Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Стрижак Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Заславський В. А. 
Моніторинг транзакцій у платіжній системі з використанням теорії нечітких множин / В. А. Заславський, Г. О. Стрижак // Наук. зап. НаУКМА. Сер. Комп'ют. науки. - 2008. - Т. 86. - С. 35-39. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Розглянуто проблему автоматизації виявлення шахрайських транзакцій у платіжній системі та запропоновано алгоритм її вирішення на базі математичного апарату теорії нечітких множин, який дозволяє одержати агреговану оцінку ризику транзакції та її лінгвістичну інтерпретацію - належність до класу "непідозрілих", "підозрілих", "дуже підозрілих" транзакцій.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.3 ф121

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69184/Комп.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Стрижак Г. О. 
Розробка математичного та програмного забезпечення для мінімізації ризиків в платіжних системах : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.03 / Г. О. Стрижак; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2011. - 19 c. - укp.

Досліджено особливості архітектури платіжних систем (ПС) як складних територіально-розподілених інформаційно-аналітичних систем, їх складові та різні типи зв'язків між ними. Розроблено нові різнотипні алгоритми аналізу трансакцій для виявлення підозрілих на шахрайство: алгоритм виявлення ознак шахрайських трансакцій на основі карт Кохонена й алгоритм аналізу трансакцій на основі експертних оцінок, заданих у термінах нечітких множин. Такий підхід дозволяє підвищити загальну точність оцінки трансакцій, зменшити кількість помилкових класифікацій. Розроблено архітектуру підсистем програмного забезпечення моніторингу трансакцій у ПС та виявлення підозрілих на шахрайство, яке інтегрується з існуючими системами та програмним забезпеченням процесингового центру ПС. Математичне забезпечення програмно реалізовано й апробовано.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.3 в611

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА382151 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Стрижак Г. Ю. 
Опортуністична поведінка в ринковій економіці: сутність, зміст, регулювання : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / Г. Ю. Стрижак; Донец. нац. ун-т. - Донецьк, 2014. - 20 c. - укp.

Розглянуто актуальні проблеми аналізу та регулювання опортуністичної поведінки суб'єктів господарювання в ринковій економіці. Сформульовано цілісний понятійно-категоріальний апарат дослідження, наведено дефініції опортуністичної поведінки в економічному, соціальному, політичному, психологічному та філософському аспектах, розкрито передумови опортунізму. Розкрито методологічні особливості інституціонального аналізу, представленого трьома основними течіями: "старим" інституціоналізмом, новою інституціональною теорією, неоінституціоналізмом. Розроблено концепцію обмеження опортуністичної поведінки суб'єктів господарювання ex ante та ex post в системі принципал - агент. Досліджено формальні та неформальні інститути регулювання опортуністичної поведінки індивідів. Розкрито механізми ендогенного й екзогенного опортунізму в системі взаємодії суб'єктів господарювання, а також опортунізму на макрорівні, представленого гіпертрофованими формами, такими як корупція, зловживання політиками та чиновниками владою або службовим становищем в особистих цілях, посадові злочини, тіньова економіка. Запропоновано метод класифікації опортунізму суб'єктів господарювання в трансакціях. Встановлено основні хпрактеристики та соціально-економічні наслідки опортуністичної поведінки суб'єктів господарювання.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.22 + У010.290

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА406309 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Лисенко Ю. 
Сучасна парадигма інституціональних пасток / Ю. Лисенко, Г. Стрижак // Екон. теорія. - 2014. - № 4. - С. 48-60. - Бібліогр.: 59 назв. - укp.

Виявлено основні економічні реформи як фактор інституціональних перетворень в Україні. Розглянуто інституціональні пастки як результат тривалого і стабільного існування неефективних інститутів в інституціональному середовищі. Надано визначення інституціональної пастки, наведено її ознаки і механізми-екстерналії. Зроблено висновок про можливість виходу з інституціональних пасток за двома сценаріями: революційному і еволюційному. Приділено увагу проблемі нівелювання опортуністичного поведінки індивідів для попередження інституціональних пасток.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-183

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24845 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського