Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Фісун М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
Категорія:    
1.

Фісун М. Т. 
Автоматизація складання робочого навчального плану / М. Т. Фісун // Вестн. Херсон. гос. техн. ун-та. - 2003. - № 2(18). - С. 440-445. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Запропоновано технологію покрокового одержання зв'язувальної таблиці реляційної бази даних робочого навчального плану, яка є моделлю п'ятивимірного гіперкуба з вимірами: дисципліни, вид занять, семестри, угруповання (потік, група, півгрупи) та викладачі. Наведено код SQL-програми алгоритму згортки перехресних (двовимірних) таблиць, за допомогою яких здійснюється баланс даних, у класичну одновимірну таблицю, де виміром виступає складений із вимірів гіперкуба ключ.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.211.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69571 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Биков Д. П. 
Про використання об'єктно-орієнтованої СУБД в системах автоматизованого проектування / Д. П. Биков, М. Т. Фісун // Вестн. Херсон. гос. техн. ун-та. - 2004. - № 1. - С. 206-211. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Наведено переваги об'єктно-орієнтованих СКБД у процесі створення програмного забезпечення систем автоматизованого проектування на прикладі систем автоматизованого проектування (САПР) корпуса судна ДЕЙМОС. Показано, що мережну модель даних, яка є більш адекватною щодо моделі корпуса судна, майже природним шляхом можна перетворити в об'єктно-орієнтовану модель. Зазначено, що на цей час ще не існує визнаного стандарту щодо ООСКБД (як SQL у реляційних СКБД), тому досліджено відповідність СКБД Velocis на відповідність маніфесту ООСКБД. Показано, як у сполученні з об'єктно-орієнтованою мовою програмування C++ названа СКБД повністю відповідає названому маніфесту. Запропоновано підхід до використання комбінованої (мережна та реляційна) моделі даних, що важливо у разі інтеграції САПР та АСУП.


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.912-018.1 + З970.61-018.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69571 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Фісун М. Т. 
Розробка синтаксичного аналізатора мови програмування PL/1 для реінженірингу блок-схем алгоритмів / М. Т. Фісун, О. В. Гнездьонова // Пробл. програмув. - 2006. - 2-3 [спец. вип.]. - С. 617-625. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Розглянуто питання побудови лексичного та синтаксичного аналізаторів для мови програмування PL/1 з метою одержання на виході блок-схем алгоритмів програм на цій мові. Проаналізовано особливості граматики PL/1 для одержання інформації про структуру програми. Описано підхід до реалізації названого транслятора.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.021.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16833 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Биков Д. П. 
Створення серверної СКБД, що підтримує сіткову модель даних, на базі локальної / Д. П. Биков, М. Т. Фісун // Наук. зап. НаУКМА. Сер. Комп'ют. науки. - 2005. - Т. 36. - С. 21-25. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Розглянуто концепції та підходи до створення клієнт-серверної системи керування базою данних (СКБД), що підтримує сіткову модель даних, на базі локальної моделі, для реалізації якої використовується СКБД dbVista. Наведено схеми реалізації серверної СКБД на платформі Windows NT, де використовуються пойменовані канали та сервіси операційної системи. Показано універсальність запропонованого підходу, що дає змогу за такими самими принципами без великих витрат створити такого типу серверну СКБД на іншій платформі. Розроблена СКБД є одним із основних компонентів АС Деймос (проектування корпусу судна), в якій раніше використовувалася локальна СКБД dbVista. Експлуатація протягом дев'яти місяців серверу, до якого приєднані 25 клієнтів, засвідчила його надійність і прийнятні часові характеристики.


Ключ. слова: система керування базою даних (СКБД), клієнт-серверна СКБД, сіткова модель даних, локальна модель даних
Індекс рубрикатора НБУВ: З970.61

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69184/Комп.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Фісун М. Т. 
Структури та організація даних в ЕОМ : навч. посіб. / М. Т. Фісун, Б. О. Цибенко; Чорномор. держ. ун-т ім. П. Могили. - Миколаїв, 2010. - 132 c. - Бібліогр.: с. 129. - укp.

Висвітлено основні поняття та формальний апарат представлення структур даних, що найчастіше застосовуються під час програмування для представлення різних об'єктів, для подальшого програмування алгоритмів програмного забезпечення. Розглянуто визначення та моделі лінійних структур даних, нелінійних структур і символьні структури. Наведено приклади програмної реалізації структур даних, а також організацію структурованих файлів з різною організацією. Акцентовано увагу на програмуванні запитів до окремих і логічно зв'язаних файлів.

Изложены основные понятия и формальный аппарат представления структур данных, наиболее часто применяемых при программирования для представления различных объектов, для дальнейшего программирования алгоритмов программного обеспечения. Рассмотрены определения и модели линейных структур данных, нелинейных структур и символьные структуры. Приведены примеры программной реализации структур данных. Изложены организация структурированных файлов с разной организацией. Акцентировано внимание на программировании запросов к отдельным и логически связанным файлам.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.6-015.1 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА726651 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Тіганов О. С. 
Система інваріантного розпізнавання об'єктів на залізничному транспорті на основі нейронних мереж / О. С. Тіганов, І. О. Кравець, М. Т. Фісун // Наук. вісн. ХДМА. - 2017. - № 1. - С. 226-232. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Запропоновано систему розпізнавання об'єкта на зображенні з камери системи відеоконтролю залізничного переїзду на основі згорткових нейронних мереж. Разроблено систему розпізнавання об'єкта на зображенні з використанням архітектур YOLO та SSD. Використано фреймворк Caffe, та бібліотеку OpenCV.


Індекс рубрикатора НБУВ: О275.77

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73742 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського