Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Столевич І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Столевич І. А. 
Міцність, тріщиностійкість, деформативність кералітобетону та конструкцій на його основі : Автореф. дис... канд. техн. наук : 05.23.01 / І. А. Столевич; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. - О., 2005. - 25 c. - укp.

Виявлено вплив основних рецептурно-технологічних факторів складу на водопотребу, ущільнення, розшарування, міцність, щільність, одностатевість за міцністю та щільністю, межі тріщиноутворення, межову стискуваність бетону. Одержано залежності для визначення цих характеристик. Наведено залежності для прогнозування основних розрахункових параметрів (призмової міцності, модуля пружності, усадки, повзучості) бетону. Складено номограму оптимізації складу кералітобетону на карбонатному піску залежно від витрат цементу та агрегатно-структурного фактора. Наведено рекомендації щодо розрахунків властивостей міцнісних і деформативних властивостей дослідженого бетону. Одержано експериментальні дані про зчіплювання арматури з бетоном, несучу властивість, тріщиностійкість та деформативність стиснених і згинальних елементів і конструкцій, зокрема, попередньо напружених за короткочасової дії навантаження. Надано рекомендації щодо їх розрахунку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.652

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА337584 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Дорофєєв В. С. 
Проектування керамзитобетонів з урахуванням рецептурно-технологічних факторів і конструкцій на їх основі для монолітного будівництва : [монографія] / В. С. Дорофєєв, А. І. Костюк, І. А. Столевич, О. О. Постернак, Н. В. Пущіна. - Одеса : ОДАБА, 2014. - 175 c. - Бібліогр.: с. 152-159 - укp.

Висвітлено питання використання керамзитобетону на карбонатному піску як матеріалу для монолітних конструкцій громадських будівель та споруд. Досліджено фізико-механічні властивості матеріалів для такого бетону, керамзитобетонних сумішей на карбонатному піску і бетону. Розглянуто питання оптимізації технологічних параметрів приготування, транспортування й ущільнення керамзитобетонних сумішей іц складів керамзитобетону. Виявлено властивості керамзитобетону на карбонатному піску та конструкцій на його основі за короткочасної та довготривалої дії навантаження.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.652 + Н626.102.652

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА787217 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кравченко С. А. 
Властивості керамзитобетону на цементно-зольному в'яжучому та карбонатному піску / С. А. Кравченко, А. І. Костюк, О. О. Постернак, І. А. Столевич // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр. - 2014. - Вип. 28. - С. 53-59. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Наведено данні експериментального дослідженя міцністі керамзитобетону на цементно-зольному в'яжучому і карбонатному піску.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.652

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Кравченко С. А. 
Конструкційні та конструкційно-теплоізоляційні легкі бетони на пористих заповнювачах / С. А. Кравченко, О. О. Постернак, І. А. Столевич // Ресурсоеконом. матеріали, конструкції, будівлі та споруди : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 31. - С. 213-221. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Наведено дані експериментального дослідження міцністних і деформативних властивостей конструкційних та конструкційно-теплоізоляційних легких бетонів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Міцність, тріщиностійкість, деформативність кералітобетону та конструкцій на його основі : монографія / І. А. Столевич, А. І. Костюк, О. О. Постернак, С. А. Кравченко, Н. Ф. Уразманова; Одеська державна академія будівництва та архітектури. - Одеса : ОДАБА, 2023. - 270 c. - Бібліогр.: с. 238-250 - укp.

Висвітлено дослідження основних міцностних і деформативних властивостей нового виду легкого бетону - кералітобетону на карбонатному піску і дослідження міцності, тріщиностійкості і деформативності бетонних і залізобетонних, у тому числі і попередньо напружених, конструкцій виготовлених з нього. Визнано, що одним з основних напрямків розвитку будівництва є зниження трудомісткості та матеріаломісткості при використанні будівельних матеріалів та конструкцій, зменшення енергоємності та використання місцевих матеріалів. Визначено, що найбільш радикальним шляхом зниження матеріаломісткості у будівництві є значне полегшення конструкцій будівель та зменшення маси будівель завжди вважалося одним із основних показників технічного прогресу у будівництві. Легкі бетони на пористих заповнювачах являють собою універсальний будівельний матеріал, що дозволяє, при його раціональному використовуванні, вирішувати багато актуальних задач сучасного будівництва та одночасно вирішувати екологічні, ресурсозберігаючі і економічні проблеми за рахунок утилізації технологічних та техногенних відходів шляхом виготовлення місцевих пористих заповнювачів. Презентовано кералітобетон на карбонатному піску - новий вид легких бетонів, в якому великим заповнювачем є кералітовий гравій, одержаний обпалюванням при великій температурі непридатних грунтів, які розробляються при ремонтно-експлуатаційному та капітальному днопоглибленні підхідних каналів і портових акваторій (морські та лиманні мули) за традиційною технологією виробництва керамзиту. Застосування кералітобетону на карбонатному піску в несучих та огороджуючих конструкціях будівель дозволяє отримати економічний ефект за умов максимального врахування його особливостей гіри проектуванні і використовуванні в конструкціях різного призначення. Розроблено рекомендації по проектуванню та застосуванню у масовому житлово-цивільному будівництві, як важливу наукову задачу, яка має велике практичне значення.


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.652 + Н533.652

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА866320 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського