Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Уварова Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Уварова Л. В. 
І смачна, і корисна / Л. В. Уварова // Науково-технічні бібліотеки в єдиному інформаційному просторі України. - Київ, 2000. - С. 56-57. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4Укр)758.14

Рубрики:



      
Категорія:    
2.

Четверик М. С. 
Влияние нарушения геологической среды при горных работах на подтопление территорий / М. С. Четверик, Л. И. Уварова, Е. А. Бубнова // Металлург. и горноруд. пром-сть. - 2005. - № 4. - С. 80-83. - Библиогр.: 4 назв. - рус.

Отмечено, что при горных разработках разрушается естественная геологическая среда с ликвидацией водоносных горизонтов и создается техногенная с другими свойствами пород. Равновесное состояние подземных вод в регионе достигается тем, что поднимается их уровень. Дан расчетный метод его прогноза.


Ключ. слова: водоносные горизонты, карьеры, отвалы, хвостохранилища, горные породы
Індекс рубрикатора НБУВ: И17

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28347 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Вознюк А. И. 
Об определении расчетно-экспериментальным методом дистанции взведения взрывателей типа РГМ-2 / А. И. Вознюк, В. И. Лучников, Л. А. Уварова // Артиллер. и стрелковое вооружение. - 2005. - № 1. - С. 40-41. - Библиогр.: 2 назв. - рус.

З метою зменшення обсягів натурних випробувань розроблено методику визначення відстані зведення підривачів типу РГМ-2 розрахунково-експериментальним методом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц561.220ц4

Шифр НБУВ: Ж70654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Чуйко А. М. 
Визначення механічних характеристик і оцінка напружено-деформованого стану зубного ряду з використанням комплексу MIMICS-ANSYS. Ч. 1 / А. М. Чуйко, М. М. Угрин, Л. В. Уварова // Новини стоматології. - 2015. - № 3. - С. 16-24. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - аналіз можливостей та особливостей визначення механічних характеристик м'яких і кісткових тканин та оцінки напружено-деформованого стану зубного ряду з використанням комплексу MIMICS-ANSYS. На підставі статистичних даних порогів щільності м'яких і кісткових тканин, закладених у програмі MIMICS, з використанням аналітичних залежностей визначено основні механічні характеристики м'яких і кісткових тканин, уточнені з використанням комп'ютерної томографії та комплексу MIMICS-ANSYS. Побудовано гістограму порогів (рівнів) чисел GV, щільності та механічних характеристик для різних структурних складових кісткових і м'яких тканин, визначено їх основні біомеханічні характеристики за даними комп'ютерної томографії конкретного пацієнта. Проведено біомеханічний (кінцево-елементний) аналіз напружено-деформованого стану фрагмента зубного ряду на підставі томограми і комплексу MIMICS-ANSYS. Намічено шляхи вдосконалення аналітичних досліджень біомеханічної системи зуб-альвеола. Висновки: поведінка будь-якої біомеханічної системи залежить від низки факторів: абсолютних розмірів системи, величини і напрямку навантажень, характеру взаємодії із суміжними елементами та механічних властивостей структурних складових систем. Комп'ютерна томографія як елемент системи СT/CAD/CAE надає дослідникам і практикуючим лікарям потужний інструмент, що дозволяє не тільки обгрунтовано планувати операцію, а й прогнозувати як безпосередні, так і віддалені результати. Систему СT/AD/CAE/CAM можуть використовувати щелепно-лицеві хірурги, ортопеди-стоматологи, імплантологи, ортодонти для моделювання будь-яких елементів реконструкції. Біомеханічний аналіз напружено-деформованого стану на підставі томограми конкретного пацієнта і комплексу MIMICS-ANSYS дозволяє визначати результати і прогнозувати лікування на різних етапах. Вказано шляхи вдосконалення аналітичних досліджень біомеханічної системи зуб-альвеола.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р665.621.050

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15068 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Чуйко А. М. 
Визначення механічних характеристик і оцінка напружено-деформованого стану зубного ряду з використанням комплексу MIMICS-ANSYS. Ч. 2 / А. М. Чуйко, М. М. Угрин, Л. В. Уварова // Новини стоматології. - 2015. - № 4. - С. 14-18. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - аналіз можливостей та особливостей визначення механічних характеристик м'яких і кісткових тканин та оцінки напружено-деформованого стану зубного ряду з використанням комплексу MIMICS-ANSYS. На підставі статистичних даних порогів щільності м'яких і кісткових тканин, закладених у програмі MIMICS, з використанням аналітичних залежностей визначено основні механічні характеристики м'яких і кісткових тканин, уточнені з використанням комп'ютерної томографії та комплексу MIMICS-ANSYS. Побудовано гістограму порогів (рівнів) чисел GV, щільності та механічних характеристик для різних структурних складових кісткових і м'яких тканин, визначено їх основні біомеханічні характеристики за даними комп'ютерної томографії конкретного пацієнта. Проведено біомеханічний (кінцево-елементний) аналіз напружено-деформованого стану фрагмента зубного ряду на підставі томограми і комплексу MIMICS-ANSYS. Намічено шляхи вдосконалення аналітичних досліджень біомеханічної системи зуб-альвеола. Висновки: поведінка будь-якої біомеханічної системи залежить від низки факторів: абсолютних розмірів системи, величини і напрямку навантажень, характеру взаємодії із суміжними елементами та механічних властивостей структурних складових систем. Комп'ютерна томографія як елемент системи СT/CAD/CAE дає дослідникам і практикуючим лікарям потужний інструмент, що дозволяє не тільки обгрунтовано планувати операцію, а й прогнозувати як безпосередні, так і віддалені результати. Систему СT/AD/CAE/CAM можуть використовувати щелепно-лицеві хірурги, ортопеди-стоматологи, імплантологи, ортодонти для моделювання будь-яких елементів реконструкції. Біомеханічний аналіз напружено-деформованого стану на підставі томограми конкретного пацієнта і комплексу MIMICS-ANSYS дозволяє визначати результати і прогнозувати лікування на різних етапах. Вказано шляхи вдосконалення аналітичних досліджень біомеханічної системи зуб-альвеола.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р665.621.050

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15068 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського