Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Фісун А$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Фісун А. О. 
Формування ринку нововведень : Моногр. / А. О. Фісун. - К. : Культурол. ПП "Боривітер", 2002. - 239 c. - Библиогр.: с. 237-238 - укp.

Проаналізовано особливості використання удосконалених форм і методів організації виробництва, а також створення інфраструктури ринку нововведень, що матеріалізується у підготовці висококваліфікованих трудових ресурсів, розробці відповідних кластерів обладнання для проведення науково-проектних досліджень. Розглянуто основні напрямки розробки та впровадження технологічних процесів на прикладі галузей машинобудування і металообробки. Описано методи оцінки якісних показників заготівельної міжгалузевої продукції.

Проанализированы особенности использования усовершенствованных форм и методов организации производства, а также создания инфраструктуры рынка нововведений, материализующихся в подготовке высококвалифицированных трудовых ресурсов, разработке соответствующих кластеров оборудования для проведения научно-проектных исследований. Рассмотрены основные направления разработки и внедрения технологических процессов на примере отраслей машиностроения и металлообработки. Описаны методы оценки качественных показателей заготовительной межотраслевой продукции.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА636301 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Фісун А.  
Японська модель розвитку економіки / А. Фісун // Економіка України. - 2009. - № 9. - С. 79-87. - укp.

Розглянуто досвід Японії у створенні специфічної господарської моделі з унікальною системою управління та організації виробничого процесу, яка охопила макро- і мікроекономічні рівні розвитку, що дало їй змогу перейти від феодального устрою в коло високорозвинутих країн світу за історично короткий проміжок часу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(5ЯПО)0-96

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Фісун А. І. 
Відкриті резонансні системи з дисперсійними дзеркалами в приладах мм та субмм діапазонів : Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук : 01.04.03 / А. І. Фісун; НАН України. Ін-т радіофізики та електрон. ім. О.Я.Усикова. - Х., 1999. - 31 c. - укp. - рус.

Дисертацію присвячено вивченню коливальних процесів у відкритих резонаторах (ВР) з дисперсійними елементами. В роботі розвинуто новий напрямок в дослідженні ВР з додатковим обмеженням резонансного простору та трансформацією імпедансу. Запропоновано новий підхід до аналізу механізмів формування коливань, що має в собі хвилеводну модель та метод узагальненої матриці розсіювання як математичне обгрунтування. Проведено класифікацію типів коливань. Виявлено та досліджено раніше не відомі типи коливань, серед яких слід виділити коливання, що одержали назву квазіосновних і мають аномально високу добротність. На основі досліджень розроблено ряд квазіоптичних твердотільних генераторів зі сферокутовоешелетним ВР в діапазоні 8 - 1 мм з високою стабільністю та пониженим рівнем частотного шуму. Подано обгрунтування використання розроблених резонаторів в електровакуумних резонансних генераторах, наприклад, оротронах, та перспектив просування даних методів в субмм діапазон.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З845.75-01

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА306166 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Фісун А.  
Економічний прорив Китаю: досягнення, перспективи та проблеми / А. Фісун // Економіка України. - 2011. - № 5. - С. 84-92. - укp.

Розглянуто основні засади економічного прориву КНР до лав високорозвинутих країн світу. Проаналізовано прищеплення механізму ринкової економіки колишній командно-адміністративній системі Китаю, протекціонізм вітчизняного виробництва. Наведено приклади розвитку освіти й науки, що доцільно використати для економіки України.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(5КИТ)0-183

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж28099 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Волох Ф. О. 
Комплексна оцінка ефективності лікування хворих на хронічні церебральні ішемії гіпертензивного генезу біофізичними методами / Ф. О. Волох, К. А. Архипова, А. І. Фісун, В. О. Малахов // Журн. клініч. та експерим. мед. дослідж.. - 2018. - 6, № 1. - С. 183-193. - Бібліогр.: 23 назв. - укp.

Дана робота є частиною циклу мультидисциплінарного дослідження з оптимізації терапії хронічних церебральних захворювань і моніторингу ефективності їх лікування. Наведено результати дослідження стану мембранно-клітинного комплексу еритроцитів з метою виявлення функціональних змін, діагностики та прогнозу хронічних церебральних ішемій гіпертонічного генезу різних стадій (дисциркуляторна енцефалопатія, ГДЕ, I ст. та II ст.) в динаміці медикаментозної корекції. Для цього авторами застосовано комплексний підхід, що базується на використанні біохімічних (мембранна осморезистентність) і біофізичних (КВЧ діелектрометрія) методів, які надають змогу швидко та надійно одержувати інформацію про стан бета-адренорецепторної системи in vitro з використанням еритроцитів пацієнтів ГДЕ. Аналіз одержаних даних надав змогу диференціювати стан мембранної бета-адренореактивності (бета-АРМ), яка залежить від статі пацієнтів та тяжкості захворювання. Встановлено позитивну кореляцію між динамікою діелектричної проникності і структурно-функціональними властивостями мембранно-рецепторного комплексу клітин крові залежно від фізіологічного стану пацієнтів, що становить великий інтерес для подальшого розвитку діагностичного тесту з метою виявлення патологічних порушень на клітинному рівні. Виявлені ефекти характеру змін бета-адренорецепції в ході лікування на основі комплексного вивчення різними методами показали, що даний підхід може бути використаний як адекватна оцінка ефективності медикаментозної терапії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231/мед. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського