Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Тучак А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Жданова О. М. 
Організація та методика оздоровчої фізичної культури і рекреаційного туризму : Навч. посіб. для студ. вищ. закл. освіти з фіз. виховання і спорту / О. М. Жданова, А. М. Тучак, І. В. Котова, В. І. Поляковський. - Луцьк : РВВ "Вежа" Волин. держ. ун-ту ім. Л.Українки, 2000. - 240 c. - укp.

Вміщено інформацію про особливості системи управління, пропаганди та реклами, організацію оздоровчих занять з фізичної культури у різних сферах суспільства. Висвітлено міжнародний рух "Спорт для всіх", досвід оздоровчої діяльності у зарубіжних країнах. Викладено методичні засади програмування та проведення різноманітних за змістом оздоровчих занять з особами різного віку та статі, критерії контролю за їх оздоровчим ефектом. Розглянуто історію розвитку та охарактеризовано сучасний стан рекреаційного туризму. Описано види та особливості використання туристичних ресурсів як основи лікувального туризму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч51 я73-1 + Ч511.172 я73-1 + Ч518.1 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА605706 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Тучак А. М. 
З історії становлення суспільної допомоги дітям із психофізичними вадами в Україні / А. М. Тучак, Т. Є. Цюпак // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2008. - № 3. - С. 153-155. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Теоретично обгрунтувано історію формування громадської думки та ставлення до осіб із психофізичними вадами в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)442

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Цюпак Т. Є. 
Поліпшення фізичної підготовленості та координаційних здібностей у підлітків із вадами зору / Т. Є. Цюпак, А. М. Тучак // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2009. - № 4. - С. 69-72. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Обгрунтовано вплив засобів фізичної реабілітації на фізичну підготовленість і координаційні здібності слабкозорих школярів віком 11 - 13 років за умов спеціалізованої школи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч433.241.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Грейда Н. Б. 
Застосування фізичних вправ при хронічному бронхіті з учнями старших класів / Н. Б. Грейда, А. М. Тучак // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2012. - № 3. - С. 279-282. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Застосування фізичних вправ у разі хронічного бронхіту дає добрі результати, сприяє відновленню нормального дихання, пристосуванню організму до фізичних навантажень. У разі застосування комплексів фізичних вправ здійснюється вплив на організм хворого й відбуваються сприятливі зрушення в перебігові хворобливого процесу; збільшуються легенева вентиляція, газообмін та рухливість грудної клітки; більш активно відбувається процес видалення мокротиння; формується повне дихання з подовженим видихом та збільшується рухливість діафрагми.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.201.1-541

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Черкашин Р. Є. 
Підвищення працездатності в метальників молота за допомогою засобів відновлення в підготовчому періоді / Р. Є. Черкашин, А. М. Тучак // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2014. - № 2. - С. 88-92. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Показано можливість і доцільність застосування в навчально-тренувальному процесі (НТП) метальників молота активних засобів відновлення працездатності, що надасть можливість не тільки відновити працездатність метальників під час НТП, а й підвищити техніку виконання кидків та їх результативність. Використано тренажер для ніг та інші відновлювальні засоби під час тренувальних занять залежно від самопочуття спортсменів у випадку появи в них ознак стомлення: між кидками в метанні та підходами, а також у кінці та після тренування. Тривалість використання масажера та засобів відновлення працездатності метальників молота вибрано для кожного метальника індивідуально. Це залежало від його потреби в активному відпочинку, частини тренувального заняття та тривало в середньому до 3 хв, а після заняття - до 8 хв. Ефективність застосування засобів відновлення масажерів оцінено за якістю техніки виконання кидків, ступенем активності спортсмена під час виконання вправ, а також за його самопочуттям, суб'єктивними відчуттями комфорту та дискомфорту та деякими показниками тренованості. В групі метальників молота, з якими проведено експериментальну роботу з відновлення працездатності стоп за допомогою засобів самомасажу, масажу, відзначено, що його застосування в процесі спортивного тренування надало змогу підвищити самопочуття, рухову активність, відчувати "легкість" нижніх кінцівок і навіть покращити техніку виконання кидків (на результат).


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.118.715

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського