Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Смірних В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Тищенко М. В. 
Ураження рослин пшениці озимої кореневими гнилями залежно від агротехнічних заходів / М. В. Тищенко, В. М. Смірних, С. В. Філоненко, В. В. Ляшенко // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2018. - № 2. - С. 70-77. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-4 + П478.14

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Тищенко М. В. 
Використання мікроелементного препарату "Аватар" за вирощування ячменю ярого в польовій сівозміні / М. В. Тищенко, О. В. Мороз, І. Г. Новоселецький, О. Г. Кусков, С. В. Філоненко, В. В. Ляшенко, В. М. Смірних // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2018. - № 3. - С. 32-38. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Наведено результати досліджень впливу використання мікроелементного препарату "Аватар", що застосовувався для обробки насіння ячменю ярого і під час вегетації рослин культури, на поширення хвороб ячменю та врожайність зерна. У результаті польових досліджень було встановлено, що в зоні недостатнього зволоження в умовах південно-східного Лісостепу України в польовій сівозміні використання мікроелементного препарату "Аватар" для дворазового позакореневого підживлення рослин ячменю ярого під час вегетації, навіть за несприятливих агрометеорологічних умов (підвищена температура повітря, відсутність достатньої кількості опадів), сприяло одержанню врожайності зерна досліджуваної культури у межах 4,26 - 4,84 т/га. Обробка насіння протруйником "Авіценна" (0,4 л/т) і мікроелементним препаратом "Аватар" (300 мл/т) + два обприскування рослин під час вегетації "Аватаром" (200 мл/га) забезпечили найнижчу інтенсивність розвитку гельмінтоспоріозної смугастої плямистості на рослинах ячменю ярого - 10,5 %, що обумовлено кращим розвитком рослин досліджуваної культури і більшою їх стійкістю проти хвороби. Після обробки насіння протруйником "Авіценна" (0,4 л/т) із наступними двома обприскуваннями рослин під час вегетації "Аватаром" (200 мл/га) ураження рослин ячменю ярого кореневими гнилями виявилось найменшим, зокрема, поширення й інтенсивність розвитку хвороби становили 0,3 і 0,1 % відповідно.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.705-468.5 + П212.705-272.536

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Смірних В. М. 
Регулятор росту рослин "Грейнактив-С" покращує насіння цукрових буряків / В. М. Смірних, М. В. Тищенко, С. В. Філоненко, В. В. Ляшенко, М. М. Нікітін // Вісн. Полтав. держ. аграр. акад.. - 2018. - № 3. - С. 50-55. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Наведено результати досліджень впливу регулятора росту рослин "Грейнактив-С", що застосовується для передпосадкової обробки садивних коренеплодів цукрових буряків, на процеси формування насіннєвої продуктивності висадків та посівні якості гібридного бурякового насіння, а також на розвиток морфологічних елементів насіннєвих рослин. У результаті польових досліджень було встановлено, що обробка садивних коренеплодів цукрових буряків регулятором росту рослин "Грейнактив-С" за 12 годин до їх висаджування сприяє кращому відростанню висадків і збільшенню їх висоти, порівняно з контролем, на 8,0 і 28,7 % відповідно. Ураження рослин висадків буряків мозаїкою і некрозом судин листя на ділянках із "Грейнактивом-С" виявилось у 1,41 і 1,52 рази, відповідно, меншим порівняно з варіантом, де коренеплоди не оброблялись цим препаратом. Застосування "Грейнактиву-С" для обробки садивних коренеплодів перед їх висаджуванням сприяло зменшенню у 2 рази кількості насінників цукрових буряків, заселених листковою буряковою попелицею. Препарат "Грейнактив-С", що застосовувався для обробки садивних коренеплодів, сприяв збільшенню врожайності гібридного насіння буряків на 11,5 %, маси 1000 плодів - на 14,0 %. На 5-й день кількість схожого насіння в термостаті на відповідному варіанті виявилася на 10 % більшою, ніж на контролі, а ростковість - у 1,3 рази більшою, ніж на контрольному варіанті.


Індекс рубрикатора НБУВ: П215-468.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69944 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського