Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Уткіна М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Уткіна М. М. 
Планування дебіторської заборгованості в умовах вантажних автотранспортних підприємств : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.06.01 / М. М. Уткіна; Нац. транспорт. ун-т. - К., 2005. - 20 c. - укp.

Удосконалено систему планування дебіторської заборгованості за транспортні послуги для створення передумов підвищення прибутковості вантажних перевезень у межах прийнятного для автотранспортного підприємства рівня ризику втрати ліквідності. Розроблено моделі планування дебіторської заборгованості за транспортні послуги шляхом обгрунтування параметрів кредитної політики на плановий період. Розроблено оперативні плани перевезень вантажів, що забезпечують диференційований підхід до кредитування замовників різних категорій, класів кредитоспроможності та передбачають максимальну прибутковість перевезень і прийнятний рівень ризику втрати ліквідності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-93-23

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА336845 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бурбика М. М. 
Судові та правоохоронні органи (у схемах і таблицях) : навч. посіб. / М. М. Бурбика, М. С. Уткіна; Сум. держ. ун-т. - Суми : Сум. держ. ун-т, 2016. - 122 c. - Бібліогр.: с. 120-122 - укp.

Розглянуто основні положення з курсу організації судових і правоохоронних органів. Особливу увагу акцентовано на ключових поняттях курсу. Відокремлено доступні для розуміння формулювання визначень і понять. Досліджено поняття та види судових і правоохоронних органів, їх загальну характеристику та функції. Визначено особливості правосуддя, його відмінність від інших форм державної діяльності, характерні ознаки правосуддя. Наведено поняття судової системи, її характеристики. Вказано на особливості статусу суддів, гарантії їх незалежності та недоторканності. Проаналізовано вимоги, що ставляться до суддів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)1 я73 + Х819(4УКР)112.01 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА808153 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Уткіна М. С. 
Адміністративно-правові засади забезпечення функціонування фінансової системи України : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. С. Уткіна; Сумський державний університет. - Суми, 2018. - 20 c. - укp.

Визначено сутність та особливостей адміністративно-правових засад функціонування фінансової системи України, а також напрямів їх удосконалення. Особливу увагу приділено історико-правовому аналізу розвитку та становлення фінансової системи України. Основний акцент зроблено на плюралізмі наукових думок щодо трактування категорії "фінансова система" та її складових елементів. Увагу акцентовано на адміністративно-правових засадах функціонування фінансової системи. З'ясовано принципи та функції фінансової системи. Виокремлено методи фінансової системи. Систематизовано та класифіковано суб'єкти управління фінансовою системою України. Визначено напрями вдосконалення адміністративно-правових засад функціонування фінансової системи, зокрема аналізуються зарубіжний досвід функціонування й управління фінансовими системами та можливості його використання в Україні.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР) + У9(4УКР)261.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434485 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Проблеми та перспективи забезпечення макроекономічної стабільності : монографія / С. В. Лєонов, М. М. Бричко, Л. С. Захаркіна, В. В. Боженко, О. Ю. Чигрин, Я. М. Кривич, М. Г. Мінченко, М. С. Уткіна, В. І. Вороненко, П. В. Гриценко, В. Є. Літовцева, А. Д. Кільдей, К. В. Шевченко, Д. С. Геніна, Я. Ю. Тарасенко, І. В. Пономаренко, О. В. Григораш, О. Ю. Дудчик, Т. В. Сальникова, Н. С. Педченко, О. М. Кудацький, А. О. Мартинченко, О. В. Лозова, О. П. Заруцька, М. Р. Ваврін, Т. Г. Затонацька, В. А. Омельяненко; ред.: С. В. Лєонов, М. М. Бричко; Сумський державний університет. - Суми : Сум. деж. ун-т, 2022. - 210 c. - Бібліогр.: с. 189-210 - укp.

Розглянуто концептуальні підходи до аналізу основних відмінностей традиційних і децентралізованих фінансів. Проаналізовано потенційні загрози та переваги, пов’язані з функціонуванням ринку криптовалюти в контексті фінансової безпеки держави, покращання фінансової інклюзії, мінімізації вартості закордонних трансферів і корупції. За допомогою застосування методу структурно-функціональних груп банків (СФГБ), що грунтується на використанні самоорганізаційних карт Кохонена, проведено порівняння основних характеристик банківської системи станом на 1 січня та 1 серпня 2022 р. Це дозволило ідентифікувати макроекономічні виклики для стабільності банківської системи та необхідність швидкого розширення державної підтримки кредитних продуктів. Визначено, що ризик-орієнтований підхід є центральним елементом ефективної реалізації та імплементації фінансового моніторингу з метою підвищення рівнів безпеки, зокрема фінансово-економічної. Обґрунтовано, що запровадження концепції економіки замкненого циклу у стратегію відновлення економіки України дозволить швидко аплікувати європейські стандарти щодо екологічних і виробничих норм, сприяючи сталому економічному розвитку країни. Емпірично встановлено, що туристична галузь має значний потенціал у формуванні ВВП та посилення конкурентних позицій України на світовому ринку. Розкрито особливу роль цифровізації та транспарентності для стабілізації національної економіки, а також розвитку взаємодії держави і бізнесу. Запропоновано комплексний підхід до розгляду маркетингу альтернативних джерел енергії, що передбачає всебічне вивчення ринку, попиту та потреб споживачів. Визначено чинники макроекономічної стабільності, що мають слабоформалізовану природу та обумовлені дією афективних, вольових і когнітивних чинників поведінки економічних агентів. Обгрунтовано концептуальні засади багатокомпонентного аналізу емоційного інтелекту та його роль в ухваленні рішень економічними агентами в умовах дестабілізації макроекономічного середовища.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.4 + У9(4УКР)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА863006 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського