Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Фурман Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Статистика ринку товарів та послуг : Опор. конспект лекцій для студ. напрямів підготов. "Економіка і підприємництво", "Менедж." / уклад.: В. В. Томчук, Т. Ю. Фурман; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. - К., 2003. - 111 c. - Бібліогр.: с. 110-111. - укp.

Визначено показники статистики ринку товарів та послуг, а також ефективності ринкової діяльності, рентабельності. Запропоновано класифікацію ринків за місцем товару в суспільному житті, сферою територіальної діяльності, ступенем регулювання, кількістю суб'єктів та умовами діяльності, відповідністю до діючого законодавства. Розкрито суть понять виручки-нетто, соціально-економічної ефективності ринкових процесів, товароруху, чистого товарообігу та його структури. Наведено методи побудови показників ефективності. Проаналізовано особливості визначення впливу деяких соціально-економічних факторів на товарообіг за допомогою відношення його системи індексів на душу населення.

Определены показатели статистики рынка товаров и услуг, а также эффективности рыночной деятельности, рентабельности. Предложена классификация рынков по месту товара в общественной жизни, сфере территориальной деятельности, степени регулирования, количеству субъектов и условиям деятельности, соответствию с действующим законодательством. Раскрыто содержание понятия выручки-нетто, социально-экономической эффективности рыночных процессов, товародвижения, чистого товарооборота и его структуры. Приведены методы построения показателей эффективности. Проанализированы особенности определения влияния некоторых социальных экономических факторов на товарооборот с помощью отношения его системы индексов на душу населения.


Індекс рубрикатора НБУВ: С61в611я73-2 + С62:У.я73-2

Шифр НБУВ: СО25652 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Фурман Т. Ю. 
Стратегія розвитку торговельного підприємства : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Т. Ю. Фурман; Європ. ун-т. - К., 2006. - 20 c. - укp.

Досліджено теоретико-методичні підходи та надано практичні рекомендації щодо розробки та реалізації стратегії розвитку роздрібних торговельних підприємств. Розкрито зміст стратегії підприємства, класифіковано її види, сформульовано принципи стратегічного управління. Визначено необхідність і особливості розробки зазначеної стратегії. Здійснено аналіз зовнішнього та внутрішнього середовища роздрібних торговельних підприємств з продажу продовольчих товарів. Оцінено фактори впливу макросередовища, кон'юктуру регіонального споживчого ринку продовольчих товарів, особливості фінансування діяльності роздрібних торговельних підприємств. На підставі здійсненого прогнозу кон'юктури регіонального споживчого продовольчого ринку й оцінки внутрішнього потенціалу даних підприємств розроблено моделі типових стратегій для торговельних підприємств різного рівня ефективності й обгрунтовано фінансове забезпечення їх стратегічного розвитку.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.21-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА348120 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Фурман Т. О. 
Ефективність функціонування сільськогосподарських виробничих формувань різних організаційно-правових форм : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Т. О. Фурман; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. - Миколаїв, 2010. - 20 c. - укp.

Досліджено та розроблено теоретичні основи та методичні підходи щодо становлення й ефективного розвитку сільськогосподарських виробничих формувань різних організаційно-правових форм господарювання, а також обгрунтовано перспективи їх розвитку та шляхи підвищення ефективності функціонування. Вдосконалено теоретичні та методичні основи формування та розвитку різних форм господарювання в аграрному секторі на підставі рівноправного існування форм власності. Проаналізовано розвиток сільськогосподарського виробництва в різних формах господарювання. Висвітлено ефективність функціонування сільськогосподарських виробничих формувань різних організаційно-правових форм. Розроблено систему економічних відносин між сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами й особистими селянськими господарствами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА376200 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Фурман Т. Ю. 
Формування професійної компетентності у майбутніх фахівців економіки та підприємництва в процесі вивчення економічних дисциплін : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / Т. Ю. Фурман; Нац. авіац. ун-т. - К., 2012. - 19 c. - укp.

Досліджено проблеми формування професійної компетентності майбутніх фахівців економіки та підприємництва в процесі вивчення економічних дисциплін. З'ясовано сутність, особливості змісту та структури (ціннісно-мотиваційний, когнітивний, операційно-діяльнісний компоненти) поняття "професійна компетентність майбутніх фахівців у галузі економіки та підприємництва". Обгрунтовано педагогічні умови формування професійної компетентності майбутніх фахівців у галузі економіки та підприємництва, а також розроблено модель цього процесу. Уточнено критерії, визначено їх показники та охарактеризовано рівні сформованості професійної компетентності майбутніх фахівців економіки та підприємництва.


Індекс рубрикатора НБУВ: У. р3(4УКР) + У010.33 р3 + Ч481.203

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА391714 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Сидорова А. В. 
Компаративний аналіз витрат домогосподарств Польщі та України / А. В. Сидорова, Н. В. Буркіна, Т. Ю. Фурман // Проблеми економіки. - 2020. - № 2. - С. 424-435. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Досліджено подібності і відмінності у витратах домогосподарств України та Польщі за допомогою методології компаративного аналізу. Україна і Польща подібні за багатьма критеріями, але структура витрат домогосподарств суттєво відрізняється. Виявлено, що структура витрат домогосподарств обох країн є сталою, в обох структурах простежується найбільша частка витрат на базові потреби домогосподарств (в Україні - продукти харчування та безалкогольні напої, а також витрати на житло і комунальні послуги; в Польщі - витрати на житло і комунальні послуги, а також на продукти харчування та безалкогольні напої). Доведено, що структура витрат залежить не тільки від доходів, дотримання соціальних стандартів і гарантій, але суттєво залежить від зміни базових витрат. За допомогою розрахованих коефіцієнтів парної кореляції встановлено відмінності в окремих статях витрат. При зменшенні витрат на продукти харчування та безалкогольні напої в Україні підвищуються витрати на житло та оплату комунальних послуг, а в Польщі - суттєво спадають. У структурі витрат домогосподарств України та Польщі є групи витрат, які змінюються однаково і мають схожу динаміку. Ці відмінності визначено за допомогою кластерного аналізу. В Україні статті витрат згруповано в три кластери, виявлено позитивну тенденцію зменшення витрат на базові потреби і збільшення - на вторинні. Базові потреби розподілилися, своєю чергою, на два кластери: зі спадною тенденцією та зростаючою. Для Польщі розподіл витрат на два кластери показав стійку зростаючу тенденцію до збільшення вторинних витрат на тлі зменшення базових, що підтверджує сталий розвиток держави та покращення рівня життя населення. Вивчення досвіду Польщі доводить, що реформи і привабливий бізнес-клімат роблять економіку в рази ефективнішою. Перспективами подальших досліджень буде виявлення залежності між структурою доходів і витрат, їх моделювання та прогнозування позитивних змін щодо підвищення рівня та якості життя населення.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-94 + У9(4ПОЛ)0-94

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж100602 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського