Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Теут А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Теут А. О. 
Організація виробництва товарного вісмуту за новою технологією / А. О. Теут // Термоелектрика. - 2011. - № 2. - С. 51-56. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розроблено й апробовано за промислових умов технологію одержання вісмуту марки Bi1 з вісмутистих дросів, що утворюються в процесі рафінації свинцю. Успішні результати випробувань дали підставу для організації промислового виробництва цього важливого для виготовлення термоелектричних пристроїв матеріалу. Вакуумне переплавлення металу дозволяє одержувати вісмут марки Bi00.


Індекс рубрикатора НБУВ: К342.83

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23042 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Теут А. О. 
Роль термоелектрики в процесах самоорганізації полісульфідних руд / А. О. Теут, Н. А. Куленова // Термоелектрика. - 2013. - № 1. - С. 5-18. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - вивчення взаємозв'язку електричних і хімічних параметрів рудних тіл і їх ролі у відновленні рівноважного стану геосистеми. Дослідження здійснено шляхом вивчення речовинної сполуки, електричних і теплових властивостей полісульфідних руд і закономірностей їх зміни внаслідок порушення стабільності геологічного утворення. Встановлено тісну кореляцію електрофізичних і електрохімічних властивостей сульфідних мінералів. Показано, що явища синергізму сприяють відновленню порушеної рівноваги між речовинною й енергетичною складовими рудної системи, що відбувається внаслідок розвитку електрохімічних реакцій і термоелектричного ефекту, що призводить до інтенсивного формування зони окиснення. Результати дослідження можна використати для керування процесами переробки рудної сировини й запобігання його самозаймання.


Індекс рубрикатора НБУВ: Д332.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23042 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського