Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (4)
Пошуковий запит: (<.>A=Федорчук Є$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Федорчук Є. Н. 
Алгоритми і технології пошуку кластерів на основі оптимізаційних критеріїв для товарних баз даних / Є. Н. Федорчук // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2007. - № 591. - С. 48-51. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розглянуто алгоритми пошуку цінових кластерів на основі оптимізаційних критеріїв. Задача пошуку в дискретній області цін зводиться до умовної задачі в неперервній області. Така апроксимація забезпечує швидкий пошук кластерів з контрольованою похибкою. Наведено алгоритм, технологію і результати пошуку кластерів для бази даних Oracle.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.61-016.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Федорчук Є.  
Моделювання процесу прийняття рішень для оцінки конкурентоздатності / Є. Федорчук, О. Кіт, Л. Кіт // Фіз.-мат. моделювання та інформ. технології. - 2008. - Вип. 7. - С. 134-140. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Запропоновано принцип побудови математичної моделі процесу прийняття рішень на основі методів нечіткої логіки. Основні операції нечіткої логіки використано в математичній моделі для оцінки конкурентоздатності. Розроблено алгоритм і програмне забезпечення для оцінки впливу різних чинників на конкурентоздатність і формування правил прийняття рішень. Проведено порівняльний аналіз результатів розрахунку, одержаних за допомогою розробленої методики та методики, яка використовує модель на основі лінгвістичних зв'язок.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-13в611.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72935 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Федорчук Є.  
Програмні засоби для пошуку кластерів в базі даних Oracle на основі технології ADO.NET / Є. Федорчук, Д. Сметана // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2007. - № 604. - С. 183-186. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Наведено алгоритм, технологію та результати пошуку кластерів для бази даних Oracle.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Федорчук Є. Н. 
Організація та дослідження інноваційної структури складного виробничого комплексу / Є. Н. Федорчук, Н. М. Ткаченко // Вісн. Нац. ун-ту "Львів. політехніка". - 2009. - № 651. - С. 10-13. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Проаналізовано структуру виробничого комплексу як складної підсистеми. Досліджено та формалізовано чинники впливу на конкурентоспроможність підприємства. Формалізовано організацію інноваційної моделі сучасного виробничого комплексу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж29409/А Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Федорчук Є. Н. 
Програмування систем штучного інтелекту. Експертні системи : навч. посіб. / Є. Н. Федорчук; Нац. ун-т "Львів. політехніка". - Л., 2012. - 167 c. - Бібліогр.: с. 162-163. - укp.

Розглянуто основні типи моделей знань для експертних задач, зокрема, задач з нечіткими даними. Наведено алгоритми розв'язання експертних задач на основі продукційних правил. Подано приклади проектування та програмування експертних систем. Приклади алгоритмів і програмних засобів подано засобами мови Visual Basic у середовищі Excel, що задовольняє концепцію швидкого розроблення прототипу ЕС недорогими засобами. Показано, що прототип може надалі розвиватись на основі більш досконалих і ресурсомістких технологій.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.51-01 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА754098 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Федорчук Є. П. 
Підвищення ефективності вивчення судової медицини при кредитно-модульній системі навчання / Є. П. Федорчук, Н. М. Козань, В. М. Волошинович // Буков. мед. вісн.. - 2011. - 15, № 2. - С. 133-135. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Викладено сучасні погляди на міждисциплінарну інтеграцію в процесі вивчення клінічних дисциплін. Розглянуто основні напрямки міждисциплінарної інтеграції, її форми та засоби проведення. Представлено визначення забезпечуваних дисциплін та внутрішньопредметної інтеграції на прикладі вивчення судової медицини. Висвітлено роль знань і вмінь у процесі міждисциплінарної інтеграції.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р81 р3 + Х893.413.1 р3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Федорчук С. М. 
Антропометричний статус юнаків в дефінітивному періоді / С. М. Федорчук, Є. П. Федорчук // Галиц. лікар. вісн.. - 2010. - 17, № 4. - С. 77-79. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)025.6 + Р731.154

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Федорчук С. М. 
Диморфізм психологічного і соматометричного статусу слухачів юридично-правничих коледжів / С. М. Федорчук, Є. П. Федорчук // Галиц. лікар. вісн.. - 2011. - 18, № 1. - С. 96-98. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.2-724

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69358 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Федорчук Є. Д. 
Проблеми й перспективи розвитку регіонального транспортного комплексу в аспекті державного управління / Є. Д. Федорчук // Держава та регіони. Сер. Держ. упр.. - 2014. - Вип. 1. - С. 78-83. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Розглянуто проблеми та перспективи розвитку регіонального транспортного комплексу в аспекті державного управління з урахуванням вертикальних і горизонтальних зв'язків.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-941:О

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23244/Держав.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Митрофанов О. 
Вплив способів обробітку грунту та деструкторів на розкладання пожнивних решток і продуктивність соняшника / О. Митрофанов, В. Малярчук, Є. Федорчук // Техн.-технол. аспекти розвитку та випробування нової техніки і технологій для сіл. госп-ва України : зб. наук. пр. - 2020. - Вип. 26. - С. 246-256. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Представлено результати досліджень процесів розкладання соломи пшениці озимої під дією деструкторів, які загортаються в грунту знаряддями з різною конструкцією робочих органів в зерно-паропросапній сівозміні дослідного поля Південно-Української філії УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого та формування агрофізичних властивостей, біологічної активності, водного і поживного режиму темно-каштанового грунту та урожайності насіння соняшника. Мета досліджень - формування систем технічного і технологічного забезпечення господарств, які використовують на добриво солому пшениці озимої, що сприяє зниженню техногенного навантаження, підвищенню продуктивності галузі рослинництва та збереженню родючості грунтів у сівозмінах на неполивних землях Півдня України. Методи дослідження - польовий дослід, який супроводжувався лабораторно-польовими дослідженнями фізичних властивостей, біологічної активності та поживного режиму грунту. Для систематизації та узагальнення отриманих результатів застосовувалися математико-статистичні методи. У сівозміні досліджено п'ять способів основного обробітку грунту з різною глибиною розпушування на фоні обробки соломи деструкторами. Встановлено, що найбільша кількість амоніфікувальних організмів, на початку вегетації соняшника, формувалась за оранки на глибину (30 - 32) см і складала 16,72 млн. шт./г, тоді як за чизельного розпушування на глибину (40 - 42) см їх нараховувалось 15,26 млн. шт./г грунту. Кількість олігонітрофілів, целюлозо-руйнівних та азотобактерій зросла у варіанті 2 порівняно з контролем (варіант 1), відповідно на 19,3; 13,0 та 33,3 %, а у варіанті 3 на 29,3; 18,2 та 46,6 %. Висновок: для вирощування соняшника в посушливих умовах південної частини Степової зони України доцільно використовувати на добриво післяжнивні рештки пшениці озимої, обробляти їх деструктором "Оракул" в комплексі з аміачною селітрою та загортати в грунт, застосовуючи глибоку оранку, що створює сприятливі умови для їх розкладання, формування поживного і водного режиму та урожайності насіння на рівні (1,68 - 2,58) т/га.


Індекс рубрикатора НБУВ: П214.11-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70575 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського