Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Тітов Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Ранський А.П. 
Утилізація лужно-сульфідних розчинів промислових виробництв / А.П. Ранський, М.В. Євсєєва, О.А. Гордієнко, Т.С. Тітов, О.В. Полонець // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2012. - № 1. - С. 30-33. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л540.9 + К663.054.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Тітов Т. С. 
Підвищення екологічної безпеки коксохімічних виробництв хімічним вилученням сірковуглецю із бензольної фракції : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 21.06.01 / Т. С. Тітов; НАН України, Ін-т колоїд. хімії та хімії води ім. А.В. Думанського. - Київ, 2016. - 23 c. - укp.

Мета дослідження - підвищення екологічної безпеки коксохімічних виробництв шляхом хімічного вилучення сірковуглецю із бензольної фракції й вивчення фізико-хімічних основ його взаємодії з нуклеофільними реагентами з утворенням лужних солей дитіокарбамінової, ксантогенової та тритіокарбонової кислот і наступного їх комплексоутворення з деякими 3d-металами в бензольному розчині. Досліджено систему сірковуглець - нуклеофіл - луг та встановлено оптимальні умови хімічного вилучення сірковуглецю. Розкрито протизношувальні та антифрикційні властивості дитіокарбаматів і ксантогенатів металів як додатків до індустріальних олив і встановлено залежність протизношувальних властивостей мастильних композицій від природи металу та лігандного оточення досліджених додатків. Увагу акцентовано на підвищенні екологічної безпеки коксохімічних виробництв з урахуванням зменшення екотоксичної небезпеки сірковуглецю за рахунок його глибокого хімічного перетворення. Встановлено, що під час хімічній взаємодії сірковуглецю бензольної фракції з алкіламонієвими солями арил- та алкілфеноксикарбонових кислот, екотоксичність продуктів реакції зменшується в 77,6 - 144,0 рази у порівнянні з вихідними речовинами. Запропоновано технологічну схему хімічного вилучення сірковуглецю із бензольної фракції коксохімічних виробництв з використанням алкіламінів у лужному середовищі, що може бути ефективно використана на стадії ректифікації органічних сполук коксохімічного виробництва і дозволить покращити екологічний стан як самого виробництва, так і навколишнього середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л523.033.2 н6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА421053 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Гордієнко О. А. 
Аналіз реакції дитіокарбоксилювання н-бутанолу сірковуглецем в присутності гідроксиду калію / О. А. Гордієнко, О. А. Гуменчук, Т. С. Тітов // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2017. - № 1. - С. 40-44. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Досліджено процес хімічного вилучення сірковуглецю із бензольного розчину шляхом дитіокарбоксилювання н-бутилового спирту в лужному середовищі. Склад та будову синтезованих ксантогенатів доведено елементним аналізом та ІЧ-спектроскопією дифузного відбиття, відповідно.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г245.158

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Білинський Й. Й. 
Скраплений газ в енергетичному комплексі України / Й. Й. Білинський, О. А. Гордієнко, Т. С. Тітов, О. М. Сахно // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2018. - № 4. - С. 54-60. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Проаналізовано динаміку споживання скрапленого (LPG) газу в 2010 - 2016 роках. Обгрунтовано необхідність розвитку сектору скрапленого газу в національній енергетиці, а також визначено основні технічні вимоги та якісні характеристики скрапленого газу, які залежать від вмісту основних компонентів, технології його виробництва та регулюються чинними нормативними документами України. Показано структуру ресурсного заповнення українського ринку скрапленого LPG газу, для якого характерна глибока залежність від імпортних поставок. За підсумками 2016 р., Російська Федерація залишається найбільшим постачальником скрапленого газу в Україні з часткою ринку в 54 %, а сумарно із залежними від РФ білоруськими виробниками - 70 %. Це пов'язано з відсутністю будь-яких обмежень на постачання LPG російськими виробниками в Україну протягом останніх трьох років та логістичною перевагою, а тому для російських виробників Україна залишається економічно вигіднішим ринком порівняно з, наприклад, з Польщею або Туреччиною. Водночас найпотужнішими серед українських виробників є "Укргазвидобування", "Укрнафта" та "Укртат-нафта" із загальним обсягом виробництва зрідженого газу лише 377 тис. тонн (26 %). Це частково пояснюється відсутністю власної сировини для збільшення потужності українського виробництва LPG газу. Показано, що українські нафтогазопереробні заводи не можуть забезпечити виробництво високоякісного автомобільного зрідженого газу, тому доступний LPG газ обробляється додатками, що можуть значно зменшити його негативний вплив на двигун та навколишнє середовище. Для поліпшення якості та продуктивності LPG газу використано пакети додатків від промислових компаній, таких як Innospec (Octimine series) та Petrol (AQUAGASOL, CORIMSOL). Надано основні фізико-хімічні характеристики цих додатків та механізм їх дії. Зазначено актуальність контролю сірковмісних сполук в складі скрапленого LPG газу та покращення його експлуатаційних характеристик шляхом введення спеціальних додатків.


Індекс рубрикатора НБУВ: З354 + У9(4УКР)305.653

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Худоярова О. С. 
Знесірчення промислових сульфідно-лужних розчинів сумішевими сорбентами / О. С. Худоярова, О. А. Гордієнко, Т. С. Тітов, А. П. Ранський, Р. Д. Крикливий // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2020. - № 1. - С. 13-22. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л113.22-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського