Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (5)Книжкові видання та компакт-диски (33)
Пошуковий запит: (<.>A=Федоренко І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 18
Представлено документи з 1 до 18

      
Категорія:    
1.

Скок Ю. Я. 
Вплив мікролегування на жаровиностійкість литих хромонікелевих сталей / Ю. Я. Скок, В. М. Соколов, І. В. Федоренко // Металознавство та оброб. металів. - 2000. - № 1-2. - С. 25-29. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Вивчено вплив легування нікелем, хромом і мікролегування алюмінієм, титаном та РЗМ(ітрієм і мішметалом) на жаростійкість хромонікелевих сталей. Доведено, що за умов раціонального мікролегування алюмінієм і РЗМ можна підвищити жаростійкість хромонікелевих сталей у 1,5 - 2 рази. Мікролегування сталі 45Х26Н2СЛ титаном слабо впливає на її жаростійкість. За умов мікролегування сталі 45Х26Н2СЛ алюмінієм і РЗМ її жаростійкість підвищується до рівня жаростійкості сталі 40Х24Н12СЛ і з'являється можливість значної економії дорогого та дефіцитного нікелю.


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.062.28

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Федоренко І. К. 
Дослідження операцій в економіці : підруч. / І. К. Федоренко, О. І. Черняк, О. О. Карагодова, Г. О. Чорноус, О. В. Горбунов. - К. : Знання, 2007. - 558 c. - (Вища освіта XXI ст.). - Бібліогр.: 81 назв. - укp.

Описано моделі та методи лінійного, дискретного та динамічного програмування, а також нелінійного програмування. Проаналізовано особливості розв'язування нелінійних задач та методи розв'язування задач умовної оптимізації і сепарабельного програмування, розкрито теоретичні основи опуклого програмування. Розглянуто питання використання пакетів прикладних програм у математичному програмуванні, зокрема, математичних та спеціалізованих пакетів оптимізації даних програм, сучасних табличних процесорів.

Описаны модели и методы линейного, дискретного и динамического программирования, а также нелинейного программирования. Проанализированы особенности решения нелинейных задач и методы решения задач условной оптимизации и сепарабельного программирования, раскрыты теоретические основы выпуклого программирования. Рассмотрены вопросы использования пакетов прикладных программ в математическом программировании, в частности, математических и специализированных пакетов оптимизации данных программ, современных табличных процессоров.


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.4я73-1

Шифр НБУВ: ВС44423 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Скок Ю. Я. 
Підвищення жаростійкості жароміцних нікелевих сплавів з відходів мікролегуванням РЗЕ / Ю. Я. Скок, І. В. Федоренко // Металознавство та оброб. металів. - 2003. - № 3. - С. 37-43. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: К232.208 + К263.08

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14768 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Федоренко І. Д. 
Вплив премедикації на рівень стрес-реактивності хворих на дифузний токсичний зоб / І. Д. Федоренко // Пробл. ендокрин. патології. - 2005. - № 2. - С. 28-34. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Для визначення впливу премедикації на стан психоемоційної та вегетативної нервової системи за допомогою тесту Айзенка, шкали Спілбергера-Ханіна, тесту Тейлора обстежено 82 хворих на дифузний токсичний зоб. Велике значення має застосування профілактичної премедикації протягом 3 - 4-х діб, що знижує рівень ситуативної та особистісної тривожності до помірного ступеня та нормалізує гемодинаміку.


Ключ. слова: премедикація, дифузний токсичний зоб, тривожність, тест Айзенка, шкала Спілбергера-Ханіна, тест Тейлора
Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.120.21-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24353 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Федоренко І. А. 
Механізм державного регулювання і планування залучення інвестицій : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.02.03 / І. А. Федоренко; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. - Х., 2002. - 20 c. - укp.

Запропоновано організаційно-економічний механізм планування залучення та регулювання інвестицій, який базується на моделі оцінки та прогнозуванні факторів, що впливають на активізацію інвестиційних проектів, а також на стратегії управління інституціональними та організаційними структурами. Наведено організаційно-економічний механізм державного регулювання залучення інвестицій, що є системою принципів, форм і методів разом з відповідними інституційними та організаційними структурами, які виконують функції, адекватні сучасному стану економіки щодо активізації інвестиційного капіталу з метою забезпечення стійкого економічного зростання. Удосконалено методичні засади визначення потенційних джерел інвестування, що дає змогу виявити та локалізувати причини кризового стану в галузі інвестування. Розроблено економіко-математичні моделі оцінки залежності між факторами й умовами, що впливають на показники динаміки інвестицій до основного капіталу та прямі іноземні інвестиції, виявлено закономірності та розраховано прогнози за показниками. Зазначено, що на сучасному етапі економічного розвитку основними факторами, що впливають на інвестиційні процеси, є: оборотні кошти в різних галузях економіки, грошова маса, залишки внесків населення до банків у кінці року, кошти на рахунках підприємств, організацій, населення, індекс споживчих цін, основні фонди в економіці, кошти населення, облікова ставка НБУ, заборгованість з кредитів комерційних банків, споживання населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА321455 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Федоренко І. Д. 
Оптимізація антиноцицептивного захисту при операціях з приводу дифузного токсичного зоба в умовах внутрішньовенної анестезії : Автореф. дис... канд. мед. наук / І. Д. Федоренко; Дніпропетр. держ. мед. акад. - Д., 2007. - 19 c. - укp.

Уперше для застосування адекватної схеми премедикації у передопераційному періоді запропоновано визначати рівень тривожності хворих на дифузний токсичний зоб (ДТЗ). Доведено можливість застосування методу внутрішньовенної анестезії з використанням комбінації пропофону з фентанілом в ендокринній хірургії під час оперативного втручання з приводу дифузного токсичного зоба. Установлено оптимальні дози індукції та тривалість її проведення за умов зазначеної анестезії. Визначено оптимальне дозування препаратів для підтримки адекватної анестезії за умов медикаментозного сну за самостійного дихання з частково збереженою свідомістю для здійснення контролю за цілістю зворотних нервів шляхом мінімального вербального контакту з хворим. Установлено залежність рівня психоемоційного стану, гормональних змін, гемодинамічних і опосередкованих показників киснево-транспортної функції крові від методу анестезіологічного забезпечення хворих на ДТЗ. Доведено, що у таких хворих забезпечення адекватної внутрішньовенної анестезії з застосуванням відповідних компонентів премедикації значною мірою обумовлено передопераційною стабілізацією психоемоційного стану, відновленням гормонального, гемодинамічного стану та кисневого бюджету організму. На підставі результатів дослідження розроблено робочу гіпотезу та науково обгрунтовано доцільність використання методу внутрішньовенної анестезії пропофолом з фентанілом за хірургічного лікування хворих на ДТ за умов самостійного дихання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.261.202.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА351207 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Федоренко І. В. 
Історія становлення та розвитку науково-технічної школи М.Ф. Герасюти теорії польоту ракетно-космічної техніки (друга половина XX століття) : автореф. дис... канд. іст. наук : 07.00.07 / І. В. Федоренко; Центр дослідж. наук.-техн. потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України. - К., 2009. - 19 c. - укp.

У історичному аспекті розглянуто процес становлення та розвитку української школи балістики, динаміки польоту та засобів подолання протиракетної оборони, створеної член-кореспондентом АН УССР, доктором технічних наук професором М.Ф. Герасютою - заступником Головного конструктора КБ "Південне" стосовно проектно-теоретичних питань. Проведено комплексне історико-наукове дослідження внеску М.Ф. Герасюти та представників його науково-технічної школи в теоретико-прикладний розвиток теорії польоту ракетно-космічної техніки. Проаналізовано склад представників науково-технічної школи М.Ф. Герасюти з метою виявлення персонльного внеску кожного з них і закріплення пріоритетів у науковому напрямку, що досліджувався. Висвітлено суспільно-політичні й економічні умови виникнення науково-технічної школи М.Ф. Герасюти. Запропоновано розглядати науко-технічну школу як структурне утворення. Досліджено питання фактичної ефективності робіт М.Ф. Герасюти та представників його школи у забезпеченні основних тактико-технічних характеристик бойових ракет і космічних ракетоносіїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О6р(4УКР)3

Шифр НБУВ: РА364558 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Федоренко І. А. 
Економічна теорія : навч. посіб. / І. А. Федоренко; Нац. фармац. ун-т. - Х. : Золоті сторінки, 2009. - 240 c. - Бібліогр.: с. 236-237. - укp.

Розкрито зміст основних економічних категорій, процесів і явищ, властивих трансформаційній економіці України. Розглянуто основні макро- та мікроекономічні моделі, закони попиту та пропозиції, структуру витрат виробництва, основи теорії поведінки споживача, умови функціонування ринкової економіки. Висвітлено сутність грошей, банківської та фінансово-кредитної системи, інфляції та антиінфляційних заходів. Описано складові частини бюджету держави, причини виникнення бюджетного дефіциту та шляхи його подолання, форми та методи державного регулювання ринкової економіки.

Раскрыто содержание основных экономических категорий, процессов и явлений, свойственных трансформационной экономике Украины. Рассмотрены основные макро- и микроэкономические модели, законы спроса и предложения, структура производственных расходов, основы теории поведения потребителя, условия функционирования рыночной экономики. Освещена сущность денег, банковской и финансово-кредитной систем, инфляции и антиинфляционных мероприятий. Описаны слагаемые части бюджетного дефицита и пути его преодоления, формы и методы государственного регулирования рыночной экономики.


Індекс рубрикатора НБУВ: У01 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА721351 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Федоренко І. В. 
Підготовка майбутніх учителів-дефектологів до використання новітніх комп'ютерних технологій у процесі корекційного навчання : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.03 / І. В. Федоренко; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. - К., 2011. - 20 c. - укp.

Вперше створено цілісну науково обгрунтовану систему становлення та розвитку комп'ютерно-інформаційних знань та умінь студентів-дефектологів. З'ясовано сутність поняття "готовність учителя-дефектолога до використання новітних комп'ютерних технологій (НКТ) у процесі корекційного навчання". Розроблено показники, критерії та рівні визначення готовності вчителя-дефектолога до використання НКТ у майбутній професійній діяльності. Обгрунтовано рівневу систему підготовки майбутніх дефектологів до використання НКТ у процесі корекційного навчання. Подальшого розвитку набули зміст, методи та форми підготовки майбутнього вчителя-дефектолога.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч489.518.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА380355 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Федоренко І. А. 
Науково-практичні засади функціонування і розвитку фармацевтичного ринку в регіоні : автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.05 / І. А. Федоренко; Донец. держ. ун-т упр. - Донецьк, 2011. - 36 c. - укp.

Визначено концептуальні основи функціонування фармацевтичного ринку. Розглянуто методичні проблеми впровадження директив ЄС у питаннях забезпечення населення ліками. Проаналізовано проблеми інтелектуальної власності у фармацевтичній галузі України, законодавчі та нормативні акти державного регулювання фармацевтичної галузі. Розглянуто державну реєстрацію лікарських засобів у контексті зарубіжного досвіду. Визначено резерви підвищення ефективності державного регулювання фармацевтичної галузі. Проведено аналіз стану фармацевтичного ринку України, іноземних інвестицій у вітчизняний фармацевтичний ринок. Визначено сучасний стан і тенденції розвитку фармацевтичної галузі регіону (на прикладі Харківської області). Розглянуто процес вибору й обгрунтування інноваційної стратегії, застосування маркетингу в інноваційній політиці підприємств фармацевтичної галузі. Удосконалено систему стратегічного управління розвитком підприємств фармацевтичної галузі. Запропоновано формування логіко-математичних моделей функціонування та розвитку підприємств фармацевтичної галузі, шляхи підвищення ефективності виробництва фармацевтичних компаній.


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)685 + У049(4УКР-4ХАР)685 + У9(4УКР)421.525.1 + У9(4УКР-4ХАР)421.525.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА404247 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Демидов О. А. 
Оцінка адаптивної здатності ліній пшениці ярої в умовах Лісостепу України / О. А. Демидов, С. О. Хоменко, І. В. Федоренко, Р. М. Близнюк, Є. А. Кузьменко // Сортовивч. та охорона прав на сорти рослин. - 2016. - № 1. - С. 57-61. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета. Виділення ліній пшениці ярої з підвищеним адаптивним потенціалом. Методи. Польовий, статистичний. Результати. Виділено лінії з кращою адаптивною здатністю пшениці м’якої ярої ‘Еритроспермум 13-39’, ‘Лютесценс 11-16’, ‘Лютесценс 05-24’, ‘Лютесценс 10-36’ та твердої ярої ‘Меланопус 10-02’ (біотип 2), ‘Меланопус 10-02’, ‘Меланопус 10-03’, ‘Гордеіформе 12-12’. На державне сортовипробування передано сорти з підвищеною адаптивною здатністю пшениці м’якої ярої ‘Злата’, ‘Дубравка’, ‘Оксамит миронівський’, ‘Божена’ та твердої – ‘МІП Райдужна’, ‘Магдалена’. Висновки. На основі аналізу параметрів урожайності та її варіабельності під дією мінливості чинників довкілля виділено лінії пшениці м’якої та твердої ярої з підвищеною адаптивною здатністю. Кращі зазагальною адаптивною здатністю лінії пшениці ярої було передано на державне сортовипробування. У 2014 р. передали сорт пшениці м’якої ярої ‘Злата’ та твердої – ‘МІП Райдужна’, в 2015 р. – сорти пшениці м’якої ярої ‘Дубравка’, ‘Оксамит миронівський’, ‘Божена’ та твердої – ‘Магдалена’.

Цель. Выделение линий пшеницы яровой с повышенным адаптивным потенциалом. Методы. Полевой, статистический. Результаты. Выделены линии с лучшей адаптивной способностью пшеницы мягкой яровой ‘Эритроспермум 13-39’, ‘Лютесценс 11-16’, ‘Лютесценс 05-24’, ‘Лютесценс 10-36’ и твердой яровой ‘Меланопус 10-02’ (биотип 2), ‘Меланопус 10-02’, ‘Меланопус 10-03’, ‘Гордеиформе 12-12’. На государственное сортоиспытание переданы сорта с повышенной адаптивной способностью пшеницы мягкой яровой – ‘Злата’, ‘Дубравка’, ‘Оксамит мироновский’, ‘Божена’ и твердой – ‘МИП Райдужна’, ‘Магдалена’. Выводы. На основе анализа параметров урожайности и ее вариабельности под действием изменчивости факторов окружающей среды выделены линии пшеницы мягкой и твердой яровой с повышеннойадаптивной способностью. Лучшие по общей адаптивной способности линии пшеницы яровой были переданы на государственное сортоиспытание. В 2014 г. переданы сорта пшеницы мягкой яровой ‘Злата’ и твердой – ‘МИП Райдужна’, в 2015 г. – сорта пшеницы мягкой яровой ‘Дубравка’, ‘Оксамит мироновский’, ‘Божена’ и твердой – ‘Магдалена’.

Purpose. Selecting spring wheat lines with increased adaptive capacity. Methods. Field experiments, statistical evaluation. Results. Lines of spring soft wheat with better adaptive capacity were identified (‘Erythrospermum 13-39’, ‘Lutescens 11-16’, ‘Lutescens 05-24’, ‘Lutescens 10-36’) and spring durum wheat (‘Melanopus 10-02’ (biotype II), ‘Melanopus 10-02’, ‘Melanopus 10-03’, ‘Hordeiforme 12-12’). Spring soft wheat varieties ‘Zlata’, ‘Dubravka’, ‘Oksamyt Myronivskyi’, ‘Bozhena’ and spring durum wheat varieties ‘MIP Raiduzhna’, ‘Magdalena’ with increased adaptive capacity were passed for State variety testing. Conclusions. With regard to the analysis of parameters of yield capacity and its variability under the influence of changing environmental factors, soft and durum spring wheat lines with increased adaptive capacity were identified. The best spring wheat lines for general adaptive capacity were passed for State variety testing. Soft spring wheat variety ‘Zlata’ and durum spring wheat variety‘MIP Raiduzhna’, in 2014, and such soft spring wheat varieties as ‘Dubravka’, ‘Oksamyt Myronivskyi’, ‘Bozhena’ and spring durum wheat variety ‘Magdalena’, in 2015, were passed for State variety testing.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.105-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25119 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Федоренко І. В. 
Мінливість морфобіологічних ознак колекційних зразків і виділення джерел високої продуктивності і якості пшениці м'якої ярої в умовах Лісостепу України : автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.01.05 / І. В. Федоренко; НААН України, Ін-т сіл. госп-ва степ. зони. - Дніпропетровськ, 2016. - 20 c. - укp.

Встановлено прояв і мінливість морфобіологічних ознак і їх кореляційні зв'язки, виділено колекційні зразки - джерела цінних ознак для їх залучення в наукові та селекційні програми як вихідного матеріалу. Оцінено зразки за групою селекційних індексів, що надає змогу підвищувати ефективність селекційних доборів за допомогою додаткової інформації про вторинні маркерні ознаки. Виявлено рівень прояву та мінливості ознак елементів структури урожаю, а також показників якості зерна, що надає змогу прогнозувати надійність доборів на підвищення продуктивності рослин пшениці м'якої ярої. Середній та низький рівень мінливості встановлено за ознаками довжина колоса (V = 12,5 %), кількість колосків у колосі (V = 11,9 %), кількість зерен з колоса (V= 18,4 %), маса 1 000 зерен (V = 9,2 %), вмістом білка (V= 10,1 %), що передбачає ефективність доборів за цими ознаками. Створено новий селекційний матеріал пшениці м'якої ярої: Ажурна х ПХРСВ-03, Лінія 04-13 х Лінія 16-25, Еритроспермум 02-11 х Лінія 15-20, Струна миронівська х Аранка, Сімкода миронівська х Струна миронівська, Рання 93 х Лінія 18-27, Краса Полісся х Сюїта, Лінія 11-20 х Лінія 14-13, який включений до селекційного процесу лабораторії селекції ярої пшениці Миронівського інституту пшениці. Передано на Державне сортовипробування новий сорт пшениці м'якої ярої Злата.


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.105-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА420296 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Федоренко І. А. 
Прогнозування інноваційних ризиків машинобудівних підприємств із використанням нечітких множин / І. А. Федоренко, О. С. Мордовцев, В. О. Мясников // Проблеми економіки. - 2017. - № 1. - С. 447-456. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Мета роботи - розв'язання актуальної проблеми оцінки та прогнозування ризиків інноваційної діяльності підприємства за умов невизначеності. У численних дослідженнях, що присвячені цій проблемі, пропонуються різні якісні та кількісні методи, проте в більшості робіт відсутні результати їх практичного застосування, що ставить під сумнів доцільність їх використання. За допомогою науково-методичного підходу, заснованого на теорії нечітких множин, запропоновано модель прогнозування очікуваного ризику з використанням нечітких трикутних чисел. Досліджено всі можливі випадки взаємодії очікуваного значення досліджуваного показника та показника, що характеризує його граничні умови. За допомогою одержаних формул визначено сумарний ризик інвестування інноваційного проекту залежно від граничних умов. Досліджуваним показником обрано індекс рентабельності інвестицій. Модель надає змогу потенційним інвесторам і розробникам підібрати оптимальні значення параметрів проекту за умови мінімізації ризику.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-55-99

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Федоренко І. А. 
Бюджетування як інструмент системи фінансового планування промислових підприємств / І. А. Федоренко, Д. С. Зась // Бізнес Інформ. - 2018. - № 2. - С. 247-252. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Узагальнено концептуальні аспекти бюджетування на промисловому підприємстві. Систематизовано існуючі підходи дослідників до сутності поняття "бюджетування". Визначено суб'єкт, об'єкт, мету, завдання, принципи та функції процесу бюджетування. У результаті дослідження була детально структурована система бюджетування та етапи бюджетного планування на промисловому підприємстві. З'ясовано роль та можливості бюджетування для ефективного управління фінансово-господарською діяльністю промислових підприємств. Також описані негативні риси бюджетування, які можуть вплинути на ефективність його впровадження у практику промислових підприємств. Визначено напрями щодо вдосконалення системи бюджетування на промислових підприємствах.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Федоренко І. А. 
Концептуальні основи оцінювання привабливості зовнішнього ринку продукції промислового підприємства / І. А. Федоренко, Е. І. Єлісєєва // Бізнес Інформ. - 2018. - № 5. - С. 36-41. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто методи аналізу привабливості зовнішніх ринків для вітчизняних промислових підприємств. Проаналізовано внутрішні показники привабливості зовнішнього ринку та розроблено поетапну методику проведення стратегічного аналізу привабливості міжнародних ринків з метою розробки ефективних ринкових стратегій підприємства. Представлено узагальнену методику вимірювання ступеня привабливості зовнішнього ринку з точки зору реалізації на ньому інтересів підприємства. Дослідження дозволяє виявити можливості міжнародної діяльності підприємства та потенційні зарубіжні ринки для його діяльності. Запропоновано комплексний метод оцінки привабливості зовнішнього ринку, який дає змогу розробити ефективну ринкову стратегію для підприємства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)830.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Воронков О. О. 
Реформування і розвиток регіональних ринків теплової енергії : монографія / О. О. Воронков, А. Є. Ачкасов, І. А. Федоренко; Харків. нац. ун-т міськ. госп-ва ім. О.М. Бекетова. - Харків : ХНУМГ ім О.М. Бекетова, 2019. - 150 c. - Бібліогр.: с. 136-150 - укp.

Досліджено питання енергоефективності житлово-комунального сектору регіонів крізь призму регіональних ринків теплової енергії. Розроблено їх нову концептуальну модель, що передбачає реформування принципів роботи систем теплопостачання з використанням інноваційних технологій опалення. Модель сприяє створенню конкурентних відносин у комунальній теплоенергетиці. Розроблено методичний підхід до оцінки якості функціонування регіональних ринків теплової енергії.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.73-183

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА835521 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Актуальні проблеми прогнозування розвитку соціально-економічних систем : монографія / О. І. Черняк, Є. О. Черняк, Є. А. Шевчук, В. В. Вітлінський, О. С. Катуніна, В. О. Бабенко, Є. Г. Коняєва, І. В. Федорович, В. В. Глущевський, Л. С. Гур'янова, Т. С. Клебанова, А. Г. Зима, В. Я. Заруба, І. А. Парфентенко, Н. В. Касьянова, Т. С. Клебанова, О. О. Рудаченко, І. Г. Лук'яненко, Н. В. Панченко, О. І. Ляшенко, Т. В. Кравець, К. В. Коренга, Н. К. Максишко, С. С. Чеверда, О. В. Васильєва, Д. О. Басова, Т. В. Меркулова, А. А. Янцевич, В. М. Олійник, В. В. Яценко, В. М. Порохня, Р. В. Іванов, С. К. Рамазанов, О. П. Степаненко, Б. О. Тішков, О. І. Черняк, В. М. Соловйов, В. В. Соловйова, A. Bielinskyi, S. Semerikov, І. М. Хвостіна, Ю. О. Кріцак, О. П. Остапенко, Т. Ю. Огаренко, О. Л. Горяча, І. А. Сільченко, С. В. Солодухін, В. В. Хорошун, Є. С. Шайтанова, І. Федоренко, В. Потапова, В. В. Шпирко, О. О. Рябов, В. В. Гуменюк, В. М. Даніч, П. В. Захарченко, С. А. Жваненко, Н. Й. Коніщева, Н. Ю. Рекова, С. С. Ткачова, К. М. Леміш, Т. В. Черемісіна, Н. І. Бабіна, Н. Й. Коніщева, П. В. Захарченко, Г. В. Казачковська, Я. В. Глазова, О. С. Білик, О. В. Горпинич, Л. В. Коренюк, М. П. Гриценко, Т. І. Каткова, О. В. Задворна, Н. П. Кіркова, В. С. Мухін, Г. П. Костенко, Д. І. Савушкін, Т. Ф. Сидорченко; ред.: О. І. Черняк, П. В. Захарченко; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка, Бердян. держ. пед. ун-т, НАН України, Ін-т економіки та прогнозування НАН України, Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана, Харків. нац. екон. ун-т ім. С. Кузнеця, Харків. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна, Запоріз. нац. ун-т, Вільнюс. ун-т. - Мелітополь : Вид. будинок Мелітоп. міськ. друк., 2019. - 455 c. - укp. - англ.

Розглянуто актуальні проблеми прогнозування розвитку соціально-економічних систем. Обгрунтовано математичні методи мікроекономічного та макроекономічного прогнозування. Здійснено оцінювання трудової міграції з України до країн Північної Америки та Європейського Союзу за допомогою гравітаційних моделей. Проведено математичне моделювання індексів фондового ринку. Представлено комплекс моделей аналізу динаміки розвитку фіскального федералізму. Розроблено систему прогнозування впливу інфляції на економічну поведінку домогосподарств України. Запропоновано сучасні методи в дослідженні безпеки економічних систем. Розроблено комплекс моделей для прогнозування розподілу та використання бюджетних коштів на програми розвитку Збройних Сил України в умовах економічної нестабільності. Окремо увагу приділено питанням економічного прогнозування й управління курортними рекреаціями і туризмом в регіонах України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР) в611.219

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА836862 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Федоренко І. Л. 
Методика розслідування провокації підкупу : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / І. Л. Федоренко; Національний науковий центр "Інститут судових експертиз імені М. С. Бокаріуса" . - Харків, 2021. - 20 c. - укp.

Наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення наукового завдання - розроблення методики розслідування провокації підкупу. Запропоновано теоретичну концепцію формування та реалізації криміналістичної характеристики провокації підкупу. Виокремлено та розкрито зміст таких елементів криміналістичної характеристики, як особа злочинця, способи вчинення та предмет посягання, обстановка та типові сліди. Визначено та систематизовано обставини, що підлягають з'ясуванню під час розслідування провокації підкупу. Підкреслено, що методику розслідування провокації підкупу необхідно будувати з урахуванням принципу періодизації. Виокремлено типові слідчі ситуації та тактичні завдання для початкового та наступного етапів розслідування. Запропоновано відповідні ситуативно обумовлені алгоритми дій слідчого. Розглянуто особливості тактики проведення окремих слідчих (розшукових) дій. Визначено специфіку підготовки та призначення судових експертиз.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА449959 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського