Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Синіцина А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Синіцина А. С. 
Використання стебел конопель для виробництва продукції целюлозно-паперової промисловості / А. С. Синіцина, Н. П. Ляліна // Пробл. лег. и текстил. пром-сти. - 2004. - № 1. - С. 303-304. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л77-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16407 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Синіцина А. С. 
Вплив сортових відмінностей безнаркотичних конопель на якість волокна : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.03 / А. С. Синіцина; Херсон. нац. техн. ун-т. - Херсон, 2006. - 18 c. - укp.

Вперше з сучасного каталогу української колекції конопель виділено селекційний сорт безнаркотичних рослин, найбільш придатний для виробництва волокнистих матеріалів. Визначено вихід і якісні показники волокна, утвореного в результаті переробки трести, одержаної з соломи різних селекційних сортів конопель, таких, як Золотоніські 11 та 15, ЮСО-31, Дніпровські однодомні 14 та 19, вирощених за грунтово-кліматичних умов південного регіону України. Встановлено фізико-механічні властивості конопляної сировини залежно від технологічних параметрів вирощування, способів первинної обробки та використання у технологічному процесі різних сортів безнаркотичних конопель. Визначено оптимальні технологічні параметри їх вирощування у південному регіоні України, які забезпечують підвищений вихід волокна з високими якісними показниками за короткий період вегетації. Вперше виявлено залежність фізико-механічних характеристик волокна, одержаного з безнаркотичних конопель різних селекційних сортів, від біометричних параметрів і хімічного складу конопляної сировини. Досліджено хімічний склад одержаного волокна, зокрема, визначено вміст у ньому основних компонентів - целюлози, лігніну, пектинових речовин, виявлено їх роль у формуванні якості продукції. Науково обгрунтовано залежність зміни фізико-механічних показників конопляного волокна різних сортів від вмісту в ньому хімічних компонентів. Математично доведено, що гнучкість і лінійна щільність волокна залежать від вмісту лігніну.


Індекс рубрикатора НБУВ: М322 + П216.2-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА355418 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського