Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Топурко З$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Шаран М. М. 
Біохімічні та гістологічні зміни у репродуктивних органах овець в парувальний сезон при стимуляції багатоплідності / М. М. Шаран, З. С. Топурко // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2007. - Вип. 8, № 1/2. - С. 306-310. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Викладено результати стимуляції багатоплідності в овець породи прекос та їх помісей з м'ясною породою саффолк у парувальний сезон за допомогою біологічно активних речовин (БАР) та показано характер біохімічних і гістологічних змін у тканинах матки та яєчниках. Встановлено зростання рівня запліднення вівцематок на 11,1 - 19,7 %, вихід ягнят на матку на 42,0 - 50,0 %, а також підвищення показників білкового та вуглеводного обмінів у репродуктивних органах під впливом комплексу БАР.


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-273.96 + П661-341.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Топурко З. С. 
Біотехнологічні методи стимуляції статевої охоти і багатоплідності овець з використанням біологічно активних речовин : автореф. дис... канд. с.-г. наук / З. С. Топурко; Ін-т біології тварин УААН. - Л., 2008. - 17 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-341.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА356016 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Андрушко О. Б. 
Використання білих мишей як біологічної моделі в проведенні експериментальних досліджень для тестування гормональних препаратів / О. Б. Андрушко, М. М. Шаран, С. Б. Корнят, А. Р. Корбецький, Ю. Р. Балабан, О. Дудчак, З. С. Топурко // Біологія тварин. - 2007. - 9, № 1/2. - С. 269-274. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Вивчено вплив дії окремих гормональних препаратів, які використовують для індукції множинної овуляції у лабораторних тварин, на функцію яєчників, ріст фолікулів з наступною морфологічною оцінкою якості одержаних ооцитів і ембріонів білих мишей після культивування.


Індекс рубрикатора НБУВ: П855.52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Шаран М. М. 
Підвищення багатоплідності овець на основі біологічно активних речовин / М. М. Шаран, М. Д. Пасіцький, З. С. Топурко, М. Муравскі // Вісн. аграр. науки. - 2007. - № 6. - С. 45-48. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено результати досліджень впливу аналога Гн-РГ і його комбінації з біологічно активними речовинами на процеси запліднення та збільшення кількості новонароджених ягнят м'ясо-вовняного напряму продуктивності.

Приведены результаты исследований влияния аналога Гн-РГ и его комбинации с биологически активными веществами на процессы оплодотворения и увеличения количества новорожденных ягнят мясо-шерстяного направления продуктивности.


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-341.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Коварова К. 
Ринок молока у Чеській Республіці : (огляд) / К. Коварова, З. Топурко, А. Корбецький // Наук.-техн. бюл. Ін-ту біології тварин та Держ. н.-д. контрол. ін-ту ветпрепаратів та корм. добавок. - 2013. - Вип. 14, № 3/4. - С. 359-366. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Для вирощування худоби в 2011 р. було важливим підвищення викупних цін молока на 0,84 крони, або на 11 % за літр, котре не перешкодило зниженню кількості дійних корів на 4 тис, або 1 %. Позитивно вплинув приріст продукції молока на дійну корову на 224 л, або 3,2 % та мірний приріст (~ 2 %) виробництва і ринкової продукції молока. Одним з пунктів підготовчої реформи спільної землеробської політики є ліквідація регуляції продукції молока квотами в 2015 р. Тому держави ЄС готуються на цю зміну індивідуально, причому головні виробники (Німеччина, Франція, Голландія, Данія, Ірландія та ін.) зважують можливість підвищення кількості дійних корів та виробництва молока. Оцінюючи актуальну ситуацію у виробництві молока в ЄС та прогнозів її довгодобого розвитку, є найкращий час підготуватись до змін і в Чеській Республіці. Головним завданням в утриманні ВРХ є припинення скорочення поголів'я і поступове підвищення надоїв. Для покращання ситуації необхідно провести заходи на рівні підприємств та державних структур. На рівні підприємства потрібно підвищувати якість продукції, покращувати організацію праці, скорочувати затрати. На державному рівні необхідно розв'язувати питання щодо допомоги підприємствам, оздоровлення стад, викупних цін, збуту, розподілу дотацій, підтримки споживання продуктів власного виробництва, а також політичного захисту та співпраці державних органів, служб, переробників та всього суспільства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4ЧЕХ)421.511.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72108 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського