Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Снігир Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Снігир Н. В. 
Застосування гемопоетичних клітин ембріональної печінки людини в лікуванні цитостатичної мієлодепресії у онкологічних хворих : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.07 / Н. В. Снігир; НАН України. Ін-т експерим. патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького. - К., 2001. - 20 c. - укp.

Застосовано гемопоетичні клітини ембріональної печінки (ГПЕК) людини для лікування цитостатичної мієлодепресії у хворих на гостру лейкемію (ГЛ), у хворих на рак шийки або тіла матки та в інших онкологічних хворих. Використано кріоконсервовані ГКЕП, отримані з печінки ембріона людини, терміном гестації 7 - 12 тижнів. У хворих на ГЛ, починаючи з 11-ї доби після трансплантації, виявлено відновлення показників периферичної крові: кількості лейкоцитів за рахунок нейтрофілів; скорочення тривалості періоду глибокої нейтропенії. Зменшується частота важких і клінічно підтверджених інфекцій. ГКЕП сприяють зменшенню ступеня важкості анемії та тромбоцитопенії, проте не впливають на частоту досягнення повних ремісій ГЛ. У хворих на рак шийки або тіла матки виявлено протекторний ефект ГКЕП на стан кровотворення під час проведення поєднаної променевої терапії (ППТ), що сприяло дотриманню запланованих режимів опромінення. Відзначено зменшення частоти рецидивів раку шийки або тіла матки протягом двох років після трансплантації ГКЕП та ППТ. Розроблено показання та протипоказання щодо трансплантації ГКЕП онкологічним хворим.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.411-59

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА312856 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Карлова О. О. 
Порівняльна характеристика змін жирнокислотного складу ліпідів плазми та еритроцитів крові хворих на метаболічний синдром / О. О. Карлова, О. М. Гиріна, Т. С. Брюзгіна, Н. В. Снігир, Г. М. Вретік // Буков. мед. вісн.. - 2008. - 12, № 1. - С. 19-22. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Наведено результати порівняльної оцінки газохроматографічного аналізу ліпідів плазми та еритроцитів периферичної крові у хворих на метаболічний синдром. Встановлено зміни якісного та кількісного складу жирнокислотного складу ліпідів еритроцитів і плазми крові хворих на метаболічний синдром; обгрунтовано перспективи застосування цього методу в діагностиці порушень ліпідного обміну.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.2-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Снігир Н. В. 
Ефективність препаратів симптоматичної терапії при гострих респіраторних вірусних інфекціях / Н. В. Снігир, Н. М. Горобець, О. М. Юрійчук, М. С. Іваніщенко // Ліки України. - 2014. - № 9. - С. 27-31. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Ефективність та безпечність нестероїдних протизапальних препаратів ібупрофену та парацетамолу не викликає сумнівів та доведена численними клінічними дослідженнями. В лікарській практиці широко застосовуються обидва препарати для лікування гарячкового та больового синдромів. У лікуванні гострих респіраторних вірусних захворювань та інших захворювань дихальної системи часто виникає потреба призначення сильних антипіретиків для досягнення максимального лікувального ефекту. Саме з такою метою рекомендовано використовувати комбіновані двокомпонентні препарати, які містять ібупрофен та парацетамол. Така комбінація ліків є доведено ефективною та безпечною, що неодноразово підтверджувалося світовими та вітчизняними рандомізованими дослідженнями. Брустан як представник комбінованих антипіретиків та анальгетиків може бути препаратом вибору для ліквідації гарячки, оскільки завдяки своїм діючим речовинам має універсальну дію: окрім зниження температури тіла, він чинить виражений протизапальний та аналгезуючий ефект.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.31-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Барна О. М. 
Сімейна медицина в Україні: від освітньо-організаційних процесів до публічного обговорення / О. М. Барна, А. Я. Базилевич, Т. Г. Лемзякова, Н. В. Снігир, С. О. Величко, В. Є. Сабадаш, Г. Д. Кіржнер, Я. В. Корост, В. П. Фазлєєва // Ліки України. - 2015. - № 2. - С. 58-63. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Снігир Н. В. 
Безпека харчових продуктів - мікробіологічні ризики / Н. В. Снігир, С. О. Величко, В. О. Сірик // Ліки України. - 2015. - № 3. - С. 28-31. - укp.

Серед небезпек, які можуть представляти собою продукти харчування або напої, однією з найбільших є мікробіологічна забрудненість. Велика кількість мікробів, які можуть продукувати токсини, а також високий рівень патогенності деяких із них підтверджує думку про те, що саме мікробіологічні ризики можуть призводити до тяжких порушень у здоров'ї споживачів. Виявлення та оцінювання мікробіологічних ризиків повинна проводитися згідно з міжнародними стандартами якості та безпечності продуктів харчування та контролюватися на державному рівні. Принципи оцінювання мікробіологічних ризиків забезпечують виробників чіткими рекомендаціями та стандартами з наявності тих чи тих мікроорганізмів у продуктах харчування, гарантуючи одержання в результаті виробництва безпечного готового продукту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р123.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Пілецький А. М. 
Складний диференційний діагноз геморагічного васкуліту у практиці лікаря загальної практики-сімейної медицини: власні клінічні спостереження та дані літератури / А. М. Пілецький, Н. В. Снігир, В. М. Рудіченко, В. О. Кривець, М. Г. Маслій // Сімейна медицина. - 2019. - № 2. - С. 49-53. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Розглянуто проблему диференційного діагнозу геморагічного васкуліту на рівні первинної медико-санітарної допомоги. Наведено сучасну класифікацію системних васкулітів Міжнародної погоджувальної конференції в Чапел Хіл (США, 2012). Надано характеристику найчастішої форми васкуліту - пурпури Геноха - Шенлейна та менш відомої форми васкуліту мілких судин - лейкоцитокластичного васкуліту (гінерсенситивного васкуліту). Матеріал викладено на підставі даних наукової літератури та власних клінічних спостережень шкірного васкуліту.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.210.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського