А. 
Антикризове управління промисловим підприємством в умовах невизначеності та ризику : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / С. А. Силенко; Криворізький національний університет. - Кривий Ріг, 2018. - 20 c. - укp.

Висвітлено проблеми формування антикризового управління. Обґрунтовано, що антикризове управління - це економічна категорія, що відображає механізм порядку подолання кризових подій, які складаються з ряду підсистем. Запропоновано класифікацію криз, що передбачає систематизацію факторів за широким колом ознак. Розвинуто теоретичні основи та методичні підходи до вибору та використання ефективних внутрішніх механізмів фінансової стабілізації підприємств, які відповідають масштабу кризового стану товаровиробника. Запропоновано організаційно-економічний механізм антикризового управління, який базується на оптимізації принципів управління, варіативності методів діагностики ймовірності банкрутства, використанні методології стратегічного менеджменту та наступальної тактики. На основі аналізу методів та моделей дослідження ймовірності виникнення кризи виявлено, що ефективним вирішенням є застосування методу Дж. Аргенті. На підставі комплексного аналізу роботи металургійних підприємств розроблено концептуальні підходи до встановлення причинно-наслідкового зв'язку зовнішніх і внутрішніх факторів з економічними результатами функціонування металургійних підприємств. Здійснено прогнозування можливості настання банкрутства металургійних підприємств з урахуванням динаміки та ступеня кризових впливів. Обґрунтовано, що дієвим інструментом антикризового менеджменту є скоринг. На основі скорингу розроблено інструменти антикризового управління.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.51-97-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського