Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Сухоребський Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
Категорія:    
1.

Сухоребський Ю. І. 
Вивчення впливу методів литва стоматологічних сплавів на біохімічні показники ротової рідини / Ю. І. Сухоребський, З. Р. Ожоган // Вісн. стоматології. - 2008. - № 1. - С. 107. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Сухоребський Ю. І. 
Клініко-експериментальне обгрунтування використання методів литва сплавів металів для зубних протезів : автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.22 / Ю. І. Сухоребський; Івано-Франків. нац. мед. ун-т. - Івано-Франківськ, 2009. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано можливість підвищення клінічної ефективності лікування хворих з дефектами зубних рядів суцільнолитими зубними протезами шляхом обгрунтування вибору методу литва нікель-хромових і кобальто-хромових сплавів металів для суцільнолитих знімних і незнімних конструкцій зубних протезів. Вивчено кристалічну структуру, рельєф і шорсткість зразків сплавів металів виготовлених різними методами литва (центробіжне литво з плавленням сплаву відкритим полум'ям, центробіжне литво з плавленням сплаву високочастотними струмами і метод вакуумного литва) після їх електрохімічного травлення. Доведено більшу стійкість до корозії зразків сплавів металів, виготовлених методом центробіжного литва з плавленням сплаву високочастотними струмами. Проведено клінічне обстеження та лікування 130-ти пацієнтів суцільно-литими конструкціями зубних протезів, виготовленими різними методами литва. Проведено порівняльне вивчення впливу цих протезів на біохімічні показники ротової рідини. Запропоновано нову конструкцію зубного протезу - бюгельний протез з жорсткими металевими базисами. Обгрунтовано доцільність запису в медичну картку виду сплаву для зубного протезу та методу його литва. Створено схему-алгоритм дій за ортопедичного лікування хворих з використанням суцільнолитих зубних протезів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62 со 3 + К61,4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА362952 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Сухоребський Ю. І. 
Порівняльний аналіз корозійної стійкості стоматологічних сплавів металів / Ю. І. Сухоребський, З. Р. Ожоган, С. П. Ошкадеров // Галиц. лікар. вісн.. - 2006. - 13, № 2. - С. 58-60. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Проведені короткомасштабні випробування, які використовують при необхідності одержання даних щодо корозійної стійкості сплавів металів, що визначаються за короткий термін шляхом збільшення швидкості корозії з використанням засобів, які не чинять істотного впливу на механізм корозії. Одержані результати дослідження корозійної стійкості зарубіжних і вітчизняних сплавів для ортопедичної стоматології показали, що розроблені в Україні сплави володіють стійкістю до корозії в розчинах хлористого натрію і молочної кислоти, яка не нижча, ніж у сплавів відомих зарубіжних фірм.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668с

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Сухоребський Ю. І. 
Вплив стоматологічних сплавів на показники ротової рідини / Ю. І. Сухоребський, Г. М. Ерстенюк, З. Р. Ожоган // Галиц. лікар. вісн.. - 2008. - 15, № 1. - С. 56-58. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Вивчено питання впливу сплавів різних металів на процеси обміну речовин в ротовій порожнині. Технологічні процеси виготовлення протезів впливають на особливості кристалічної структури протезів. Тривале перебування їх у ротовій порожнині визначає можливість міграції іонів із сплавів у ротову рідину. Хімічні сполуки впливають на стан тканин пародонта та тверді тканини зубів. На цей час питання впливу сплавів різних металів на процеси обміну речовин в ротовій порожнині залишаються нез'ясованими.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.6с

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Сухоребський Ю. І. 
Значення виробничої практики "Сестринська практика в стоматології" у навчанні і практичній діяльності студентів-стоматологів / Ю. І. Сухоребський, З. Р. Ожоган, Л. В. Мізюк, О. Р. Заяць // Галиц. лікар. вісн.. - 2011. - 18, № 4. - С. 104-105. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

У зв'язку з приєднанням України до Болонського процесу організація навчального процесу здійснюється за кредитно-модульною системою, яка передбачає проходження виробничої практики "Сестринська практика в стоматології" студентами-стоматологами після другого року навчання, що дозволяє їм ефективно поєднувати теоретичні знання з практичною підготовкою за виробничих умов, а також зумовлює інтеграцію набутих знань з основних базових дисциплін у формування засад подальшого вивчення клінічних дисциплін.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р68-37

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Сухоребський Ю. І. 
Роль студентських наукових гуртків та досліджень у становленні майбутніх фахівців / Ю. І. Сухоребський, З. Р. Ожоган, Л. В. Мізюк, Н. С. Мельник // Галиц. лікар. вісн.. - 2012. - 19, № 1. - С. 129-130. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Зазначено, що науково-дослідницька діяльність студентів є одним із найважливіших засобів підвищення якості підготовки та виховання спеціалістів з вищою освітою. У вищих медичних навчальних закладах часто одержують розвиток наукові дослідження на стику наук (теоретичних і клінічних). Це надає певну перевагу науковим дослідженням, оскільки при всій складності та різноманітності сучасного світу багатоплановість і комплексність відіграють все вагомішу роль. Цілеспрямоване виконання наукових досліджень у гуртках студентського наукового товариства сприяє формуванню всебічно розвиненої особистості фахівця, науковця.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р3-62

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Сухоребський Ю. І. 
Вплив методу литва суцільнолитих конструкцій зубних протезів на стан пародонта опорних зубів / Ю. І. Сухоребський, З. Р. Ожоган, Л. В. Мізюк, О. Р. Заяць, Салім Муаз // Галиц. лікар. вісн.. - 2012. - 19, № 2. - С. 104-105. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

У процесі виготовлення суцільнолитих конструкцій важливе місце займає метод литва і його якість, а також вивчення впливу сплавів металів на тканини протезного ложа і організм хворих в цілому. Оскільки стан пародонта після протезування залежить, зокрема, від виду протезування і типу ортопедичних конструкцій, важливим є вивчення залежності стану пародонта опорних зубів від методу литва, яким одержані дані протези, а також питання зміни фізико-механічних властивостей сплавів металів після їх литва та їх впливу на тканини протезного ложа під час користування хворими знімними або незнімними суцільнолитими зубними протезами. Проведено обстеження 118 пацієнтів, конструкції зубних протезів яким виготовлялися за допомогою різних методів литва (центробіжне литво з плавленням сплаву відкритим полум'ям, центробіжне литво з плавленням сплаву високочастотним струмом і метод вакуумного литва) та доведено відсутність безпосереднього впливу методу литва на стан пародонта опорних зубів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Заяць О. Р. 
Впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу на кафедрі ортопедичної стоматології Івано-Франківського національного медичного університету / О. Р. Заяць, З. Р. Ожоган, Л. В. Мізюк, І. А. Ожоган, Ю. І. Сухоребський // Галиц. лікар. вісн.. - 2012. - 19, № 2. - С. 126-128. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Впровадження кредитно-модульної системи освіти передбачає цілеспрямованість удосконалення теоретичних і практичних знань на етапах засвоєння модуля, спонукає студентів до систематичної підготовки до практичних занять, самостійної роботи з літературними джерелами, праці над своїми мануальними вміннями та навиками, а також вимагає відповідної бази, оснащення та високої кваліфікації викладачів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668 р3-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Сухоребський Ю. І. 
Вивчення корозійної стійкості нікель-хромових сплавів для зубних протезів в залежності від методу їх литва / Ю. І. Сухоребський // Галиц. лікар. вісн.. - 2012. - 19, № 3. - С. 55-58. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668.62 с03 + К240.72 + К66-13

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
10.

Ожоган З. Р. 
Особливості виробничої практики з ортопедичної стоматології згідно з кредитно-модульною системою у студентів 4-го курсу / З. Р. Ожоган, Л. В. Мізюк, О. І. Бульбук, О. Р. Заяць, Ю. І. Сухоребський // Галиц. лікар. вісн.. - 2014. - 21, № 1. - С. 86-87. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проходження виробничої практики згідно з кредитно-модульною системою сприяє формуванню у студентів клінічного мислення та досягнення відповідності стандартам європейської системи освіти. Виробнича лікарська практика для студентів 4-го курсу стоматологічних факультетів передбачає її проходження на 3 кафедрах: терапевтичної стоматології, ортопедичної стоматології та хірургічної стоматології. Підсумковий контроль засвоєння кожного модуля виробничої лікарської практики відбувається в останній день практики після її завершення, проводиться викладачами профільних кафедр у присутності керівника бази практики та передбачає демонстрацію вмінь і практичних навичок з переліку по кожному модулю і вирішення ситуаційних завдань. Під час проходження практики в ортопедичному відділенні значну увагу приділяють навикам і вмінням даної дисципліни: складати план і вибирати метод лікування, заповнити історію хвороби, проводити клінічні етапи виготовлення знімних і незнімних конструкцій протезів, виявляти та виправляти помилки, допущені на попередніх клінічних етапах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р668 р3 + Р11(4УКР) р863

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Сухоребський Ю. І. 
Використання сучасних інформаційних технологій у навчальному процесі на кафедрі ортопедичної стоматології / Ю. І. Сухоребський, О. І. Бульбук, З. Р. Ожоган // Архів клініч. медицини. - 2012. - № 1. - С. 110-112. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Обговорено питання, пов'язані з використання сучасних інформаційних технологій, а саме мультимедійних презентацій та інтернет-ресурсів у процесі вивчення ортопедичної стоматології. Висвітлено актуальність використання сучасних інформаційних технологій у практиці університетської освіти, що сприятиме підвищенню якості підготовки фахівців, створенню нового освітнього інформаційного середовища, підвищенню рівня інформаційної культури викладачів вищої школи. Надано рекомендації для студентів та викладачів щодо використання різноманітних сайтів для пошуку сучасної інформації про методи ортопедичного лікування та підготовки до державних атестацій. Викладено принципи створення та представлення мультимедійних презентацій на лекціях та практичних заняттях, що проводяться на кафедрі ортопедичної стоматології.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР) р883-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Сухоребський Ю. І. 
Застосування різних форм навчання студентів у рамках Болонської системи освіти / Ю. І. Сухоребський // Архів клініч. медицини. - 2012. - № 2. - С. 118-119. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розвиток науки у вищій школі передбачає підвищення якості підготовки спеціалістів, здатних, у свою чергу, після закінчення навчання самостійно вирішувати серйозні наукові завдання, відповідати у рівневі з передовими ідеями теорії і практики. Поєднання різноманітних форм навчання студентів сприяє їх всебічному розвитку та поглибленому вивченню предмету, а також передбачає заняття науковою роботою та дослідженнями, що значно розширює їх світобачення і надає змогу формувати майбутніх фахівців.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.24

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24388 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського