Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Тихонюк О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Тихонюк О.  
Інвестиційна привабливість галузей та підприємств як важливий аспект подолання кризи / О. Тихонюк // Торгівля і ринок України. - 1999. - Вип. 9, Т. 1. - С. 110-114. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Зроблено оцінку причин низької інвестиційної привабливості українських підприємств та запропоновано систему показників, за допомогою яких можна розподілити українські підприємства згідно їх інвестиційної привабливості.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69878 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Тихонюк О. В. 
Мистецтво витинанки в Україні кінця XX - початку XXI століть : автореф. дис. ... канд. мистецтвознав. : 17.00.06 / О. В. Тихонюк; Прикарпат. нац. ун-т ім. В.Стефаника. - Івано-Франківськ, 2010. - 16 c. - укp.

Висвітлено художні, технологічні та функціональні особливості витинанки сучасних українських художників. Досліджено етапи розвитку цього виду творчості, з'ясовано причини його популярності, трансформацій. Проаналізовано стилістику та композиційні прийоми творів. Висвітлено основні напрями розвитку сучасної професійної витинанки - традиційний і новаторський. Визначено можливості застосування витинанки у художній практиці. Висвітлено творчість провідних витинкарів, у мистецтвознавчий обіг введено новий пласт творів. Доведено, що українська професійна витинанка кінця XX - початку XXI ст. - самобутнє мистецтво з характерними художніми ознаками та закономірностями розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ125.913(4УКР)6

Шифр НБУВ: РА373529 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кузнєцова Г. М. 
Гепатопротекторна дія інгібітора протеїнкіназ 1-(4-Cl-бензил)-3-хлор-4-(CFVB3D-феніламіно)-1H-пірол-2,5-діону за умов розвитку гострого холангіту щурів / Г. М. Кузнєцова, Н. В. Дзюбенко, О. В. Линчак, О. І. Тихонюк, Д. С. Мілохов, О. В. Хиля, В. К. Рибальченко // Доп. НАН України. - 2018. - № 5. - С. 83-90. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.520.11-29 + Р413.51-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22412/а Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Тихонюк О. В. 
Чергування як різновид робочого часу / О. В. Тихонюк // Вісн. Нац. техн. ун-ту України "КПІ". Політологія. Соціологія. Право. - 2016. - № 3/4. - С. 221-225. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Розглянуті відмінності між чергуванням та надурочною роботою, роботою з ненормованим робочим днем, роботою під час змін; умови, за яких відбувається залучення працівників до чергувань на підприємствах, установах, організаціях та можливі варіанти компенсації за чергування, а також аналізується саме чергування як елемент управлінської діяльності.


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*665.244.1 + Х879(4УКР)21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29126:П.С.Пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Тихонюк О. В. 
Щодо розуміння індивідуального самозахисту у трудових відносинах / О. В. Тихонюк // Держава та регіони. Сер. Право. - 2020. - 1 (т. 2). - С. 53-58. - Бібліогр.: 17 назв. - укp.

Реалізуючи своє конституційне право на працю, кожний громадянин України має можливість заробляти собі на життя, забезпечуючи собі належне (гідне) існування. Водночас кожна особистість має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої трудові права (інтереси) від порушень і протиправних посягань у судовому та позасудовому порядку самостійно або звернувшись по допомогу до органів із розгляду індивідуальних трудових спорів, або до органів з нагляду і контролю за дотриманням законодавства про працю. Здійснюючи грамотний самозахист своїх порушених трудових прав, громадяни України повинні розуміти існуючі "правила гри", визначені законодавцем, обираючи на свій власний розсуд саме ту форму захисту своїх порушених прав, яка є більш дієвою та ефективною (якщо законодавство не містить прописаного механізму реагування на проблему, це означає, що такої проблеми не існує). Самозахист можливий за наявності грубого порушення трудових прав працівника і необхідності припинити це порушення і являє собою відмову від виконання роботи з метою захисту індивідуальних трудових прав. Але самозахист навряд чи буде доцільним і дієвим за умов, коли законні інтереси одних осіб полягають у порушенні прав інших осіб. У позасудовому порядку конфлікт між працівником та роботодавцем або розглядається комісією із трудових спорів, або ж вирішується шляхом проведення переговорів чи медіації. Виключно в судовому порядку, відповідно до чинного законодавства про працю України, вирішуються питання про поновлення на роботі незалежно від підстав припинення трудового договору, зміну надати і формулювання причини звільнення, відмову у прийнятті на роботу деяких категорій громадян тощо. Але на практиці самозахист застосовується вкрай рідко через низький рівень правової культури працівників, їх недостатню активність щодо захисту своїх порушених трудових прав та інтересів, а також через страх втратити роботу в разі конфлікту з роботодавцем або наразитись на цькування з боку інших співробітників.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4Укр)-4

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/пр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського