Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (8)
Пошуковий запит: (<.>A=Сорокін Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Олійник О.  
Психолого-педагогічні та біомеханічні аспекти розвитку рухових функцій у дітей з порушенням мовлення / О. Олійник, В. Лановенко, Ю. Сорокін, С. Черненко // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. - 2003. - № 17. - С. 106-111. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Викладено основні психолого-педагогічні та біомеханічні закономірності формування рухових функцій у дітей з порушенням мовлення в процесі корекційної роботи з фізичного виховання.

Сформулированы основные психолого-педагогические и биомеханические закономерности формирования двигательных функций у детей с нарушением речи в процессе коррекционной работы по физическому воспитанию.

Expedience of original teaching and biomechahical predictable to forte movie functions of correction-compensate work on physical education of children with violations of speech opens up in the article.


Ключ. слова: фізична корекція, рухові функції, мовлення
Індекс рубрикатора НБУВ: Ч437.241.6

Шифр НБУВ: Ж69411 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Плітченко В. В. 
Про виготовлення прецизійних заготовок із латуні та бронзи / В. В. Плітченко, М. П. Стародуб, Ю. В. Сорокін, В. В. Апухтін // Нові матеріали і технології в металургії та машинобуд. - 2008. - № 1. - С. 148-150. - Бібліогр.: 1 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16166 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Сорокін Ю. М. 
Вегетативні показники у хворих на розсіяний склероз та їх динаміка на етапах гіпербаричної оксигенації : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.15 / Ю. М. Сорокін; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 1999. - 19 c. - укp. - рус.

Досліджено вегетативну регуляцію у хворих на розсіяний склероз (РС) протягом курсу та сеансу гіпербаричної оксигенації (ГБО). Показано зменшення активності церебральних ерготропних систем і зниження напруги регуляторних механізмів на фоні нормалізації сегментарного рівня регуляції у хворих з клінічною ефективністю ГБО за розширеною шкалою ступеню інвалідності Kurtzke (EDSS). У хворих з відсутністю клінічного поліпшення відзначалася ригідність динаміки імунологічних показників та динаміки надсегментарних і барорецепторних впливів, поглиблення вагальної недостатності та напруженості регуляторних процесів, що свідчить про пригнічення регуляторних механізмів. Виявлені два типи реактивності до лікувальної гіпероксії під час баросеансу у хворих на РС: нормальна реактивність відображає адекватну активацію адаптаційно-пристосувальних механізмів, що забезпечує ефективний лікувальний результат; знижена - свідчить про пригнічення процесів адаптації-компенсації, що перешкоджує досягненню лікувального ефекту ГБО.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.016.25-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306348 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сорокін Ю. М. 
Прогнозування ефективності лікування і принципи антиоксидантної терапії у залежності від стану антиоксидантної системи й автономної регуляції при розсіяному склерозі : автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.01.15 / Ю. М. Сорокін; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - К., 2011. - 39 c. - укp.

Вперше проведено розподіл динаміки розвитку клінічної картини розсіяного склерозу (РС) на 4 фази - наростання неврологічного дефіциту (Р1), стабілізації на висоті клінічного погіршення (Р2), зворотного розвитку клінічної симптоматики (РЗ) та стабілізації на висоті покращання (Р4), а також встановлено стадійність регуляторно-метаболічних змін, що відповідає даним фазам. Вперше виявлено гетерогенність параметрів окиснювально-антиоксидантного балансу та стану автономної регуляції у хворих на РС у різні фази розвитку захворювання. Встановлено найбільш високий вміст антиоксидантів у фази наростання та регресу неврологічної симптоматики й їх зниження у фази стабілізації на висоті клінічного погіршення або покращання стану. У фазі наростання клінічної симптоматики вперше показано найбільшу вираженість вагусної активності та найменші активність симпатичної ланки сегментарного рівня регуляції, відносну активність підкіркових симпатичних центрів, ступінь синхронізації та напруження регуляторних механізмів. У фазі регресу неврологічного дефіциту виявлено зворотнє спрямування векторів даних показників. Вперше у хворих на РС показано гендерні та вікові особливості стану антиоксидантної системи й автономної регуляції за даними показників варіабельності ритму серця, що необхідно враховувати за проведення наукових досліджень для виключення систематичної помилки. Виявлено залежність лікувального ефекту за РС від відмінностей у стані антиоксидантних і регуляторних механізмів у різні фази розвитку клінічної картини захворювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.016.25-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА383331 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Сорокін Ю. М. 
Вегетативні механізми в дебюті розсіяного склерозу / Ю. М. Сорокін // Буков. мед. вісн.. - 1999. - 3, № 1. - С. 107-111. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Вивчено вегетативні реакції у 25 хворих з дебютом розсіяного склерозу (РС). Встановлено, що у хворих з різними типами вегетативної реактивності спостерігаються достовірні відмінності вираженості пірамідних, сенсорних розладів, ступеня тяжкості, інвалідизації та сумарного бала шкали пошкодження функціональних систем. Вегетативний тонус характеризувався значною активацією ерготропних і недостатністю сегментарних механізмів. Досягнення клінічного ефекту супроводжувалося нормалізацією співвідношення сегментарних симпатичних і парасимпатичних впливів у поєднанні зі зниженням активності надсегментарних механізмів регуляції вегетативного тонусу. Відсутність динаміки функціональних показників у дебюті РС корелює з ригідністю регуляторних механізмів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.016

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Сорокін Ю. С. 
Теорія й методика викладання атлетизму : навч. посіб. / Ю. С. Сорокін, С. О. Черненко; Донбаська державна машинобудівна академія. - Краматорськ : ДДМА, 2020. - 67 c. - укp.

Розглянуто базові технічні елементи, характерні для пауерліфтингу, атлетизму, бодібілдингу, гирьового спорту та важкої атлетики. Наведено рекомендації щодо проведення практичних занять із використанням тренажерів. Увагу приділено організаційно-профілактичним заходам безпеки на навчально-тренувальних заняттях. Наведено основні навчально-методичні положення побудови тренувального процесу з урахуванням фізичної підготовленості учнів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.121 я73

Шифр НБУВ: ВА851712 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського