Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Фурманова В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Фурманова В.  
Клініко-лабораторне обгрунтування застосування німесуліду в комплексній терапії гострого пієлонефриту в дітей / В. Фурманова // Ліки України. - 2002. - № 6. - С. 34-35. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Обстежено 22 дитини віком від 3-х до 15-ти років із гострим пієлонефритом в активній стадії без порушення функції нирок. Усі діти одержували етіотропну терапію та селективний інгібітор ЦОГ-2-німесулід як протизапальний препарат. Оцінку ефективності проведено за клінічними даними, показниками загальних аналізів крові та сечі, гострофазовими показниками. Для вивчення ефективності лікування досліджували нирковий кровотік за допомогою методу доплерографії. Отримані результати свідчать про швидку нормалізацію клінічних і лабораторних показників результатів лікування у порівнянні з групою дітей, які не вживали німесулід. Крім того, виявлено, що нестероїдні протизапальні препарати нового покоління не спричиняють наростання ішемії ниркової тканини у вогнищі ураження.


Ключ. слова: пієлонефрит, запалення, селективні інгібітори ЦОГ-2
Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.696.540.111-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Іванов Д.  
Селективні інгібітори ЦОГ-2: чи є можливість їх безпечного застосування в нефрології? / Д. Іванов, В. Фурманова // Ліки України. - 2003. - № 2. - С. 15-17. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

На підставі наведених літературних даних розглянуто доцільність і безпечність застосування вибірних інгібіторів ЦОГ-2 в нефрології. Застосування німесуліду під контролем сонодоплерографії ниркових судин довело його ефективність та відсутність вазоконструкції за 7 - 14-денного вживання препарату. Запропоновано використовувати німесулід для прискорення розвитку клініко-лабораторної ремісії гострого пієлонефриту тривалістю 7 - 10 днів і досягнення гіпопротеїнуричного ефекту гострого гломерулонефриту до 14 днів.


Ключ. слова: селективні інгібітори ЦОГ-2, нефрологія, гострий пієлонефрит, гострий гломерулонефрит
Індекс рубрикатора НБУВ: Р414.011.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16999 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського