Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Тряпіцина Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Тряпіцина Н. В. 
Поліморфізм фрагментів ДНК та особливості геномної організації деяких видів ссавців і дводольних рослин : Автореф. дис... канд. с.-г. наук / Н. В. Тряпіцина; УААН. Ін-т агроекології. - К., 2006. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*440.16

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА343449 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Тряпіцина Н. В. 
Фітовірусологічний стан колекційних насаджень сливи / Н. В. Тряпіцина, С. О. Васюта, Т. В. Медвєдєва, К. М. Удовиченко, К. І. Супрун, В. М. Удовиченко // Агроекол. журн.. - 2012. - № 3. - С. 128-130. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Оцінено парну асоціацію та тенденції до співіснування між домінуючими вірусами в колекційних насадженнях сливи. Оцінено рівень селективності вірусу шарки сливи до найбільш поширених сортів сливи.


Індекс рубрикатора НБУВ: П491.562.107

Шифр НБУВ: Ж23660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Тряпіцина Н. В. 
Нове покоління молекулярно-генетичних маркерів для дослідження генетичної структури у ссавців / Н. В. Тряпіцина, В. І. Глазко // Вісн. аграр. науки. - 2006. - № 5. - С. 43-45. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.36*446.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14378 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Тряпіцина Н. В. 
Біотехнологічні основи отримання садивного матеріалу кісточкових (Prunus spp.) та ягідних (Ribes spp., Rubus spp., Fragaria x ananassa) культур в Україні : автореф. дис. ... д-ра с.-г. наук : 03.00.20 / Н. В. Тряпіцина; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2016. - 47 c. - укp.

Розроблено нові й удосконалено існуючі біотехнології, спрямовані на підвищення ефективності виробництва сертифікованого садивного матеріалу шести кісточкових і шести ягідних культур. Обгрунтовано науково-методичну основу забезпечення здорового статусу садивного матеріалу на всіх етапах його виробництва й експлуатації. Вдосконалено біотехнології відбору рослин-кандидатів у материнські рослини та підтримання статусу рослин у добазових колекціях в умовах культури in vitro та в умовах відкритого грунту. Актуалізовано панелі вірусних патогенів для сертифікації садивного матеріалу кісточкових і ягідних культур в умовах України. Визначено основні критерії універсалізації біотехнологій хемотерапевтичного оздоровлення, що базуються на оцінюванні фази швидкої та пролонгованої дії препарату, діапазону терапевтичних і токсичних доз. Розроблено універсальні (імпульсні та каскадні) модулі хемотерапевтичного оздоровлення в культурі in vitro експлантатів малини, агрусу, сливи та підщепи Гізела 6 від моно- та полівірусних інфекцій. Створено методичний алгоритм оцінювання терапевтичного, токсичного та генотоксичного ефектів дії антивірусних препаратів під час проведення оздоровлення. Запропоновано систему прогнозних оцінок асиметричності поширення вірусів кісточкових і ягідних культур у садових агроценозах, яка базується на визначенні тенденцій до коваріювання, асоціативності та моноінфікування вірусів під час розповсюдження. Оцінено стратегії поширення ВШС у насадженнях різних кісточкових культур і виділено чинники, які можуть на них впливати. Науково обгрунтовано та розроблено превентивні заходи з обмеження поширення ВШС у насадженнях шести кісточкових культур. Обчислено економічні та соціальні ефекти запровадження програми вирощування сертифікованого садивного матеріалу кісточкових і ягідних культур в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: П252.4

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА424954 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського