Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Слюсаренко Д$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Слюсаренко Д. В. 
Пролонгована епідуральна анестезія у собак і кіз : Автореф. дис... канд. вет. наук : 16.00.05 / Д. В. Слюсаренко; Харк. зооветеринар. ін-т. - Х., 2001. - 20 c. - укp.

Подано матеріали про розробку пролонгованої епідуральної анестезії у собак і кіз шляхом послідовного введення 2 %-ого розчину лідокаїну гідрохлориду ( собакам - 0,3 - 20,5; козам - 0,6 - 0,8 мл на кожні 10 см довжини тулуба ) через катетер. Загальний час знеболювання сягав двох годин. У кіз катерізуцію епідурального простору з подальшим кількаразовим введенням місцевого анестетика виконано вперше. Проведено комплексні дослідження щодо впливу анестезії на організм собак і кіз. Установлено, що використання анестезії не спричиняє будь-яких негативних явищ в організмі тварин, які можуть викликати ускладнення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА314223 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Слюсаренко Д. В. 
Застосування ропівакаїну для епідуральної анестезії у собак / Д. В. Слюсаренко, Д. В. Сарбаш, А. С. Кочевенко // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2013. - Вип. 14, № 3/4. - С. 92-95. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Викладено дані щодо застосування 0,75 % розчину ропівакаїну (наропін виробництва AstraZeneca) у собак епідурально. Препарат вводили на наступну добу після катетеризації епідурального простору. Кількість наропіну розраховували, виходячи із довжини тіла тварини, яка становила 0,2 - 0,3 мл на кожні 10 см від потилиці до кореня хвоста. Однократне епідуральне введення 0,75 % розчину наропіну у собак забезпечує термін знеболювання в межах 157,1 +- 5,2 хв. без значного впливу на показники температури тіла, частоти пульсу та дихання. Глибина анестезії була достатньо виражена і супроводжувалась релаксацію м'язів знеболених ділянок тіла.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Слюсаренко Д. В. 
Клініко-експериментальне обґрунтування диференціальних блокад місцевими анестетиками у тварин : автореф. дис. ... д-ра вет. наук : 16.00.05 / Д. В. Слюсаренко; Білоцерківський національний аграрний університет. - Біла Церква, 2018. - 36 c. - укp.

Оптимізовано лікувальне застосування місцевих анестетиків з метою аналгезії та патогенетичного лікувального впливу на прикладі 0,2 %-ного розчину бупівакаїну як препарату для диференціальних блокад що забезпечує усунення больового синдрому та скорочення терміну лікування. Експериментально та клінічно обґрунтовано використання електронейростимуляції із застосуванням приладу “Stimuplex NHS12” за провідникових блокад та “тунелювання” катетера за епідуральних блокад у собак. Вдосконалено техніки епідуральної анестезії в собак та великої рогатої худоби, а також провідникових блокад плечового сплетіння (brachial plexus), сідничного (n. ischiadicus) та стегнового (n. femoralis) нервів у собак шляхом периневральної катетеризації. Доведено, що застосування епідурального введення 0,2 %-ного розчину бупівакаїну сприяє більш благоприємному перебігу післяопераційного періоду в собак і великої рогатої худоби, що проявляється меншими змінами показників крові і менш вираженою запальною реакцією за показниками цитокінового профілю удослідних тварин. Серед біохімічних показників найбільш інформативними були зміни показників стресової реакції - глюкози та кортизолу.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.25

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434337 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Хвороби зубощелепного апарату тварин : підручник / Д. В. Сарбаш, Д. В. Слюсаренко, К. А. Синяговська, О. О. Цимерман; Державний біотехнологічний університет. - Харків : Бровін О. В., 2024. - 137 c. - Бібліогр.: с. 135-137 - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П875.502 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА871139 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського