Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Хавронюк О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Хавронюк О. В. 
Інженерне обладнання позицій миротворчих сил ООН у Лівані : Навч. посіб. для військ та військ. навч. закл. / О. В. Хавронюк, В. М. Гераськін; ред.: В. М. Ковальський; Військ. інж. ін-т ПДАТА. - Кам'янець-Под. : Абетка-НОВА, 2004. - 99 c. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Охарактеризовано місію миротворчих сил ООН у Лівані, визначено склад, призначення та основні завдання військових підрозділів. Розглянуто організаційну структуру інженерної служби UNIFIL та 3-го окремого інженерного батальйону. Проаналізовано особливості виконання інженерних завдань у Південному Лівані, зокрема вплив фізико-географічних умов на зведення інженерних споруд. Охарактеризовано основні види інженерних споруд, які застосовуються для обладнання військових позицій миротворчих сил. З урахуванням досвіду миротворчої місії ООН у Лівані розроблено рекомендації щодо виконання інженерних робіт за бойових умов у гірській місцевості.

Охарактеризована миссия миротворческих сил ООН в Ливане, рассмотрены состав, назначение и основные задания военных подразделений. Проанализирована организационная структура инженерной службы UNIFIL и 3-го отдельного инженерного батальйона. Установлены особенности выполнения инженерных заданий в Южном Ливане, в частности влияние физико-географических условий на установку инженерных сооружений. Охарактеризованы основные виды инженерных сооружений, применяемых для обустройства военных позиций миротворческих сил. С учетом опыта миротворческой миссии ООН в Ливане разработаны рекомендации по проведению инженерных работ в боевых условиях в горной местности.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц561.212 + Ц35(0)636 ЛІВ-331 + Х915.212.031

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА661882 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Хавронюк О. О. 
Цивільно-правовий захист баз даних: поняття, механізм, способи : монографія / О. О. Хавронюк; Хмельниц. ун-т упр. та права. - Хмельницький : Мельник А.А., 2016. - 223 c. - Бібліогр.: с. 204-223 - укp.

Досліджено питання застосування цивільно-правових механізмів захисту прав та інтересів у правовідносинах, пов'язаних з використанням баз даних. Розкрито дуалістичний правовий режим охорони компіляцій даних, чинники та передумови його становлення. Проаналізовано національне та європейське законодавство у сфері захисту прав інтелектуальної власності на бази даних, вітчизняну та зарубіжну доктрину, судову практику. Досліджено загальні та спеціальні способи захисту авторських прав на компіляції даних, порядок та умови їх застосування. Встановлено механізм здійснення захисту прав та інтересів виробників баз даних на основі права sui generis у національне цивільне законодавство України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)331.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА804879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Хавронюк О. О. 
Цивільно-правовий захист баз даних : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / О. О. Хавронюк; Хмельницька обласна рада, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова. - Хмельницький, 2021. - 20 c. - укp.

Досліджено цивільно-правовий механізм захисту прав на бази даних, підстави й особливості застосування загальних і спеціальних способів захисту прав та інтересів, пов'язаних із використанням баз даних, а також розроблено пропозиційї та рекомендації щодо удосконалення правового регулювання зазначених правовідносин. Встановлено, що механізм цивільно-правового захисту прав на бази даних грунтується, по-перше, на подвійному правовому режимі їх охорони (авторським правом та правом sui generis), запровадженому в рамках Європейського Союзу та потребуючого імплементації в національну українську правову систему; по-друге, в межах авторсько-правового захисту - на поєднанні загальних та спеціальних способів його здійснення; по-третє, на формах захисту, які зважаючи на спеціальні способи захисту, можуть мати юрисдикційний або неюрисдикційний характер. Встановлено правову природу захисту прав та інтересів виробників баз даних на основі права sui generis, що полягає у двох моментах: а) функціонуванні економічно обумовленої системи попередження та відновлення прав особи, що за власною ініціативою та на власний ризик, шляхом здійснення істотного інвестування, створила базу даних; б) за допомогою нормативно закріплених засобів та способів, ключовим з яких є можливість звернення до суду з вимогою про запобігання або припинення незаконного вилучення чи повторного використання всього або істотної частини змісту цієї бази даних. Доведено, що єдиним таким критерієм слід вважати творчий характер структури бази даних як такої - оригінальність та новизну при відборі, встановленні зв'язків та систематизації її складової інформації. Обгрунтовано, що ключовим способом захисту прав виробників баз даних на основі права sui generis є відшкодування майнової шкоди, заподіяної виробникові бази даних - як реальних збитків (які можуть полягати у витратах спрямованих на поновлення порушеного права щодо використання та надання доступу до бази даних), так і упущеної вигоди, яка полягатиме в неотриманні запланованих доходів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА450187 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського