Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Токарєва Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Токарєва Л. О. 
Комплексне вдосконалення професійних якостей студента / Л. О. Токарєва // Наука і сучасність. - К., 2000. - 22, вип. 2, ч. 2. - С. 136-144. - Бібліогр.: 28 назв. - укp.

Раскрыты качества студентов, которые необходимо совершенствовать в комплексе. Отмечено, что студенты обязаны знать особенности профессионального здоровья; предложены рекомендации педагогов, врачей, психологов, направленные на подготовку их организма к профессиональной деятельности - обучению. Понятие "здоровье" неразрывно связано с понятием "трудоспособность", высокий уровень которой является важнейшим условием для успешного освоения знаний и решения профессиональных задач.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.203

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69961 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Токарєва Л.  
Соціалізація і розвиток обдарованого молодшого учня / Л. Токарєва // Соц. психологія. - 2006. - № 1. - С. 94-102. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто проблеми розвитку обдарованої дитини як неабиякого творчого потенціалу суспільства. Акцентовано увагу на перешкодах досягнення високого рівня розвитку, проявів індивідуальності, таланту.


Ключ. слова: обдарований учень, талант
Індекс рубрикатора НБУВ: Ю983.724 + Ч421.220

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24479 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Піроженко Т. О. 
Дитина у сучасному соціопросторі : навч. посіб. / Т. О. Піроженко, С. О. Ладивір, І. М. Біла, К. В. Карасьова, І. І. Карабаєва, Л. І. Соловйова, О. Ю. Хартман, І. С. Мельник, О. В. Пісарєва, Л. Д. Токарєва, О. І. Федорчук; ред.: Т. О. Піроженко; НАПН України, Ін-т психології ім. Г.С. Костюка. - Київ : Імекс, 2014. - 271 c. - Бібліогр.: с. 261-269 - укp.

Надано характеристику ціннісних орієнтацій дітей дошкільного віку як пріоритетних індикаторів особистісного зростання та аналізу параметрів сучасного соціального оточення, що визначають становлення та реальне функціонування ціннісних орієнтацій дошкільника у системі взаємодії дитини із соціальним і предметним середовищем. Визначено, що панівна тенденція взаємодії дорослих і дітей у сучасній сім'ї в переважній більшості випадків є цілеспрямованим впливом на дитину, а не взаємодією з нею на рівні діалогу. Експериментально підтверджено стан невиправданої інтелектуалізації освітнього процесу в дитячому садку, особливо в групах дітей старшого дошкільного віку. У контексті сучасних реалій прицільного вивчення розвивального потенціалу уяви дошкільника в його особистісному становленні експериментально доведено, що багато дошкільників не сприймають завдань на уяву, підміняючи їх іншою діяльністю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч411.35 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА788458 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Токарєва Л. В. 
Концепти та наративи сербської прози 60 - 90-х рр. XX ст. : автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.01.03 / Л. В. Токарєва; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - Київ, 2017. - 19 c. - укp.

Комплексно вивчено романи "Мансарда", "Сад. Попіл", "Ранні печалі" та "Клепсидра" Д.Кіша, "Timor mortis", "Умисне вбивство", "Батьки та предки" С.Селенича та "Снігова людина", "Принада" та "Гец і Маєр" Д.Албахарі з наратологічної та концептуальної точок зору. Узагальнено тематику та проблематику творів та вивчено їх стильові особливості. Показано вплив світової літератури на сербську прозу 60-90-х pp. XX ст. Аналіз художньої дійсності дав змогу визначити наративні моделі та структури романів. Доведено використання переважно гомодієгетичного наративу, що обумовлено концептом "людина - історія", прагненням до достовірності, створення ілюзії особистої присутності читача. Використання концептів "відчуження", "травми", "пам’яті", "смерті", що є основоположними в творчості цих письменників, пов’язано з історичним тлом, а саме Другою світовою війною і голокостом. Охарактеризовані романи зазначеного періоду визначені як ретроспективні з елементами "нового роману", що поєднує в собі компоненти неоміфологізму, неоісторизму та неопсихологізму. Вивчення особливостей романів Д.Кіша, С.Селенича та Д.Албахарі в цілому дало змогу говорити про взаємодію реалістичних, модерністських, неореалістичних тенденцій у прозі 60-90- pp. XX ст. як про етап переходу на постмодерністський наратив.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4СЕР)6-334

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА432097 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського