Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (32)
Пошуковий запит: (<.>A=Тимчишин О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
Категорія:    
1.

Костюшов В. В. 
Білкові SH- і SS-групи в механізмах взаємодії імуноглобулінів з моноспецифічними сироватками / В. В. Костюшов, В. І. Дзюба, М. О. Кельбедін, О. Л. Тимчишин, Л. А. Костюшова, В. В. Морозкін, С. Л. Кутковець, С. В. Байкова // Вісн. стоматології. - 1999. - № 3. - С. 8-9. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Встановлено, що реалізація тіолопрівних механізмів у реакції взаємодії імуноглобулінів сироватки крові з моноспецифічними сироватками відбувається за рахунок модифікаційних змін вмісту білкових SH- і SS-груп. Ці показники свідчать про характер неспецифічних змін структурно-конформаційного стану білкових молекул в реакції "антиген-антитіло".


Ключ. слова: тіолопрівні механізми, SH- і SS-групи, реакція антиген-антитіло, селективність, структурно-конформаційний стан
Індекс рубрикатора НБУВ: Р661-25

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Костюшов В. В. 
Спосіб оцінки реактивності імуноглобулінів сироватки крові / В. В. Костюшов, В. І. Дзюба, М. О. Кельбедін, О. Л. Тимчишин, Л. А. Костюшова, В. В. Морозкін, С. Л. Кутковець, С. В. Байкова // Вісн. стоматології. - 1999. - № 1. - С. 7-8. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Виявлено взаємозв'язок між функціональним станом імуноглобулінів M, G і A сироватки крові при їхній взаємодії з моноспецифічними сироватками проти цих імуноглобулінів і характером динаміки модифікації небілкових тіолміських аналітів.


Ключ. слова: сироватка крові, імуноглобуліни M, G, A, небілкові тіолміські аналіти
Індекс рубрикатора НБУВ: Р661-45

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Костюшов В. В. 
Тіолозалежний механізм взаємодії Iin vitro/i білків гострої фази із серологічно родинними діагностичними моноспецифічними антисироватками / В. В. Костюшов, Н. В. Костюшова, С. І. Павлович, Ю. П. Сахно, О. Л. Тимчишин // Фізіол. журн. - 2001. - 47, № 1. - С. 98-106. - Бібліогр.: 24 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*74*72

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26810 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Тимчишин О.  
Преса Cоюзу української національної молоді / О. Тимчишин // Зб. пр. Н.-д. центру періодики. - 2001. - Вип. 9. - С. 113-126. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.3(4Укр)6 + Ф75(2)193(2Укр)15

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69017 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
5.

Тимчишин О.  
Преса Союзу української поступової молоді ім. М.Драгоманова "Каменярі" / О. Тимчишин // Зап. Львів. наук. б-ки ім. В.Стефаника. - 2002. - Вип. 9/10. - С. 230-240. - Бібліогр.: 32 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.4(4Укр)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68513 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Тимчишин О.  
Пластова періодика як форма літературної творчості (на матеріалі періодичних видань "Пласту" 20-х рр.) / О. Тимчишин // Зб. пр. Н.-д. центру періодики. - 2002. - Вип. 10. - С. 388-395. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.3(4УКР)6 + Ш5(4УКР)-319

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69017 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Рузанова Є. В. 
Рання діагностика структурно-функціональних порушень кісткової тканини у дітей з бронхіальною астмою / Є. В. Рузанова, О. Л. Тимчишин, О. В. Зубаренко // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2007. - № 4. - С. 52. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202-3 + Р733.418.1-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Тимчишин О. І. 
Становлення і розвиток західноукраїнської молодіжної преси 1900 - 1939 рр. : автореф. дис... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.04 / О. І. Тимчишин; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка, Ін-т журналістики. - К., 2009. - 19 c. - укp.

Комплексно досліджено західноукраїнську молодіжну пресу 1900 - 1939 рр. як сегмент сучасної української журналістики. Висвітлено суспільно-історичний контекст доби, на його тлі проаналізовано твори журналістики, у яких встановлено індивідуальність автора, особливості літературної мови та жанрову специфіку. З'ясовано систему західноукраїнської молодіжної преси, проаналізовано конкретні історичні та суспільно-політичні умови її формування, а також інформаційні та пропагандистські можливості. Визначено типологічні ознаки, проблемно-тематичні особливості даної преси, зумовлені становленням і розвитком цього сегмента періодики. Виявлено та проаналізовано тематичні блоки західноукраїнської молодіжної преси на тлі дослідженої доби, висвітлено їх тематичне наповнення. Визначено основні ідейно-тематичні напрями та їх важливість для національного життя українського суспільства у 1900 - 1939 рр. Доведено, що саме в молодіжному русі та його пресі зароджувалися та культивувалися фундаментальні ідеї державності, соборності, змагу, що мали визначальний вплив на життя українського суспільства, його політичну думку та формування громадської думки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.3(4УКР3)5/6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА363945 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Тимчишин О. І. 
Становлення і розвиток західноукраїнської молодіжної преси 1900 - 1939 рр. : Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / О. І. Тимчишин; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. - К., 2002. - 18 c. - укp.

У широкому суспільно-політичному та історичному контексті досліджено становлення та розвиток молодіжної преси 1900 - 1939 рр. на західноукраїнських землях, показано її значення в національному вихованні молоді. Доведено, що саме в молодіжному русі та його пресі зароджувалися й культивувалися фундаментальні ідеї (державності, соборності, боротьби), що мали визначальний вплив на життя українського суспільства, його та політичну та громадську думку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.3(4УКР)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА322193 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Тимчишин О. Л. 
Фармакологічна активність нової біологічно активної речовини - купрум-оксіетилідендифосфонатогерманату : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.05 / О. Л. Тимчишин; Одес. нац. мед. ун-т. - Одеса, 2015. - 22 c. - укp.

Вперше у гострому експерименті на двох видах тварин встановлено, що нова комплексна сполука - купрум-оксіетилідендифосфонатогерманат (медгерм) належить до малотоксичних сполук за умов перорального застосування та помірно токсичних у разі внутрішньоочеревинного та підшкірного введення. За результатами вивчення підгострої, субхронічної та хронічної токсичності, кумулятивних, місцевоподразнювальних та антигенних властивостей також виявлено нешкідливість медгерму. Вперше встановлено його депримуючий вплив на ЦНС, анксіолітичну активність, відсутність гіпнотичної та міорелаксантної дії, а також аналгетичний, протизапальний ефекти, підсилення детоксикуючої функції печінки. Вперше показано вплив медгерму на моноаміноергічну центральну передачу, що виявлялось антагоністичною взаємодією з амфетаміном, синергізмом з 5-окситриптофаном. Вперше виявлено, що курсове внутрішньоочеревинне введення медгерму інтактним тваринам не викликало суттєвих змін інтегральних біохімічних показників, активності маркерних ферментів печінки, вмісту купруму та церулоплазміну в сироватці крові та печінці, не призводило до грубих незворотних морфологічних порушень паренхіматозних органів. Усі вищевказані ефекти та зміни в організмі тварин під впливом БАР мали дозозалежний характер і, в основному, виявлялись в достатньо високих дозах. Вперше встановлено гепатозахисний ефект профілактично-лікувального введення медгерму (0,4 мг/кг) у разі гострого галактозамінового гепатиту. Це підтверджено 100 % виживаністю тварин, суттєвим зменшенням виразності змін вже на 1-шу добу та у 2 - 5 разів швидшим відновленням у крові та тканині печінки активності ферментів цитолізу та холестазу, інтегральних показників функціонального стану печінки, вмісту купруму і церулоплазміну, а також патоморфологічних проявів у печінці у порівнянні з нелікованим гепатитом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.7/9 медгерм + Р281.92

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА414123 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Тимчишин О. Ф. 
Продуктивність гречки залежно від технологічних прийомів вирощування в умовах західного Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.09 / О. Ф. Тимчишин; НААН України, ННЦ "Ін-т землеробства". - Київ, 2015. - 20 c. - укp.

Вперше для умов західного Лісостепу на сірих лісових поверхнево оглеєних грунтах виявлено закономірності формування продуктивності середньостиглих сортів гречки Антарія, Рубра й Єлена. Оптимізовано строки сівби, дози мінеральних добрив із сумісним застосуванням біопрепаратів на основі штамів азотфіксувальних і фосформобілізуючих бактерій Agrobacterium radiobacter (Ризоагрін) і Pseudomonas fluorescens (Ризоплан), що дозволило вдосконалити технологію вирощування гречки. Визначено вплив технологічних прийомів вирощування на функціонування асиміляційного апарату, чисту продуктивність фотосинтезу та нагромадження сухої речовини. Вперше за умов західного Лісостепу визначено параметри нектаропродуктивності рослин гречки залежно від строків сівби та доз мінеральних добрив із поєднанням бактеріальних препаратів. З'ясовано залежність між врожайністю та нектаропродуктивністю і показниками якості. Встановлено економічно й енергетично доцільні елементи технології вирощування гречки.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.8-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА414547 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Технологічні аспекти вирощування сільськогосподарських культур : [колект.] монографія / А. Шувар, Н. Рудавська, Г. Дорота, О. Волощук, О. Тимчишин, Г. Біловус; Національна академія аграрних наук України, Інститут сільського господарства Карпатського регіону. - Оброшине : Вид-во Ін-ту сіл. госп-ва Карпат. регіону НААН, 2023. - 126 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Висвітлено питання технологічних прийомів підвищення продуктивності льону олійного з урахуванням форм і доз азотних добрив. Встановлено адаптивні властивості і продуктивність льону-довгунцю. Обґрунтовано вплив сортів і строків сівби гречки на показники продуктивності в умовах Західного Лісостепу. Проведено оцінку стійкості сортів пшениці озимої до збудників основних хвороб.


Індекс рубрикатора НБУВ: П216.1-4 + П212.8-4 + П212.103-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА869486 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського