Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Тютюнник І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
Категорія:    
1.

Скрипнікова Т. П. 
Клінічні прояви та лікування десквамативного глоситу у хворих з патологією органів травлення / Т. П. Скрипнікова, І. П. Тютюнник // Вісн. стоматології. - 2002. - № 4. - С. 26-30. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Метою роботи стало вивчення особливостей та загальних закономірностей клінічних проявів десквамативного глоситу у хворих з патологією органів травлення і вивчення ефективності комплексного лікування з використанням біологічно активної домішки "Спіруліна "Кримська". Одержані результати свідчать про те, що перебіг десквамативного глоситу на тлі патології шлунково-кишкового тракту залежить від нозологічної форми соматичного захворювання, його стадії, виразності, тривалості. Використання в комплексному лікуванні хворих на десквамативний глосит спіруліну дозволяє в 1,8 рази швидше досягти терапевтичного ефекту, що спостерігається у більшості пацієнтів протягом 2-х років, проти 6 - 8-ми місяців контрольної групи.


Ключ. слова: лікування, десквамативний глосит, органи травлення
Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.2-37

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Лисенко Г. Л. 
Пристрій моніторингу оптичного волокна / Г. Л. Лисенко, І. І. Тютюнник // Оптико-електрон. інформ.-енерг. технології. - 2005. - № 2. - С. 208-212. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Запропоновано пристрій для моніторингу оптичного волокна в мережах малого масштабу на основі технології Ethernet. Пристрій складається з оптичного відгалужувача, фотоприймача, фільтра низької частоти та цифрового сигнального процесора. Пристрій забезпечує високу швидкість виявлення несанкціонованого втручання у оптичне волокно або його пошкодження.


Ключ. слова: оптичне волокно, моніторинг, оптичні мережі, Ethernet
Індекс рубрикатора НБУВ: З889.71

Шифр НБУВ: Ж23882 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Кожем'яко В. П. 
Об'ємно-модельні зображення об'єктів у реальному часі / В. П. Кожем'яко, І. І. Тютюнник // Оптико-електрон. інформ.-енерг. технології. - 2007. - № 2. - С. 106-108. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Показано необхідність створення нових засобів представлення динамічної інформації про фізичні об'єкти. Для вирішення цієї задачі запропоновано використовувати об'ємно-модельні зображення, розглянуто процес їх створення.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.63

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23882 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Тютюнник І. П. 
Особливості діагностики та лікування хворих на десквамативний глосит з патологією органів травлення : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.22 / І. П. Тютюнник; Укр. мед. стомат. акад. - Полтава, 2003. - 19 c. - укp.

Проведено поглиблене дослідження особливостей клінічного прояву десквамативного глоситу в хворих з патологією органів травлення. Розроблено клінічні критерії діагностики патології органів травлення за змінами в ротовій порожнині. Доведено інформативність нового методу діагностики - модифікованої електропунктури за методом Фолля на програмно-апаратному комплексі "Мєдісса" щодо виявлення причини виникнення симптоматичного десквамативного глоситу. Доведено роль у патогенезі розвитку зазначеної хвороби підвищення процесів перекисного окиснення ліпідів, зміни показників системи гемостазу та біологічного віку людини. Розроблено та запропоновано до лікувальної практики стоматології новий спосіб комплексного лікування хворих на десквамативний глосит у випадку патології органів травлення з використанням біологічно активної домішки "Спіруліна "Кримська", яка майже вдвічі скорочує термін лікування, має регенеративні, антиоксидантні, нормалізуючі метаболізм властивості, сприяє розвиткові тривалої ремісії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.230.11-52 + Р413-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323675 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Тютюнник І. С. 
Естетична модель української промислової вибійки другої половини XX - початку XXI століття : монографія / І. С. Тютюнник. - Тернопіль : Астон, 2015. - 199, [80] c. - Бібліогр.: с. 152-170 - укp.

Досліджено природу орнаментованих тканин як елемент культури. Висвітлено етапи становлення та розвитку промислового вибійництва в Україні. Розглянуто умови творчості українських митців текстилю та їх вплив на художню якість промислової вибійки. Простежено зміни ціннісних орієнтирів у сфері декорування друкованого текстилю під впливом технологічних, соціально-політичних та загальнохудожніх тенденцій XX ст. Виявлено загальні напрями орнаментування українського тиражованого друкованого текстилю. З'ясовано найвизначніші досягнення та творчий внесок окремих художників вітчизняного промислового вибійництва у розвиток художнього проектування.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ125.308.01(4УКР)6

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА790029 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Тютюнник І. С. 
Функціонування авторської вибійчаної тканини у вітчизняному культурному просторі початку XXI століття / І. С. Тютюнник // Наук. зап. Терноп. нац. пед. ун-ту ім. В. Гнатюка. Сер. Мистецтвознавство. - 2014. - № 1. - С. 225-231. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Розглянуто відмінні за технологією процеси фарбового декорування текстилю початку XXI ст. з відповідно різними візуальними характеристиками та смисловим навантаженням, сферами побутування, які проте можна об'єднати під спільною назвою вибійки або друку. Це авторське фарбове ручне оздоблення тканини способом ситодруку, механізований друк і ручна вибійка дошками (штампами чи через трафарет). Висвітлено відповідно рівні їх функціонування у мистецькому просторі як експериментальної складової авторської техніки художників текстилю, засобу декорування одягу та історичної реплікації вибійчаних виробів з творчим переосмисленням народної орнаментики.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ125.3 + М305.03 + М305.04

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68937:Мист. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Левенець В. М. 
Діагностика та лікування остеоартрозу колінного суглоба у футболістів : навч. посіб. / В. М. Левенець, В. В. Манжалій, І. М. Тютюнник; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. - Київ, 2015. - 56, [1] c. - Бібліогр.: с. 53-56 - укp.

Розглянуто розповсюдженість, причини та механізми розвитку післятравматичного захворювання колінного суглоба - остеоартрозу у футболістів. Висвітлено питання клінічної та інструментальної діагностики ушкоджень колінного суглоба у футболістів, лікування спортсменів на стадії передартрозу за допомогою внутрішньовенного введення інгібіторів протеолітичних ферментів і препаратів модифікуючої дії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р418.12 я73 + Ч510.917 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА792309 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Тютюнник І. С. 
Роль орнаменту в стилістичній організації станкового твору образотворчого мистецтва України ХХ - початку ХХI століття / І. С. Тютюнник // Наук. зап. Терноп. нац. пед. ун-ту ім. В. Гнатюка. Сер. Мистецтвознавство. - 2018. - № 2. - С. 295-303. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Охарактеризовано варіативність трактування орнаментальних форм у вітчизняних станкових роботах. Показано, що в період модерну візерунок виступав засобом зближення декоративного та образотворчого мистецтва. У творчості авангардистів принципи національного орнаментування служили засобом формальної мови в сюжетному творі. В період нонконформізму візерунок був способом освоєння української традиційності. Простежено, що в сучасному професійному живописі автентичний орнамент сприймається як ознака етнохудожнього мислення, засіб естетизації станкового твору.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ124.3(4УКР)6-239.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68937/Мист. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Тютюнник І. В. 
Модернізація публічного управління на регіональному рівні в контексті децентралізації влади в Україні : автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / І. В. Тютюнник; Національна академія державного управління при Президентові України. - Київ, 2020. - 20 c. - укp.

Проаналізовано й уточнено базові теоретичні та методологічні положення щодо модернізації публічного управління як об’єкта наукового аналізу, розкрито сутність децентралізації і деконцентрації влади як принципів модернізації публічного управління, визначено стан та особливості наукового дослідження проблеми реформування публічного управління на регіональному рівні в Україні. Досліджено європейські моделі модернізації публічного управління на регіональному рівні та визначено проблеми реформування публічного управління на регіональному рівні в Україні. Проаналізовано особливості вдосконалення інституціональної основи децентралізації владних повноважень органів публічного управління на регіональному рівні, досліджено специфіку імплементації принципів доброго місцевого та регіонального врядування в практичну діяльність органів влади, обґрунтовано перспективні напрями модернізації вітчизняної системи публічного управління на регіональному рівні в контексті децентралізації влади в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА445820 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського